Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

GFWL = nem érdekel.

(#2) Crus válasza D1Rect (#1) üzenetére


Crus
őstag

Ja-ja! Skippelném én is a helyedben életed talán egyik legjobb játékát :K

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3) D1Rect válasza Crus (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Van D3 és lesz GW2.

Ha nem konzolra adják ki sztem közel se kapott volna ekkora figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#4) Crus válasza D1Rect (#3) üzenetére


Crus
őstag

Dark Souls-ban sajnos nem tudsz az Aukciós Házban-ban előnyt vásárolni magadnak... ott a személyes ügyesség és skill-ek számítanak csak :(

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#5) D1Rect válasza Crus (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Lefordítom, hogy nekem ez mit jelent:
"Dark Souls-ban sajnos nem tudod eladni a halom szemetet €-ért, ott a személyes ügyesség és skill-ek számítanak csak"

(#6) mttssz


mttssz
senior tag

Miért kell minden játékhoz GFWL? :F

(#7) Tyrel


Tyrel
őstag

Nem vágom miért kell ekkora katasztrófát csinálni abból hogy GFWL-el megy... Ennyiből a battlenet, steam, origin vagy bármi más account szükségességét is ugyan úgy kritizálhatnátok más játékoknál...
Ott van pl. Dawn of War 2, ahhoz is kell GFWL, soha nem volt vele semmi bajom... Csak egy account rendszer a sok közül.

Engem mondjuk ez a játék nem érdekel, eddig azt se tudtam hogy létezik, de ha ilyen kozolos cuccok jönnek be nektek akkor inkább támogatni kéne a GFWL-t az ellenzés helyett, mivel a Microsoft ezzel támogatja hogy Xbox-ról portoljanak játékokat PC-re... Kb. olyan amit csináltok mint ha egy indie játék imádó elkezdené Steam-et ócsárolni.

Turenkarn

(#8) D1Rect válasza Tyrel (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nem vágom miért kell ekkora katasztrófát csinálni abból hogy GFWL-el megy..."
A support telefonon érhető el, azt meg nem veszik fel.

(#9) Jakesz


Jakesz
őstag

Nem az lett korábban nyilatkozva, hogy a rajongók kérésére eltávolítják a GfWL-ot és Steamworks védelmet raknak bele?

(#10) Lui04 válasza Jakesz (#9) üzenetére


Lui04
aktív tag

De, ennek fényében kicsit érdekes amit itt írnak, de lehet csak pontatlanságról van szó.

(#11) Cyno


Cyno
tag

40 júró mióta baráti PC-és játéknál?
Tudom, Diablo 3 óta.

(#12) wesker24


wesker24
senior tag

Azért a 20 $ mégis csak jobban hangzik mint nálunk a 40 Euro ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#13) cskamacska válasza mttssz (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Heh, évente egy tucat cím az már minden? :P

Azért kell GfWL mert a játék multi kompatibilitását így tudják megoldani, végül mégsem szándékoznak a net kódot a semmiből újraírni, és a rossz nyelvek szerint inkább a portolás minőségét javítják helyette. Ha tényleg így járnak el akkor szerintem bőven jobban járunk. :U

40€ MSRP, meg a 50-60 eurós játékok óta olcsó(mondjuk úgy az € 2002-es bevezetése óta :U ). Boltban nálunk ez azt jelenti, hogy 10-12 ezer forint helyett, 8 ezer forint körül lesz. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14) cskamacska


cskamacska
addikt

Kis lista. A Namco annyira ballisztikusan magasról szart eddig a PC platformra jó konzolos japó cégként, hogy az iszonyatos. Most két jobb játékukat is megjelentetik PC-re nemsokára, jelenleg ők tesznek nekünk szívességet.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) vg válasza cskamacska (#14) üzenetére


vg
addikt

Inversion borzasztóan rossz játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.