Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) [CsuCsu] válasza D.Va (#50) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nem az a baja, hogy benne van, hanem az altala indokolt extra koltseg. Bar szerintem a valodi extra koltseg olyan minimalis, hogy a gyartonak jobban megeri egyfele termeket kesziteni es beletenni, mintsem anelkul, vagy egyszinu nem-RGB valtozatokat gyartani. Par szaz forintrol lehet szo egy tobb tizezerbe kerulo termek eseten. Szerintem tul van spirazva ez a problema.

(#52) D.Va válasza [CsuCsu] (#51) üzenetére


D.Va
senior tag

Egyetértek.
__
Egyébként én meg mondhatnám hogy minek fizessek egy alaplapi szutyok hangkártyáért hisz soha életemben nem használtam alaplapi hangkarit... mégis ki kell fizetnem mert nem lehet anélkül alaplapot venni...
Meg sok user nem használ integrált VGA-t mégis benne van vagy a prociban vagy a lapon... Akár akarjuk akár nem ott van a cuccban és fizetünk érte akkor is ha nincs rá szüksége az adott vásárlónak.

Tehát felesleges ezen vergődni hogy van kb 20 darab LED egy alaplapon vagy RAM-on ami kb 100 Ft pluszköltség.. KIKAPCSOLHATÓ. Mint bármelyik más alaplapra integrált eszköz.

(#53) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem lehet rossz választás annak, aki erre izgul :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#54) kenwood


kenwood
veterán

Az apple es intel utan ujabb troll-magnes szuletett a mwgvilagitott hardverek szemelyeben. Meg egy front, ahol megmutathatjuk, mennyire szeretunk gyulolni valamit.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Nálam a good night led is enabled éjszaka, ez a ficsőr nekem nem begyere. :DDD (rgb-vel több az fps? by trololo)

[iTX-or-GtfO!]

(#56) nubreed válasza tmslevi (#2) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, +20 FPS. :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#57) R3wind


R3wind
csendes tag

Egy ideje már eldobom az agyam, hogy lassan mindre világítást raknak, pedig találni untig a számomra megfelelő alkatrészeket így is. Aztán tegnap megvilágosodtam, veszek valami fasza plexis házat, lecserélem az alkatrészeket világítósra és kb 5-10 évig nem kell karácsonyfát venni. :D

(#58) gege547 válasza D.Va (#52) üzenetére


gege547
tag

MSI GTX 1070 ARMOR 8G 136 ezer(nem gamer), MSI GTX 1070 GAMING X 8G 148 ezer. Cirka 12 ezerbe kerül flancos pár száz forintos LED. Az Armor kártya alapból magasabb órajelen jár mind a két kártyán dupla venti. .

(#59) anaqer válasza kenwood (#54) üzenetére


anaqer
veterán

Tehát trollkodás az, hogy lécci-lécci ne világítson az, aminek nem muszáj...

Okkké. :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#60) kenwood válasza anaqer (#59) üzenetére


kenwood
veterán

"en nem szivesen fizetnek felarat a ledes vilagitasert" <--- komment

"sok hulye mar a fogszabalyozora is ledet pakol" <--- trollkodas

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#61) #74018560


#74018560
törölt tag

Igazából nem értem mit sírtok, lehet kapni egy rakás RAM-ot, ami nem világít: [link]

Ez meg világít, naoszt! :U

(#62) D.Va válasza gege547 (#58) üzenetére


D.Va
senior tag

Viszont a GAMING kártya +100 MHZ-el magasabb OC memória órajelen és +50 MHz-el magasabb OC órajelen fut, szóval nem teljesen állja meg a helyét az állításod. ;)

(#63) #74018560 válasza kenwood (#54) üzenetére


#74018560
törölt tag

Akkor ez egy újabb win :K

(#64) #72042496 válasza gege547 (#58) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az nem is számít, hogy a Gaming X félpasszív és halkabb, meg úgy általában az egyik legjobb hűtés van rajta? Nekem ez az, ami önmagában megérne +12 ezret. A különbség az órajelekben, illetve a LED meg pont nem annyira érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#65) #74018560 válasza gege547 (#58) üzenetére


#74018560
törölt tag

ASUS STRIX-ből a nem OC verziót vettem meg, mégis OC órajelen megy :DDD más kérdés, hogy simán tovább húztam és úgy használom :))
Világít is, de nem zavar. Szerintem cool.

