Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) #56573440 válasza Met (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát a környezetemben pont az ellenkezőjét láttam

aki előtte nagy pofával egoista baromként ment be, az a: bent megalázták, kijött még nagyobb pofával osztotta az észt a vélt/valós sérelmeit kiélve b: bent a nagy pofája miatt eleve olyan helyre osztották be ahol használhatta is

az öltözködés meg mindig szubjektív volt, és minden generációnak megvolt a sajátossága. apám közeleg a 60-hoz, katonaság után is fújtak rá a szülei a koptatott farmerja meg a zenei ízlése miatt, hosszú haja volt ami a környezetében kb ilyen "lázadás" szindróma volt.

az én generációm (szinte 30 vagyok) suliban is vagy buffalo vagy 4 köbméteres nadrág meg 16 köbméteres pulcsik, zselézett haj (mit hallgattam én érte akkor) és társai.

láttuk már a hippik, rokkerek, punkok, emók, a pávák és még ki tudja mik divattá válását majd bukását, egy két év alatt lecseng aztán annyi. az idősebb korosztályt néha megbotránkoztatja, aztán annyi. ez szerintem nem akkora tragédia. persze ha a fiam úgy jönne velem szembe a házban mint amiket most látok (leggingsben mint egy balerina, sírtam amikor az első szembejött :DDD ) akkor is inkább a vicces oldalát fognám meg és szénné szívnám a vérét vele, de gondosan dokumentálnám hogy 3-4 év múlva mutogathassam majd a barátnőinek ;]

a hozzáállás meg más tészta az nem az öltözködésből fakad, kevesebbet foglalkoznak a szülők a gyerekekkel, több, szabályozatlan csatornán dől az inger és az info az arcukba. de a természetes szelekció működik, majd sok mekit kell nyitni és annyi ;] erővel, főleg egy pár hetes vagy 1-2 hónapos szigorral nem neveled ki egy 18 évesből az értelmes dolgozni vágyó, céltudatos és küzdeni tudó férfit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.