Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gyoref1 válasza bolondember (#50) üzenetére


gyoref1
aktív tag

20 év hűséggel tuti annyi lesz :))

(#52) GGGBR


GGGBR
tag

nem rossz, de olcsó ANDROID csak a huaweitől várható..??

I LOVE THIS GAME

(#53) Bocha válasza erdoke (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne bántsd a szabolcsiakat és a kistelepüléseket, kérlek. Egyébként kivételesen veled értek egyet, a TeleAtlas Magyarországon messze elmarad a TopMap térképek részletességétől, ezt mi is teszteltük, tény, össze lehet hasonlítani őket. Mi pár dolgot emeltünk ki, de azok elég kemény hibák. Persze most örülhetünk, a TeleAtlas itt autózik, reméljük, hogy a jövőben változni fog az ellátottság! :U

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#54) Bocha válasza GGGBR (#52) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Talán a General Mobile is fog csinálni, most csak kétkártyásuk van, az drága.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#55) Dare2Live válasza bolondember (#50) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

majd jövőre....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#56) David75 válasza hemaka (#19) üzenetére


David75
őstag

Nem az android-al van bajom,hanem hogy majdnem hogy egy árban van a hero-val,na ez a nevetséges... És így meg már úgy tűnik mintha csak azért lenne srága mert android van benne.Na jó mondjuk a htc-től nem tudom milyen árazást várok...

A legnagyobb baj hogy bár más cég is csinál androidos telefonokat mégis azért egyelőre talán a htc hero a legjobban sikerűlt.A samsung rakhat alá bármilyen vasat úgyis majd rárak egy touchszar widgetes örűltséget amivel sokak kedvét elrontja.A sony az majd talán 2043-ban kiadja az x3-at:D.Motorolában meg ki az aki megbízik?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#57) gyoref1 válasza Bocha (#54) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Bocha jól láttalak múltkor a Mokkába ? Tv-sztár leszel ? :DD

(#58) Bog válasza gyoref1 (#57) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az én voltam... de semmi baj, Bochaval nagyon hasonlítunk egymásra, csak 20 centivel magasabb, szemüveges és szőrösebb, illetve butább a feje. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#59) gyoref1 válasza Bog (#58) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Akkor bocsika :DD
Akkor ő igazi rádiós arc ? ;]

(#60) cLeanLess válasza Bog (#58) üzenetére


cLeanLess
tag

LOL :DD

ON:
A Tattoo, meg bejövős cucc lenne, de szerintem ebben az árszegmensben igénytelen.
Továbbra is a HERO számomra a Best, de nem rossz gép ez sem. :K

Az Android fikázás nevetséges, kb annyira mint a szifon szídás. Csak itt nincs akkora hype.

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#61) gyoref1 válasza cLeanLess (#60) üzenetére


gyoref1
aktív tag

a Hero-t szidták hogy betud lassulni rendesen igaz ez ? :F

(#62) Dare2Live válasza gyoref1 (#61) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

igen.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#63) Konflikt válasza vtechun (#40) üzenetére


Konflikt
addikt

annak max 4 km-nek kene lenni :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#64) schummy


schummy
tag

és akkor az 1.6-osat ugye automatikusan telepíti majd?

(#65) Konflikt válasza SEFAN84 (#20) üzenetére


Konflikt
addikt

latom fogalmad sincs mirol beszelesz.
probald ki is meglatod.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#66) Karma válasza schummy (#64) üzenetére


Karma
félisten

Tobb mint valoszinu. G1-re mar elkezdtek a terjesztest hivatalosan is.

“All nothings are not equal.”

(#67) Konflikt válasza David75 (#15) üzenetére


Konflikt
addikt

de nagyszam :D

viszont a tatto ratyi 240x320-as felbontasa 2,8"-on 100K-t messze nem er meg. 60-70K lenne ennek a realis, akkor vinnek mint a szemet.

amugy meg sztem kurvakeves a felbontas is, es a kepatlo is. 3,2" min. kell sztem h "elferj" rajt. meg a 3,5 is elmenne, fokent mikor a mapsot hasznalom.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#68) schummy válasza Karma (#66) üzenetére


schummy
tag

köszönöm az infot

(#69) SEFAN84 válasza Bog (#21) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Nem akarok ujra vitat.Szubjektiv velemenyem irtam le a telefonrol.Ar-tudas alapjan.Elolvastam minden Android rendszerrel kapcsolatos irasod(otok).Lehet en vagyok tul buta hozza,vagy kikene probalnom valamely Androidos keszuleket,es megvaltozna a velemenyem,de nincs folos 100ezrem
Kockaztatni.Tesztek,irasok alapjan nem ad szamomra semmivel tobbet,mint a C905-om,sot.Kamera+multimediaba veri barmely Androidos telot.

