Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Hát azért a 100k húzós érte.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) erdoke válasza joey04 (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ugyan már, ez egy Android! :Y

A legjobb aláírás a héten

(#3) AS


AS
félisten

2.0 Android lesz jó azt várom, ezek még nem az igaziak. :)
mint irtam az miatt késnek a csúcs Android cuccok, SE, Moto , Samsung :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Elöbb,utóbb lesz 1 androidom,
Föleg ha lesz benne rendes navi
Meg fényképező

(#5) bmwk1200s válasza AS (#3) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Egész pontosan mivel fog többet tudni a 2.0? :B

Semmit sem írok alá!

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Hirtelen azt hittem, hogy olyan hamar kaptátok meg a cuccot tesztelésre, hogy még a borítást sem raktak rá, csak gyorsan kihozták a gyárból. :DDD

Erre a cserélhető borításra meg kíváncsi lennék, mert idővel biztos elkopik és úgy fognak leesni róla az elő/hátlapok mint erős szélben az őszi falevelek a fáról :U
Anno a Siemens C45-össel is ez volt a gondom.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) AS válasza bmwk1200s (#5) üzenetére


AS
félisten

Már leírtam egy HTC forumba:D

Idézet::
Az uj Támogatott Android felbontás: 480×854 (de ezt majd Android 2.0 fogja tudni ami 2010 ben jön, ezrét késik a SE X3 a, a Motorola második android készüléke ami 3.7 . 480×854 kijelzővel lesz szerelve. Samsung tikos Android készüléke is várható.
Felületek is szabadabbak lehetnek a Android 2.0 an, szóval majd 2010 ben lesz jó az Android ha multimédiára kel.
Azért nem Android képesek a legnagyobb tudású készülékek most még.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Köszönöm az előzetest! :R A készülék érdekes, bár én sajnálom, hogy a kijelző ennyire "összement".
Pár elírás: "Gyakorlatilag között ennek köszönhető"
"A sajtótájékoztatóra a cég képviselői egy Tour De France-os Team Columbia-HTC csapat egyik versenyzője látható" :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) bmwk1200s válasza AS (#7) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Jajj tényleg... :DD bocsi...látszik, hogy péntek van és azt sem tudom hol vagyok! :DDD

Semmit sem írok alá!

(#10) Tolkarius


Tolkarius
tag

Jó a cikk, bár valszeg nem én fogok ilyet használni. Mindenestre ez a rendszer egész praktikusnak tűnik.

(#11) bmwk1200s válasza AS (#7) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ugyanakkor mi a helyzet a grafikus képességgel?
Számíthatunk arra, hogy megfelelő hardver mellett Iphone szintű játékok is futtathatóak lesznek?

Semmit sem írok alá!

(#12) Bocha válasza BloodRay (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi, javítottam! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) AS válasza bmwk1200s (#11) üzenetére


AS
félisten

Igen, a NVIDIA Tegra is támogatott lesz.
Ezért mondom az Android igazi éve 2010 vagy inkább 2010 után lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) daninet


daninet
veterán

Húde szeretnék már egyet... :Y

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) David75


David75
őstag

100 ezerért nevetséges szerintem,enyire nem nagy szám az android.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) PierNight


PierNight
aktív tag

én is majd nagyon szeretnék egy android mobilt :) de akkor kivárom a 2010-et ;)
(elöbb ugyse nagyon telne rá :D)

(#17) Bocha válasza David75 (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Khm. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) atike


atike
nagyúr

Igen, nekem is kellene egy Androidos teló. Ez is szimpi. Remélem hamarosan (?) lesz valami normális navigáció rá.... Mondjuk mire fogok tudni váltani ilyen készülékre addigra tuti lesz.... :DDD

(#19) hemaka válasza David75 (#15) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gondolod te :D
Egyre szimpatikusabbak ezek az androidos kütyük.
De még várok a vásárlással addig, amíg nem lesz jó nagy választék... :)

