Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) falijja


falijja
őstag

Látom kicsit bekakkantottak az s5 prime-tól.. :DDD

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát igen, könnyebb egy új chipsetet beletenni, mint jól optimalizálni... :(((

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) joey04 válasza falijja (#1) üzenetére


joey04
titán

igen, csak ez lehet a magyarázat a létezésére. még véletlenül sem az, hogy amint a 805-ös elérhető lesz, mindenki épít köré valamit. :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Prevent válasza falijja (#1) üzenetére


Prevent
aktív tag

Adreno 420=330x2, Snapdragon 805 Krait 450 2,7 GHz, QHD kijelző.

Milyen telefonok lesznek két év múlva? :U

Baj:

"Előrendelhető Koreában a felturbózott LG G3"

"Alig jelent meg az LG G3, és máris pletykákat hallani annak ráncfelvarrt változatáról, amit G3 Prime néven is emlegetnek."

Most akkor előrendelhető, vagy pletyka vagy mivan? :U

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#5) azopi74 válasza falijja (#1) üzenetére


azopi74
addikt

Galaxy F -re gondolsz?

(#6) F34R


F34R
nagyúr

Igazabol ezt az elejetol fogva igy kellett volna kihozni. :U

(#7) haddent válasza Thaaleum (#2) üzenetére


haddent
addikt

Nagyon sokat nem lehet optimalizálni rajta szerintem. QHD nem való ma egy 5-6" -os telefonba S801 és 3000 es akksi mellé. Techdemonak szép volt jó volt köszönjük Emese :DDD Snapi805 hátha legalább lazán viszi majd.

(#8) Fritz Teufel válasza Prevent (#4) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

10"-os Hiper-Szuper AMOLED UHD kijelzővel, 16 magos (MELON) processzorral és 128MB memóriával valamint ajándék 4"-os kiegészítő mobiltelefonnal vagy Dr. Scholl kárcórával... ;]

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) tjb007


tjb007
nagyúr

„az Adreno 420-as GPU jelenléte, amely a Qualcomm szerint az Adreno 330 teljesítményét megduplázza”

:U
Jó lenne ezt javítani úgy, hogy az a valóságnak is megfeleljen.

(#10) #09819904


#09819904
törölt tag

Az első verziójú G3-as milyen üzemidőt hoz?

(#11) Prevent válasza Fritz Teufel (#8) üzenetére


Prevent
aktív tag

128 Mb memória az nem túl sok :(

Hiper-Szuper AMOLED hmm xD

Amúgy az összes gyártó helyében teljesen átformálnám a piacot :

SmartPack azaz okoscsomagok lennének:
Ez tartlmaz egy darab tabletet, egy 5,5 colos "phabletet" és egy 4 colos telefont + egy darab okosórát.

És variálható lenne a csomag tartalma.

Najó ez hülyeség xD

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#12) Fritz Teufel válasza Prevent (#11) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Ez a memóriamennyiség 2 éves időtávlatban inkább utópia mint valóság... Mikor is emeltek utoljára mennyiséget :F

F34R: Elírtam 16GiB-re gondoltam :B

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) F34R válasza Prevent (#11) üzenetére


F34R
nagyúr

O a Storage -ra gondolt nem a RAM-ra. MB helyett meg GB-ra.

(#14) falijja válasza azopi74 (#5) üzenetére


falijja
őstag

Igen arra....de s5 prime nak is szokták hívni... :)

[ Szerkesztve ]

(#15) arminlok válasza F34R (#6) üzenetére


arminlok
senior tag

Ez így igaz és ezzel már megint elkéstek kicsit most így van egy szuper jo kijelzöjü telefon ami laggol.

(#16) Kasya


Kasya
nagyúr

Igen, kisse siettek a g3al...

(#17) atike


atike
nagyúr

Na majd ha jönnek az első teszteredmények... :)

(#18) gery2123


gery2123
őstag

Na akkor remélem karácsonyig itt is lesz, és akkor meg is van mit veszek.

-- PSN_ID: GerY2123

(#19) Lolka Bolka válasza joey04 (#3) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Mondjuk mindjárt ezzel kellett volna kezdeniük...de a marketing gépezet közbeszólt...

(#13) F34R Akkor végül is eltalálta :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Tirexi


Tirexi
addikt

Hát inkább ezt választanám mint a sima G3-at.

