Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Elmehetnek a sunyiba.
Ezt is max. a webOS fanok fogják ennyiért megvenni (ennyiért a kutyának nem fog kelleni ,tudom, előrendelési ár de ez nem nagyon fog változni).
És a Veer -rel mi újság ?

(#2) Krisz82


Krisz82
csendes tag

Egy ilyen vas mellé beraknak egy 1230 mAh-s akkumulátort?
Azt hiszem csúcstartó lesz a rendelkezésre állási időben. :W

(#3) stevve válasza tjb007 (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Pedig ez nem is annyira sok a tudásához mérten (iPhone 519 €). Ha a hw kategóriát nézem, a 100 még baráti is érte. Itthoni árra nem érdemes átszámolni, mert ide úgysem igen jön be.

De az akksi. Áh... :W

[ Szerkesztve ]

(#4) iknight


iknight
senior tag

Nem értem a Hp miért tesz ennyit döglött lóra :D

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#5) tjb007 válasza stevve (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha a hardvert nézem akkor is sok arról már nem is beszélve, hogy ilyen áron rohadtul nem fog elterjedni a webOS (mert ugyebár ez is benne van a célok közt).
Jönni meg hozzánk is jön csak kérdés, hogy mikor (én mondjuk a Veer -nek jobban örülnék).

(#6) stevve válasza tjb007 (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

A Veernek én is jobban örülnék. tetszik :) Az ára valószínűleg azért ennyi, mert a HP ragaszkodik hozzá, hogy ez nem egy alsó kategóriás telefon és rendszer. Amiben nagyjából igaza is van, de az igaz, az igazi elterjedéshez talán olcsóbban kellene adni.

(#7) Phülöp


Phülöp
addikt

Szerintem a rendszerrel semmi baj nincs.
Inkább azzal a hatalmas szoftverellátottsággal (kb. 50 db program érhető el a telefonra és a tabletre összesen).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8) plus44


plus44
veterán

Jöhetne ide a Veer-rel együtt, mert a rendszer maga piszok jó. Teszt lesz róla akkor nem?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) unyadavid


unyadavid
senior tag

A rendszer pedig szerintem nagyon jó, szoftverekből pedig egyre több lesz! :K (A hp nem szeretne vele beégni :) )

(#10) Phülöp válasza unyadavid (#9) üzenetére


Phülöp
addikt

Igazából a megjelenés idejére már kéne lenni egy tisztességes app-bázisnak.
A Touchpad se véletlenül nem fogy...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.