Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) wyll358 válasza Dilikutya (#100) üzenetére


wyll358
tag

Javaslom a történelem alaposabb tanulmányozását, mielőtt a saját kis álomvilágunkat képzeljük megrendíthetetlen valóságnak, nem is kell a banánköztársaságokig zarándokolni, ha "csodát" akar látni az ember... bár nekem édes mindegy ki mit hisz, csak kínos tényeken alapuló eszmecserébe/elmélkedésbe érzelmi és hit alapon "jól megmondani", úgy hogy most már ahogy látom az eredeti tárgyat is sikerült teljesen félresöpörni... Senki nem mondott vagy utalt arra, amerre már kezded elvinni (én legalább is biztosan nem), szóval remélem nem kell újra kétszáznegyvanhatodjára ugyanannak az 5 mondatnak a végtelen variációját értelmetlen olvasni számtalan poszton keresztül... bye

(#102) #49155328


#49155328
törölt tag

A pórnép azért köszöni szépen a kedves szavakat. ;)
Sima dupla. :R

[ Szerkesztve ]

(#103) updog válasza #49155328 (#102) üzenetére


updog
senior tag

krakenen lévő korábbi majomkodás maradékát, ~180$-t tettem anno DOGE-ba, most ~2100$.

Épp mondtam feleségemnek hogy a 10M babavárót kellett volna beletenni akkor, most milyen jó lenne nekünk. És pont ezért olyan orbitálisan veszélyes az egész, mert ha nekem mint értelmes, tudatos embernek ez megfordult a fejemben, akkor vajon hány olyannak is eszébe jutott, akik szerint 5 számot eltalálni 90-ból biztos nem nehéz?
(mert ugye honnan a vérből tudta volna előre bárki - közte a cikkben szereplő kamubáró -, hogy itt lesz a DOGE ma, és nem 0.01-en? Mindig csak a sikersztorikat halljuk....).

Szórakozásnak fogom fel, biztos hogy nem veszem ki a profitot, minek, kifejezetten örülnék ha visszanullázna az egyenlegem, mert akkor tudnám, hogy van még józan ész a világban.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#104) M@cika válasza updog (#103) üzenetére


M@cika
őstag

Ha még felmenne az 5-szörösére csak kivennéd, márcsak a józan ész alapján se hagysz 10000 dollárt csak úgy elsuhanni. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#105) #49155328 válasza M@cika (#104) üzenetére


#49155328
törölt tag

;]

(#106) updog válasza M@cika (#104) üzenetére


updog
senior tag

Ha felmenne ötszörösére, az ETH mögött a 3. legnagyobb kapitalizációjú *coin lenne (vagy nem sokkal le is nyomná, attól függ a tegnapi hsz-em vagy a mai árat nézzük), az meg totál agyf***t jelentene szerintem. Nyilván, van az a pénz amiért korpás a hajam :D De nem aggódok miatta, 1$ se lesz soha.

Szerintem most megy fel május 8-ig, azt "árazza" most a "piac", aztán lemegy Musk tv adása (SNL), be fog szakadni utána.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#107) #49155328 válasza updog (#106) üzenetére


#49155328
törölt tag

Soha ne mond, hogy soha. :N

(#108) zolee001


zolee001
őstag

https://itcafe.hu/hir/ssd_hdd_hiany_chia_kriptopenz_miatt.html

Remélem akik vid karit,ssd-t hdd-t vesznek aranyáron megköszönnik a crypto bányászoknak az árcédulát

(#109) #49155328 válasza zolee001 (#108) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hot spot bányászatot se hagyjuk ki. ;]
[https://www.distrelec.biz/en/manufacturer/nebra]

[ Szerkesztve ]

(#110) lacc984


lacc984
csendes tag

Szerintem egy olyan ember, aki pár sejtelmes hozzászólással mások ezreit/százezreit ösztönzi valami értéktelen dolognak a megvásárlására, így mesterségesen felnyomva az árát, busás hasznot bezsebelve, mert az ő birtokában is sok van az adott termékből, az nem zseni, hanem egy spekulatív gazdasági bűnöző. Piramisjáték V2.0

[ Szerkesztve ]

(#111) M@cika válasza zolee001 (#108) üzenetére


M@cika
őstag

Ha már megvette aranyáron, akkor bányássza ki az árát és problem solved. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#112) YellowFlash válasza #49155328 (#91) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Remélem kivetted 0,7-nél :D

They don't know... PepeLaugh

(#113) #49155328 válasza YellowFlash (#112) üzenetére


#49155328
törölt tag

Stoploss be volt állítva, de várható volt, hogy még az SNL előtt bezuhan.

Amúgy csak játék pénz volt benne. ;)
Úgy ahogy a shitcoinokban is.

[ Szerkesztve ]

(#114) haxiboy válasza #49155328 (#113) üzenetére


haxiboy
veterán

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.