Amúgy nagyon gyenge lett most a felhozatal telefonok szintjén...
Jelenleg S4-em van és váltani szeretnék, de hát mire? S5-ben nincsen előrelépés csak totyognak egy helyben, a G3 jó lenne, de kevés a hardver ahhoz a felbontáshoz, a Sony Z2 mint mindig megint túlárazott és csúnya is a HTC meg nem érdekel a kis kijelzőjével, iPhone meg nem telefon számomra csak egy "xxxxxxxxxx". (kicenzúráztam inkább)

Szal sztem még várok 1 évet a cserével. Ami még érdekelhet viszont az a Lumia 930. Jó hardver viszont a mostani telóhoz képest nem lenne előrelépés kijelző méretben. Meg igazából a Win 8-tól is félek. PC-n már megszívtam vele.

(#21) #09819904 válasza Tirexi (#20) üzenetére


#09819904
törölt tag

Win 8/8.1 gépen egy kis tweak után egészen más, mint alapból! :)
Viszont azzal együtt, hogy én megvagyok a W8.1-el, a WP rendszer még mindig annyira zárt, hogy nem sikerült vele kompromisszumot kötnöm.

A droid szerintem az a választás ami a hibái ellenére is a legjobban ellátott rendszer.

(#22) Fritz Teufel válasza Tirexi (#20) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Tabletek között körülnéztél? ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#23) atike válasza Tirexi (#20) üzenetére


atike
nagyúr

...a G3-nál nem a hardver kevés, hanem az optimalizálás nem jó.... :U Van arra reális esély, hogy egy (remélt) későbbi frissítéssel ezt orvosolják.

(#24) Tirexi válasza Fritz Teufel (#22) üzenetére


Tirexi
addikt

Telefon kell nem tablet. :)
Ami volt Galaxy Tab 2 10.1-em azt is eladtam mert 1 hétig hozzá sem nyúltam.

(#21) pszichiáter:
Igen a másik meg ez a dolog a Win-nél, hogy korlátoz ahol csak tud. Munkatársaimnak vannak, kisebb nagyobb, nézegettem őket de valahogy nem adja. Meg a csempe felület is valami undormány. :D
Viszont mellette szól a stabilitás és a gyorsaság.

[ Szerkesztve ]

(#25) Kasya


Kasya
nagyúr

Csak tudnam, hogy egy Oppo-s hirbol ezt hogy otlottek ki a Moilarenasok :)
Szvsz ez lesz a forras.

[ Szerkesztve ]

(#26) papi77 válasza atike (#23) üzenetére


papi77
addikt

Ja, szvsz egy 800- as is simán vinné,ha a HTC optimalizálná...;)

Az első: NOKIA 1611

(#27) Menslee válasza F34R (#6) üzenetére


Menslee
tag

+1

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#28) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezt felturbózták rendesen :) Nekem tetszik a masina.

kengyel

(#29) FATtila78


FATtila78
tag

Sziasztok! Kicsit off, de remélem jó helyre írok, mert mégis csak okostelefonos kérdés. 10 éve csak "sima" Nokia telefonokat használom, de most már úgy érzem, eljött az idő, hogy én is vegyek egy okostelefont. Nem is konkrét készüléket, hanem inkább egy márkát ajánljatok nekem! Kicsit azért leszűkíteném a kört, hogy mire gondoltam. Mivel fém allergiám van, lehetőleg az összes készüléke (belépőtől csúcsig) legyen olcsó, fröccsöntött műanyag. Design-ban leginkább egy szappantartó, és egy filléres női ékszeres doboz között legyen félúton. Legjobb, ha az összes készülékük 1-2%-nyi eltéréssel ezt a formatervet követi, mégis jó, ha egy márkát lehet azonosítani. Lehetőleg árkategóriánként 50-100 szinte pöccre megegyező készülékük legyen, hisz minél több közül tudok választani, annál jobb. Minőség nem nagyon számít, nem baj ha 1 év után lefagy, belassul, nem jön rá frissítés, lesz pénzem lecserélni. Szoftveres tekintetben sincsenek nagy elvárásaim. Lehetőleg legyen minél több dologgal előre telepakolva a rendszer, hogy érezhessem, hogy egy 21. századi készüléket használok. Ha kevés a RAM, és azt is a letörölhetetlen launcher és egyéb appok foglalják, az se baj, nem nyitnék meg sok programot egyszerre. Lehetőleg az emberek 70%-nak a kezében ez legyen az utcán, hogy ha technikai segítségre van szükségem, könnyen kaphassak. Ár nem számít, legyen túlárazott, hogy legyen sok-sok reklám, ami segít majd a konkrét készülék kiválasztásában.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#30) roli543 válasza Tirexi (#20) üzenetére


roli543
őstag

Ha neked csúnya a Z2, akkor igen csak izlésficamos lehetsz.. A legszebb flagshipeket a Sony készíti!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#31) falijja válasza roli543 (#30) üzenetére


falijja
őstag

+1 ... :K

(#32) #09819904 válasza roli543 (#30) üzenetére


#09819904
törölt tag

Legszebb... :U Ez legalább annyira elfogulatlan volt, mint az, hogy "A telefon az iPhone-nál kezdődik!".

