Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) mbalint987 válasza timelord1987 (#51) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Akár jelenthet hálózati meghajtót is, de helyi lemezt is, a lényeg, hogy itt egy abszolút elérési utat vár a DISM.

"A Windows System Image Manager-ről tudsz majd készíteni egy részletes leírást?"
Nagyon szívesen készítenék, de (főleg így érettségi előtt) túl sok időm nincs, szóval ha lesz is cikk, majd később jelenik meg. Azonban ha bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok.

"Azt meglehet oldani, hogy a gép neveknél a számozásokat növelje automatikusan 1-esével?"
Valószínűleg meg, bár módot hirtelen erre nem ismerek. Az egyik megoldás, hogy minden DISM után módosítod a válaszfájlt, de szerintem van egyszerűbb megoldás is.

(#50) olbaidhun: A cikk szövegét és képeit nyugodtan felhasználhatod, viszont ilyenkor jelöld a forrását a felhasznált tartalmaknak.

"a w10 már nem jön zavarba, ha új hardver környezetbe kerül"
Lehet hogy kisebb az esélye, de érdemes biztosra menni szerintem (ez főleg AMD/Intel váltásnál nyűgös).

(#49) moha bácsi: Ez egy jó ötlet, mindenképpen szem előtt tartandó a klónozás során! :R

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.