Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

(#2) AS válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


AS
félisten

Nem igaz, csak Amcsiban csúszik, nagyon bulvár hír....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Dr.Anonymus válasza AS (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

kösz,
gyanús is volt, hogy sehol másutt nem közölték le...

[ Szerkesztve ]

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Na veszek egy ilyet és én is kipróbálom ezt az akváriumos dolgot. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Érdekes látni, hogyan nyújtózik egymás felé a két "új" platform, a smartphone-ok és a tabletek világa. A tabletek lemenek 5 inch-re, (sőt ugye az ipad touch is "csak" egy kicsi tablet olyan 3 inchen) Az okostelefonok, meg nőnek lassan. 2,3 -3-3,7-4 és most 4,3.

Lassan tényleg megalkotnak valami jolly-joker szerkentyűt. (ami persze szokás szerint jó mindenre, de semmire se ideális igazán) :-)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mennyi akváriumba dobálós videó lesz majd youtube-on.. :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7) |AP|


|AP|
veterán

Az S2 Miniből lesz valami, vagy megállt pletyka szinten?

(#8) Dr.Anonymus válasza Motion_Blur (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez így van sajna
alig lehet látni a feliratot a videón, csak pár másodpercre tűnik fel
a sok átlag vásárló csak annyit fog levágni belőle hogy a telefon vízálló... :DDD

(#9) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...jaj-jaj, buta amerikaiaknak ilyen reklámot nem szabad levetíteni... :D

Túl kicsik a betűk, meg különben is a videó alatt irkálgatnak valamit a bal felső sarokba... :D
"Ki nézte azt, én azt láttam, hogy beleejtette Mary az akváriumba a telefont és Nemo tovább úszkált... Hú, akkor ez vízálló gondoltam..." - hangzik egy majdani idétlen per kapcsán :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) Ricardo válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd vesznek még egyet :D
A jó reklám növeli az eladásokat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Motion_Blur válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jól megsz*patta magát a Samsung, vehetik majd vissza a beázott telefonokat :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Kíváncsi vagyok meddig "élt/élne" Némó az akváriumban :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

LOL...
tényleg... :C

(#14) moonman


moonman
titán

ez egy teljesen jó tutorial: gyerek és nő kezébe csak műszaki cikket ne!

mellesleg milyen hüje gyerek már az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#15) Ricardo válasza moonman (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

(#16) Dr.Anonymus válasza Ricardo (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

LOL :DDD :DDD :DDD
ezen csak ez tesz túl... :D

[ Szerkesztve ]

(#17) BloodRay


BloodRay
veterán

Szép nagydarab a kislány kezében a készülék. :)
Lesz egyébként ennél jobb reklámja is az S II-nek szerintem.

(#15) Ricardo, (#16) Dr.Anonymus -> :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát a teló jó.De ha az én lányom csinálná ezt tutira megállna bennem az ütő:D

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#19) janes74


janes74
senior tag

Brutál videók :DD A lányom és öreganyám megemlegetné ezt a napot. :K

(#20) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Elég semmit mondó reklám lett ez.. :W :U

PS4

(#21) johny dragon válasza Motion_Blur (#11) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nem. Ők beleírták a reklámba, hogy "not waterproof", innentől kezdve a júzer felelőssége, garanciálisan és jogilag is.

Xperia mini pro 4.0.4

(#22) zsirfecske válasza johny dragon (#21) üzenetére


zsirfecske
addikt

júzer felelőssége, de akkor is csak magukat szívatják mert az emberek hülyék és figyelmetlenek. az egészet rövidre lehetne zárni egy normális reklámmal, amit még a hangyák sem értenek félre.

(#23) parkr válasza mrhitoshi (#20) üzenetére


parkr
őstag

miért? azt megtudtuk, hogy egy átlag kislány nem képes különbséget tenni egy igazi hal és a Super Amoled plus kijelző között :D

(#24) kolosanyi válasza parkr (#23) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért, melyik volt melyik? :DDD Amúgy ebből a megközelítésből kiindulva sokkal jobb lett volna mondjuk egy olyan, hogy le van rakva az asztalra és megy az előlapi kamera, arra megy a házimacska és jól letámadja, mert olyan valósághű, vagy megijed tőle stb... :) Esetleg lent van a fűben és egy csigás kép van megnyitva, arra csúszik egy másik csiga és párosodni akar vele, szintén a valósághű kijelzőnek köszönhetően... :DDD De hogy leakadjak az állatokról és kicsit konkurenciát is gúnyoló legyen, akár olyat is lehetne, hogy egy rivális, meg nem nevezett gyártó a gyártósoron a SGS2-vel kalibrálja be az ő készülékeinek színeit, mert annyira tökéletes.
Szóval sokkal ötletesebb reklámokat is ki lehetett volna ennél adni (nem mondom, hogy ezek azok voltak, csak improztam), így ez nagyon semmitmondó.

(#25) Duree


Duree
veterán

Júj de gyerekes ez a reklám,miért gondolják ,hogy debil ez a gyerek,és vajon ennek a reklámnak a hatására hány ember fogja vizbe meríteni a tabletjét?

duree54

(#26) fffeco


fffeco
tag

jee vízálló digitális képkeret :C
vagy Némo oprendszer és nem érintő képernyő :P

(#27) AS


AS
félisten

2. reklám_D
:)
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.