(#33) crue válasza roli543 (#30) üzenetére


crue
őstag

Igen és van legszebb nő meg legjobb autó is. Ja nem, mert mindez csak szubjektív.

(#34) gerii válasza Prevent (#4) üzenetére


gerii
addikt

"Milyen telefonok lesznek két év múlva?"
Talán, vagyis csak talán olyanok amik a dobozból kivéve és bekapcsolva nem fognak laggolni a natúr rendszerrel :U
Egyszer talán eljutunk a dokkolható mobilokig, amiknek a 16x10GHz-es procijukat és a 32GB RAM-ot az oprendszer nem fogja tudni teljesen felemészteni (és lehet velük CAD-ezni is akár). Gyanítom hogy azt a rendszert nem Androidnak fogják hívni. :(((

(#35) S e t h válasza FATtila78 (#29) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbáltam humorosnak tekinteni, de ezen kellett volna még dolgozni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36) pusszycat válasza Tirexi (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még nincs ám vége az évnek jönnek még telefonok pl. Lg Flex 2 ami még megzavarhatja az álló vizet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) Csapoati válasza #09819904 (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézd meg az aláírásukat. ;] A szépség totál szubjektív, sokaknak a Samsung formaterve tetszik.

#29: Majdnem eleresztettem egy félmosolyt, de mégsem. Még szerencse, hogy az Apple fanok nem trollkodnak máshol, ahogy a napokban magyarázták nekem. ;] Ráadásul ez még LG hír is, ejj-ejj...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) #24536576 válasza roli543 (#30) üzenetére


#24536576
törölt tag

Érintős telónak a fele kijelző, tényleg szép. ;]

S e t h Az ilyen egyedek arra se méltók, hogy tudomást vegyenek róluk az emberek. És még vicces akart lenni. :/

Most látom, hogy ájfónja van, minden világos. :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Tirexi válasza Csapoati (#37) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez olyan dolog mint amikor valakinek BMW-je van akkor azt Isteníti, de ha lenne egy Audi R8-a akkor az lenne a király.
Számítottam ilyen reagálásokra. :DDD
Nem vagyok márka párti azt választom amelyik a számomra a legjobban bejön és itt kivételesen egyik márka megoldása sem jön be. :N

Pedig a G3-hoz már a fóliát is megvettem mert azt akartam venni. Aztán láttam pár videót róla és sírhatnékom támadt amikor láttam, hogy még a menü is be akadozik, a játékról meg már nem is beszélve.

iPhone-os barátunknak:
Volt a kezemben iPhone 4 is meg 5 is. Amikor a kezembe vettem a telefonokat azt hittem valami bazári bizsut fogok. Olyan kis gyerek játéknak tűnt. Nem értettem mi ebben a műanyag kis gyufásdobozban 200k.

A teljesítményén is megbotránkoztam amikor a munkatársam nyomkodta előttem. Azt hittem kifagy a telefon úgy belassult a program váltogatásoknál. Hát ennél még a Lumia 520 is jobban ment pedig az csak 25k.

Szal iOS ide vagy oda egyáltalán nem nagy szám az Apple. Pedig azt hittem annyi pénzért kapok is valamit.

Az meg, hogy nem tudott nekem Bluetooth-on átküldeni egy képet az meg egyenesen nevetséges volt. :U

(#40) pszichiáter:
Márka párti emberek mind ilyenek. :D
Ezen én már nem lepődök meg. Ilyenek mindig voltak, vannak és lesznek is.

Egyedül ami tetszik a Sony-ban, hogy vízálló.

(#36) pusszycat:
Ja megvárom, mondjuk nekem olyan mind1, hogy hajlított vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) #09819904 válasza Csapoati (#37) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ha azt mondja, hogy neki X gyártó Y készüléke tetszik, oké! Na, de legszebbnek kikiáltani... Aztán, ha jön a Z3 akkor az lesz a legszebb. Na, de, ha a Z3 lesz akkor a legszebb akkor a Z2 meg már csúnya lesz vagy mi? Szóval jaj...

(#41) F34R válasza Tirexi (#39) üzenetére


F34R
nagyúr

Rizikoba OnePlus One ;]

En nem csak kijelzoban latomnam a fejlodest, hiaba a QHD ha nincs SoC ami rendesen meghajtja.