(#20) SEFAN84 válasza David75 (#15) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Ezzel egyet értek.Nem tudom mitől vannak páran megőrülve érte?!
Ennyit tud vagy praktikusabb dolgokat tud még a Java platform is!
Akkor mi van ebbe nagy szám?Ráadásul azon a Qwerty billentyűzeten én biztos nem tudnék írni!Navigálás a menüben is kész "élmény" lehet.
Lehet lehülyézni,meg fikázni engem a maradiságommal,de olyat nem ad amire azt mondanám,hogy hú de odaba**.Hja és megnéztem a videót is.Semmi extra..

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#21) Bog válasza SEFAN84 (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Előbb talán használd, utána fikázz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) utomi válasza atike (#18) üzenetére


utomi
senior tag

Már most is van a neve Sygic és teljes jól megy az Android-on. Nem egészen értem azt sem, hogy mit értesz normális alatt de a Sygic-el semmi baj nincsen. iGo nincs (még!) ha neked az a normális.

Mindenesetre azt meg végképp nem értem, hogy miért kell itt hangsúlyozni egyeseknek, hogy majd 2010-lesz az Android éve amikor szerintem már most bőven használhatóbb mint egy WinMO vagy egy Symbian.( Itt kifejezetten a usage-re gondolok és nem az esetleges speciális szoftverekre vagy a szoftverkínálatra, habár az is igen erősen növekszik.) Mondjuk nálam az iPhone-t is lenyomja de az én vagyok.
Ha meg valaki kipróbálta a SenseUI-t akkor az tudja, hogy az messze több mint egy egyszerű Touch Flo mert olyan bődületes szinten testre szabható és ezáltal használható, hogy ilyet viszonylag hosszú és színes mobilos múltam alatt nem tapasztaltam.
AZ ÉN meglátásom szerint a hardver bőven elég a rendszer alá, szó sincsen lassulásról vagy akadásról, akár futó Sygic mellett is nyugodtan lehet telefonálni és zenét hallgatni A2DP-n, ugye iPhone?:D

(#23) utomi válasza SEFAN84 (#20) üzenetére


utomi
senior tag

:D Vicces fiú vagy te.

(#24) ebl válasza utomi (#22) üzenetére


ebl
csendes tag

Bizony van sygic: http://www.sygic.com/index.php/en/android.html
és van ndrive: http://www.ndriveweb.com/software-android/
és van copilot: http://www.alk.eu.com/copilot/android/

Én egy htc magic-en használok copilot navit, szerintem ez "normális" navi :)
Nem értem miért írja mindenki, hogy nincs...

(#25) scorpio73


scorpio73
csendes tag

Ez is butitott Bluetooth-al rendelkezik? Kár hogy viszonylag kicsi a kijelző.
Kifejezetten pofás darab.

(#26) atike válasza utomi (#22) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, arra céloztam... :) Mondjuk megnézem a Sygic-et, hogy milyen (leginkább a térképek frissessége érdekel) - nem használtam még...

(#27) scorpio73 válasza ebl (#24) üzenetére


scorpio73
csendes tag

Mennyire jók a magyarországi térképek a Copiloton?

(#28) erdoke válasza utomi (#22) üzenetére


erdoke
titán

Ebben a régióban fontos, hogy a navigációs program milyen térkép forrással dolgozik. EGy TeleAtlas-szal vagy egy Navteq-kel még simán el lehet tévedni, ha letérsz a főbb útvonalakról. Tudtommal TopMap térképeket csak a Garmin és az iGO használ, tehát az összes többi kevésbé használható.
Persze ha Hollandiában használod, akkor más a helyzet, de ha itthon vagy a környező országokban, akkor egyelőre a fentebb írtak megállnak.