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#70) zH.


zH.
senior tag

Úgy volt ,hogy olcsó android lesz 70k-ért :U
100k-ért vicc ,főleg mert relatív pici a kijelzője

just be

(#71) schummy válasza SEFAN84 (#69) üzenetére


schummy
tag

köszönjük az újabb hülye hozzászólást :D

(#72) Inarus válasza SEFAN84 (#69) üzenetére


Inarus
addikt

Renden,tiszteletben tartjuk egymás véleményét. :)
+ Ne kezdjük el megint a "C905 a világ ellen" - témát. :(

(#73) Konflikt válasza SEFAN84 (#69) üzenetére


Konflikt
addikt

nem kell 100K, (tobbek kozott azert sem, mert vannak olcsobb androidok is) masreszt 0 Ft-ert a speedshopban ki lehet probalni a Magicet, es a Hero-t is.

Tesztek,irasok alapjan nem ad szamomra semmivel tobbet,mint a C905-om,sot.Kamera+multimediaba veri barmely Androidos telot.

ez tudod olyan, mint amikor papok beszelnek a szexrol.
kozhely, de igaz, a puding probaja az eves.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#74) David75 válasza Konflikt (#67) üzenetére


David75
őstag

Nem ugyan erre céloztem?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#75) Konflikt válasza David75 (#74) üzenetére


Konflikt
addikt

te androidot irtal, nem tattoo-t.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#76) plus44 válasza joey04 (#1) üzenetére


plus44
veterán

Nem olcsó az tuti.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#77) SEFAN84 válasza Konflikt (#73) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Speedshop van Szekszårdon?!Szerintem nincs!Pestieknek sokkal könnyebb dolguk van.Vodånål ha engednèk,de nem mår règ kiprobåltam volna a Hero-t
Itteni mobilkereskedöknèl mèg nem låttam!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#78) No-kia


No-kia
őstag

nah én már várom az olcsó tmobilos készülékeket

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#79) David75 válasza Konflikt (#73) üzenetére


David75
őstag

olvasási problémák?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#80) utomi válasza gyoref1 (#61) üzenetére


utomi
senior tag

Nem.

(#81) utomi válasza Bocha (#53) üzenetére


utomi
senior tag

Hát nem tudom. Én elhiszem, hogy papíron több a TopMap és lehet, hogy Pesten csinál butaságot a TeleAtlas de pl. nekem ma megint volt egy kiruccanásom Szabolcs térségében, kicsit érintve Borsodot és abszolút de semmi hibát nem tapasztaltam a Sygic esetén. Sőt a navi előzékenyen felhívta a figyelmemet a vasúti kereszteződésre is ami marha hasznos mivel nálunk mostanában a fakabátok előszeretettel mérnek itt. (Mármint vasúti kereszteződésben. )
Gondolom jórészt ti is csak BP.-n teszteltétek?

(#82) utomi válasza SEFAN84 (#69) üzenetére


utomi
senior tag

Oh no. C905 vs. Emberiség. Ne, kérlek csak ezt ne.

(#83) Konflikt válasza David75 (#79) üzenetére


Konflikt
addikt

fogalmazasi netan kifejezesi problemak?

100 ezerért nevetséges szerintem,enyire nem nagy szám az android.

ezt irtad. az andorid nem egyenlo a tattooval.
talan fuss neki megegyszer

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#84) SEFAN84 válasza utomi (#82) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Android=emberisèg?:-o
C905-öt hagyjuk mår!NEKEM ETALON!Måsnak nem kell szeretnie!
Ne off-oljunk mar tovåbb!Thanx

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#85) Konflikt válasza Konflikt (#83) üzenetére


Konflikt
addikt

mert van amelyik android megeri a 100K-t.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#86) David75 válasza Konflikt (#85) üzenetére


David75
őstag

(#56) David75 válasza hemaka (#19) üzenetére

Ha ezt megnézed akkor talán leesik.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#87) erdoke válasza Bocha (#53) üzenetére


erdoke
titán

Nem bántottam senkit, magam is jórészt egy nem túl nagy faluban nőttem fel.
Ha a 2 utcát értetted félre, azt pont a térképeszek dolga miatt írtam. Ha rajta van a kis település a hiányosabb térképen, akkor már részletes, mert azt a pár utcát gyorsan bejárja a kamerás járgány.
A TeleAtlas rendszeresen "itt autózik", csak a lemaradásukat hosszú évekbe telik behozni, és még csak kb. a felénél járnak.

(#81) utomi,
Én közel 3 éve navizok, és 7-8 országban havi 4-5e km-t vezetek. Próbáltam iGO2006-ot és 8-at (utóbbit ugyanazon útvonalon TopMap és TeleAtlas térképpel is), nokiás vackot és Garmint. Itthon inkább vidéken vezetek, de gyakran megfordulok Budapesten is. Ez nem arcoskodás, hanem tény.
Ellenben amikor a te tapasztalatodat kérdeztem, kevéssé intelligens módon csak hevesen személyeskedtél. Mintha az én jellemzésemmel rólam állítanál ki bizonyítványt...