(#42) #09819904 válasza Tirexi (#39) üzenetére


#09819904
törölt tag

Az iPhone valahogy sosem volt híres a nagy BT barátságról. Amivel ugye az ember még kompromisszumot tud kötni, mivel ott van dögivel a Cloud tárhely ahová feltud dobni képeket.
Nekem inkább az nem jött be, hogy ugyan support szempontból csodás érzés, hogy a 4S is megkapta az iOS 7-et, de az a sebesség amit azzal produkál, na az erős!
Most persze mondanák, hogy tuti televolt a multitasking és amiatt. Nem! Fullra kiürítve volt és jóval lassabb, mint a 6-os verzió.

Az iPhone 4/4S nekem bejött dizájnra. De az 5/5S már csak amolyan ráncfelvarrásnak tűnt. Az 5S-ben az ujjlenyomat olvasó dobja fel egy kicsit a készüléket illetve az apróbb reszelések. De amúgy nem sok pluszt hoztak!

A G3-nak az volt a baja, hogy nem akartak lemaradni a többi gyártó mögött. A kapkodást már nem egy gyártó megszívta! Példának okáért a Sony is a Z első generációjával! Kamerapiszok, furcsa módon elszíneződő indikátorok, felpúposodó hátlap, stb., ami elég gáz...

(#43) Tirexi válasza F34R (#41) üzenetére


Tirexi
addikt

Akartam mondani, hogy az a OnePlus most elég jó cuccnak tűnik. Lehet már kapni valahol?

(#44) #09819904 válasza Tirexi (#43) üzenetére


#09819904
törölt tag

Hardveraprón is! ;]

(#45) babkukta


babkukta
senior tag

Remélem itt nem lesz lagghalmaz!!

Üdvözlettel, Tibi

(#46) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egyszerű az ábra. az LG marketingben ezt beszopta, a vásárlói még jobban. Eleve S805-el akarták kihozni a G3-at a QHD miatt, de végül nem mertek várni, hiszen ha várnak, akkor még azt sem mondhatják el magukról, hogy az Ő telefonjukban volt az első QHD kijelző. Ezért kihozták a szutyok S801-el, hogy legalább ez utóbbit elmondhassák magukról eladják a jó népnek viszonylag olcsón, majd kihozzák az S805-ös verziót, ami már nem lesz olcsóbb, hanem az már csúcskategóriás árú lesz, mint a többi vetélytárs, efelől senkinek se legyen egy másodperc kételye sem. Nagyon nem véletlen adják ezt a G3-at viszonylag olcsón, gyorsan ki akarják pucolni a raktárat, hogy aztán jöjjön az S805. Elfelejtik, hogy ezzel mocskosul beintenek azoknak, akik megvették ezt az akadozó, laggoló szutykot.

Kb pont, mint a Samsungnál az S5 vs S5 Prime, csak ott a két telefon között súlyos hónapok lesznek, itt meg alig lesz valami. Ehh, LG Life's Good... :(((

[ Szerkesztve ]

(#47) Tirexi válasza ForRedGlory (#46) üzenetére


Tirexi
addikt

Na igen amikor először megláttam az árát mondtam magamban biztos elírás. De így már világos a dolog... :K
Ez amúgy nem csak a telefonoknál van így hanem a PC játékoknál is. Ahelyett, hogy dolgoznának még rajta pár hónapot inkább kiadják félkész béta állapotban. (khm WD)

(#48) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Kérdezném, hogy amikor ekkora felbontással léteznek tabletek, mind iOS, mind android fronton, amik ugyan ezekkel vagy még rosszabb hardverrel akadás mentesen működnek, akkor miért a hardver a baj az LG-nél? Nem tudom belőni, hogy az iPad Airben lévő SOC ezekhez képest milyen szinten van, de szerintem max Snapdragon 800-801 szinten van és mégse akad. Oké újraindul néha, kilép, de amikor megy, akkor az korrekt. Lehet jobban kéne optimalizálni.

(#49) Tirexi válasza Sur1G (#48) üzenetére


Tirexi
addikt

Mondjuk ez igaz. Mert hiába van erős PC-d ha a játék az optimalizálatlansága miatt a felét nem használja ki rendesen. :R

(#50) #09819904 válasza Tirexi (#49) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy amíg az android optimalizálható, illetve egyes esetekben lehet áttérni custom droidra, addig az Apple termékeknél (számítógépeken kívül persze) nincs nagyon lehetőség OS cserére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.