A legjobb aláírás a héten

(#29) vtechun


vtechun
veterán

nah, csajomnak veszek majd egyet, úgy is pici ujjai vannak :)

Viszont enyémen is már 1.6-os szoft van, hát mit ne mondjak, sokkal-sokkal gordulekenyebb ezzel mint akármelyik korabbi moddolt ROMmal. Korábbi szoftokkal finoman szolva is kurvara elegedetlen voltam, mert amelyik gordulekeny volt, ott neha erezni lehetett a memoriahianyt, ahol meg nem volt erezheto a memoriahiany, ott meg szaggatottan scrolloztam, stb. Ebben az 1.6-ban nekem minden perfekt.
Próbáltam Hero Rommal is, de hiába volt SD kártyán 32 megás swap partició, azért még igy is kb 60 megaval kevesebb ramom volt mint Heroban, és sajnos érezhető, pedig Hero bongeszoje nagyon bejött. A Sense UI-tól nem estem hanyatt, nekem inkább káosznak tűnt :)

Persze lehet a kevés mem miatt sem esett jól használni.

Scropio73 : Copilot térképe egész használható, használtam, ennyi memória már lehet elég is lesz neki, mert G1-en az is csak szenvedés volt, igaz csak 1.5-ös szofttal próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#30) ebl


ebl
csendes tag

Nem tudom milyen térképforrást használ a copilot, de eddigi kéthetes pályafutása alatt nem volt gondom vele. Az európa térkép hatodik havi.
igot eddig egyszer próbáltam csak, iphone-on, és szerintem a navigon térképei jobbak.
Lehet, hogy nincs igazam, de nekem egyáltalán nem hiányzik az igo.

(#31) G4ng3r


G4ng3r
tag

Kiadják újra a Touch 3G-t más borítással+új softtal...
Azért jócskán 100k alatt kellene lennie hogy ezt korrektnek nevezzük.

(#32) gyoref1 válasza utomi (#22) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Akkor bocsánat, nem tudtam a Sygicről. :R
Használtam már Symbianon és tényleg jó navi. :C

És a térképe is elég jó :K

[ Szerkesztve ]

(#33) DarkByte


DarkByte
addikt

Egész kellemes kis telefon lesz. Habár a kijelző nekem kevés ehhez az árhoz. Továbbra is a Pulse vezet nálam kíváncsiságban, persze azon nem lesz Sense, de én tudnék élni nélküle. Remélem hamarosan jön valami előzetes vagy teszt abból is srácok.

(#34) Duree


Duree
veterán

Nagyon szeretm a HTC-t nekem is ilyenem van már vagy 2 éve.sosem volt vele gond.
A név garantálja a minöségi cuccot
Ez is ígéretesnek tünik,annak ellenére,hogy a fazonja nekem annyira nem jön be

duree54

(#35) vtechun


vtechun
veterán

Egy Pulse-t en is lehet beszerzek majd, ha jó áron leszm aztán G1-et meg elpasszolom lehet, majd kiderül, ha nyomkodtam már egyet, hátha hoznak ide tesztelni :)

(#36) utomi válasza erdoke (#28) üzenetére


utomi
senior tag

Hát TeleAtlas ide vagy oda szerintem ez is inkább már divatfika mint valóság. Én csak az tudom, hogy egy Szabolcsi kistelepülésen simán elnavigált utca szinten minden hiba nélkül. Pedig ez egy hatodrangú 3000 fős kis falucska volt. Ezek után nekem egy rossz szavam sem lesz a Sygic-re és a TeleAtlasra. Az iGo hype mintha túl erős lenne manapság. A GMobile XT-t meg hadjuk mert szerintem az egy rakat izé.

(#37) Viktor0610 válasza utomi (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig magyaroraszági részletességben e két program (iGO, Garmin) verhetetlen, ez tény.

Samsung Galaxy A54

(#38) Karma válasza scorpio73 (#25) üzenetére


Karma
félisten

Mi számít butított Bluetooth-nak? :U

“All nothings are not equal.”