A legjobb aláírás a héten

(#88) manchester85 válasza SEFAN84 (#84) üzenetére


manchester85
addikt

Az a baj, hogy neked úgy etalon, hogy semmi más nem volt még a kezedben. Nem az a baj, hogy nincs 100 ezred új készülékre, hanem az, hogy olyan leegyszerűsített gondolkozásod van, hogy összeadod a pixelszámokat, és azt hiszed, máris megmondod majd mindenről a frankót. Olyan emberekkel vitázol, akik számos ilyen típusú készülékkel találkoztak már, te pedig olyanokkal bizonygatod a magad igazát, hogy a C905-ben van equalizer meg 8mpx. Viszont egy navigációs progit nem lehet rátenni, mert oprendszere sincs. Ez lenne az etalon? Váó! :)

i6 Silver

(#89) David75 válasza SEFAN84 (#84) üzenetére


David75
őstag

Na az már aztán etalon:D Főleg úgy hogy ez az év(is) high-end vonalon csak az érintőképernyős telefonokról szólt amik mögött os van.Amúgy meg mi abba az etalon?A 2.4"-os kijező ami már két éve se volt túl nagy? Vagy a 240 x 320 pixeles kijelző amit megint csak nem nagy szám már? Esetleg a gps amit úgyse tudsz se igoval se tomtom-al se garmin-al használni tehát ami normális navi programmal nem is megy?Vagy az a remek kamera amit akkoriban a pixon is meg az innovi is jól elvert?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#90) manchester85 válasza David75 (#89) üzenetére


manchester85
addikt

Elképzelem, hogy SEFAN84 az esküvői képeket is a C905-tel fogja csinálni. Na, az lesz a szánalom csúcsa. :DD

i6 Silver

(#91) utomi válasza erdoke (#87) üzenetére


utomi
senior tag

Ne haragudj de számomra a stílusod vold arcoskodó és nem az amit írtál. Felőlem lehet igazad mert én közel sem közlekedem ennyit bár az átlagot meghaladja az én km számom is. Én csak azt állítottam, hogy igenis használható a TeleAtlas és a Sygic még akkor is ha bizonyos esetekben a TopMap felébe kerekedik. Nem mellesleg reméljük ez nem lesz mindig így.

(#92) David75 válasza manchester85 (#90) üzenetére


David75
őstag

Akkor én lg shine-al:D Nekem ilyen erővel az az etalon,Fém,van benne autofocus,tökéletes hangminőség(ha semmi máson nem halgattál még zenét),még a 3gp-t is lejátsza,van rajta villanó,és hibátlanúl futnak rajta a java játékok:D ETALON!!!:D (gálvölgyi show ez a fórum)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#93) Bocha válasza Bog (#58) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A hasátmérőben is van különbség, én sem szerénykedhetek, de Bog viszi a pálmát a centiméterekben. :U Rádiós arcnak meg mindketten rádiós arcok vagyunk, huhú, de még mennyire hogy azok vagyunk! :Y

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#94) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Sajnålom azokat akik nem èrtik azt a szòt,hogy SZÅMOMRA!Legtöbb forumozò nem politikus vèletlenül?Annyira kiforgatjåtok az ember ìråsåt!
Lezårva!
Nem lehet elviselni pår ember szåmåra,h.nem divatbuzi,ès a könnyü hasznålhatòsåg,megbìzhatòsåg fontosabb szåmåra,mint a legùjabb fejlesztèsek?!
ON:
Ezen a HTC-N mèg kameravèdö sincs.De hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#95) Gubro válasza SEFAN84 (#94) üzenetére


Gubro
senior tag

Hát igen, beleszarsz a ventillátorba, majd elegánsan távozol. Erős a gericed...

(#96) SEFAN84 válasza Gubro (#95) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Mi van?Azèrt ìrtam,h.lezårva,mert nem akarok tovåbb offolni!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#97) Gubro válasza SEFAN84 (#96) üzenetére


Gubro
senior tag

Nincs értelme válaszolnom, úgyse akarod felfogni.

(#98) plus44 válasza SEFAN84 (#94) üzenetére


plus44
veterán

Amilyen topikokba eddig beírtál, azok egytől egyig nem divatmobilok voltak. Innentől kezdve nincs miről beszélni. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#99) plus44 válasza SEFAN84 (#94) üzenetére


plus44
veterán

Láttad a kameráját? Alapból süllyesztett, de ha neked kell a védő, ragaszd le szikszalaggal.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#100) SEFAN84 válasza plus44 (#98) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Divat nålam: Minden ujdonsåg amire többsèg gerjed!Ez a divat nålam.Ami èrintökijelzös telo az egyben divattelò is,mert a jol kialakìtott minösègi mechanikus billentyüzetnek hasznålhatosågåt nèzve a nyomåba sem èr(jelenleg)!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.