Ha már itt tartunk: szerintem sokaknak azért nem tetszik az RGB, mert valóban ízléstelen, ha a szivárvány minden szinében világít a gép. A gyártó viszont nem tudhatja, hogy milyen színösszeállításod van, ezért opcióként meghagyja, hogy magad válaszd ki. Szerintem pl. baromi jól néz ki egy sötét gépházban egy vörösen világító felirat.

[ Szerkesztve ]

(#66) anaqer válasza kenwood (#60) üzenetére


anaqer
veterán

Igen, ez eléggé elvi kérdés - de amíg nem lehet ugyanazt a terméket nemvilágítós kivitelben megvenni, addig igenis fikázni fogom a kötelező bazári ledes agymenést.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#67) #74018560 válasza anaqer (#66) üzenetére


#74018560
törölt tag

Akkor ez mi az isten: [link] :F :F :F

Itt van: 16GB Corsair Vengeance DDR4 3200MHz LED nélkül: [link] LED-el: [link] Van kemény 2000 forint különbség a kettő között.
Mostmár jó lenne felfogni a tényeket.

[ Szerkesztve ]

(#68) anaqer válasza #74018560 (#67) üzenetére


anaqer
veterán

Ez az az isten, hogy a Corsair egy elég jófej cég. Nem mindenki ilyen, az iparági tendenciákat megcáfolni elég nehéz meló.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#69) Csapoati válasza D.Va (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tetszik az a 3 kilométernyi kábelcsomó az asztal alatt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#70) #56573440 válasza anaqer (#66) üzenetére


#56573440
törölt tag

És ezzel mit is érsz el? Azon kívül hogy semmit.

Egyébként le kell szoknom a komment olvasasrol... Minden alatt sírás megy. Ha világít azért, ha drága azért, ha amd azért, ha apple azért. A konstruktív kommenteket abból állnak, hogy elmagyarázzák a többieknek, a 3 millas laptop miért annyi, hogy az adott termék nem nekik készül, etc.
Regenmindenjobbvolt tm.

(#71) zolko74 válasza Tikakukac (#31) üzenetére


zolko74
tag

Igen, este meg leül a gépház elé és a plexi ablakon keresztül nézi a ledes alkatrészeket mint egy akváriumok...

(#72) Tikakukac válasza #56573440 (#70) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindig azon megy a sírás, hogy emberek sírnak, mert a pénzükért szemetet kapnak és mernek pattogni. Ahelyett, hogy kussolnának és elfogadnának minden szutykos trendet amit le akarnak nyomni a torkukon.

Jah és igen, régenmindenjobbvolt. A család 400k listaár feletti üzleti gépekkel van elrendezve. 1 gép működik jelenleg, a 10 éves T60, az összes többi gariban ül. Minimum 1 körön van túl minden, de van olyan Lati amiben nem maradt a házon kívül semmi gyári, mert minden letérdelt. De a kopter én leszek nyilván. Az 5. cserés MBP-s sráccal együtt :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#73) 8th válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


8th
addikt

Igen. Ez legalább annyira esztétikus mint a nyolcvanas években a lengyel piacokon kapható noname gagyi kazettás magnók színesen villogó hangszórói. Az ízlésficamosok arra is rögtön ráharaptak. Ugye milyen esztétikus és gyönyörű?! [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#74) #16939776 válasza 8th (#73) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ennek legalább van hangulata. Már akkor meg tudták azt oldani, hogy egyszerre 1 szín villanjon fel. Mert régen ez is jobb volt...

