Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem tudom, hogy direkt csinálták ilyenre őket, de valahogy a két főszereplő hölgyike ábrázata minden csak nem kedvelhető. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) saelin válasza laceszgamer (#1) üzenetére


saelin
veterán

Nekem tetszik hogy nem próbálták csinibabákat faragni belőlük. A rajtuk lévő szerkó doszt elég.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) laceszgamer válasza saelin (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is arra gondoltam, hanem valahogy úgy olyan nem is tudom mi sugárzik belőlük. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) wjbhbdux válasza laceszgamer (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mivel most már elég sok női játékos van, az ő véleményük is számít. Sokukban ellenszenvet váltott ki a jellemzően túlszexualizált karakterdizájn amihez hozzászoktál és szerinted csak az a "kedvelhető". Ezért előfordul most már jópár játékban, hogy normális mindennapi embereknek kezdenek kinézni a játékokban megformált nők.

/s

(#5) Xaels válasza laceszgamer (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a kép elég rossz, azért a játékban nem ennyire durvák a vonásaik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) adamssss válasza laceszgamer (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem csak annyi h nagyon elonytelen ez a kep a videokban nem ennyire sulyos a helyzet... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na igen, akkor megvan ami úgy nekem is átjött rajta. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.