(#39) erdoke válasza utomi (#36) üzenetére


erdoke
titán

Szóval navigáltál országszerte, Szlovákiában, Romániában, Szerbiában, Ukrajnában, stb. a kettővel egymás mellett, és erre a következtetésre jutottál?
Csak mert "egy szabolcsi kistelepülésen" (2 utca összesen?) szerzett pozitív tapasztalataid alapján a közegyetértést rögtön divatfikává minősíteni kissé furcsa...

A legjobb aláírás a héten

(#40) vtechun válasza erdoke (#39) üzenetére


vtechun
veterán

én is használtam, nem volt vele gond. Sok következtetést nem vonok le belőle.

de amikor az iGO Hévízről Keszthelyre vmi 30 km-es utat ajánlott, akkor kikapcsoltam :))

Szóval az sem tökéletes, pedig már a földutakat is engedélyeztem :D

(#41) gyoref1 válasza Viktor0610 (#37) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Ez így van, viszont a sygicbe meg a sávsegítő tetszett :K

(#42) gyoref1 válasza Karma (#38) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Hogy csak füleshez jó, nincs adatátvitel mód.

(#43) Karma válasza gyoref1 (#42) üzenetére


Karma
félisten

Na jó, de a butított Bluetooth azt jelentené, mint ami az első iPhone-ban volt, hogy a chip nem támogatott a mono hangátvitelen kívül többet. A G1 hardvernek nincs ilyen korlátozása, kétlem, hogy a Tattooban ennél gyengébb lenne.

Ami van, az a szoftveres hiányosság, de RFCOMM protokollt, PAN és OBEX profilt már láttam, sőt használok is elég rendszeresen :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#44) gyoref1 válasza Karma (#43) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Biztosan nem mono! amúgy 1 készüléknél mindig az alapot
írják ugye, azt hogy utólag valahogyan az más kérdés,
de miért nem lehet ez alap :F

amúgy mid van most ?

[ Szerkesztve ]

(#45) Karma válasza gyoref1 (#44) üzenetére


Karma
félisten

Akkor olvass egy kicsit. Nincs A2DP az első generációs hardverben, sőt az adatátvitel/BT multiplayer se véletlenül nem működik, csak az iPhone 3G-től kezdve :U

G1-em van, ott van a profilomban mindig :P

#46: Ja, így más. Az tényleg A2DP+AVRCP-képes, a gyári szoftverrel is. De a hardver képes a többi profilra egyaránt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#46) gyoref1 válasza Karma (#45) üzenetére


gyoref1
aktív tag

a HtC-re gondoltam ;]

mármint hogy az nem mono :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) joey04 válasza SEFAN84 (#20) üzenetére


joey04
titán

a 100k ezért a készülékért szerintem is nevetséges. De még ennél is nevetségesebb a vergődésed az Android topikokban. Attól, hogy a készülék túlárazott, a rendszer nagyon jó rajta.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) utomi válasza erdoke (#39) üzenetére


utomi
senior tag

Azonkívül, hogy hatalmas arcod van más is tudsz. Ha valaki nem esik hasra a WinMO és az IGO előtt akkor már egy idiot ugye?
Szóval navigáltam vele egyébként már máskor is és ezek fényében nyilatkoztam, hogy igenis versenyképes a halálra szopott iGO-val még akkor is ha tény, hogy a legjobb a TopMap de reméljük nem sokáig. Mint szoftver viszont több a Sygic mint az iGo ez is tény. Legalábbis nekem. A közegyetértés meg tudod milyen, nagy tömegben az emberek hajlamosa bambává és bólogató kutyává válni. Inkább leszek egyedi. :D
Szlovákia, Ukrajna, Románia, Szerbia számomra nem játszik. Ebben nem tudok nyilatkozni.

(#49) erdoke válasza utomi (#48) üzenetére


erdoke
titán

Aha.

A legjobb aláírás a héten

(#50) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

affranc, engem a 100k-s várható ár egy kicsit földhöz vágott.. :(

60k. az már jobb lenne...MAX 60k. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.