[ Szerkesztve ]

(#75) D.Va válasza Csapoati (#69) üzenetére


D.Va
senior tag

Ugye milyen dizájnos? :DDD
Persze ha kész lesz minden akkor szépen el lesz rejtve az összes kábel, nem fog látszódni belőle semmi, meg a lyuk se a falon..., még a gépház se fog ott zúgni mellettem..., teljes csönd és ZEN (Ryzen?) fog uralkodni ;)

[ Szerkesztve ]

(#76) Scholes9 válasza Tikakukac (#31) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Gáz na ezen nincs mit szépíteni :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77) #56573440 válasza Tikakukac (#72) üzenetére


#56573440
törölt tag

Fogyasztoi társadalom van, a penzunkkel szavazunk. A legtöbb esetben ez teljesen működő dolog. Azt értem, hogy pl munkára business lapos pénzért sincsen szép lassan, ahogy logouton srác talán hatodik macbookja lett jó és nem olcsó cucc, de a legtöbb helyen van alternatíva.

Pl itt is. Nem kell a világítás? Van azonos árban jobb nélküle. Azt veszed, a ledes rajtuk ragad, leszoknak róla.

Hogy a gamer trend=világítás, nos ezt is kinovik majd, de szerintem nem azért drága egy gamer akármi mert ledes, hanem mert ennyiért el lehet adni ... Amíg ki lehet kapcsolni engem nem zavar.

(#78) Tikakukac válasza #56573440 (#77) üzenetére


Tikakukac
titán

Átéltem a "van alternatíva" korszakot. Az letelt, most van a kevésbé rossz idő. Ugyanígy kezdődött. Ó, csak egy 1-2 gépet, na jó, még párat és akkor a végén eljutunk oda, hogy mondjuk a 13" Airnek nincs értelme, mert a Pro ugyanaz lett.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#79) Shodan válasza D.Va (#49) üzenetére


Shodan
addikt

Nem gondoltam hogy használ még valaki Z2300-at rajtam kívül :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#80) Szipó


Szipó
tag

Volt már világítós tápom, az eléggé cicergős volt, reméljük ebben nem lesz fícsör, de amúgy kezd undorító lenni, hogy minden világít

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#81) D.Va válasza Shodan (#79) üzenetére


D.Va
senior tag

De-de, még mindig nem alkottak jobb 2.1-et azóta sem az árkategóriában szerintem... Van 2 db z2300 is meg egy z5500. Mit is mondjak imádnak a szomszédok ;]
Az egyiket fel akarom rakni hardverapróra, csak nehezen válok meg tőle... :P

[ Szerkesztve ]

(#82) Egzee


Egzee
őstag

köszi, így is elég volt a felára a sima Vengeance LED-jeimnek is. én el tudtam dönteni milyen színű konfigom lesz.

(#83) zozoz1 válasza D.Va (#50) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Az még rendben is lenne, ha az alaplaphoz harmonizálva, egy bizonyos színt képviselnének, ami állítható, de ez a Barbie baba villogások meg effektek inkább kommersz hatást keltenek.
Olyan kínai vakulj paraszt a hatása...

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#84) #56573440 válasza zozoz1 (#83) üzenetére


#56573440
törölt tag

Van már lap ami tudja és jön is még több.

(#85) zozoz1 válasza #56573440 (#84) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Amíg lószarvan veréb is van.... :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#86) #56573440 válasza zozoz1 (#85) üzenetére


#56573440
törölt tag

Amíg ízlés van kancsoka is lesz aki azt hiszi csak az övé a tuti. ;]

(#87) Egzee válasza zozoz1 (#85) üzenetére


Egzee
őstag

neked egy doboz a szobádban, nekem a szoba dísze.

(#88) anaqer válasza Egzee (#87) üzenetére


anaqer
veterán

Nekem meg egy szoba az egy szoba. Dísz...? Mi az? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.