Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) bekes.andras válasza SkyS1gn (#3) üzenetére


bekes.andras
tag

.. a videók alapján konkrétan ugyanolyan a játékmenete, mint a BF4-é. Lett változás valamiben? Másképp kezeli a fegyvereket? Másképp a járműveket? Változott volna a szabályrendszer? Szerintem nem. Persze kipróbálom majd, és akkor lesz egyértelmű számomra, de ez bizony eddig egy irdatlan nagy lehúzásnak tűnik... 120 E a teljes játék, ne vicceljünk már.

Aki ezt nem látja az az EA szemében a célközönség.

Sokszor elhangzik a kérdés, hogy de mi az újdonság? Én a BF3-mal csatlakoztam a játékhoz, és sokszor meglepődve vettem tudomásul, hogy bizonyos pályák az előző részben is voltak, amik esetleg az azelőttiben is felbukkanhattak. Ez kicsit kellemetlen, egyszer belefér, meg lehet arra hivatkozni, hogy a közösség igényelte, és persze miért ne, ha hoz újat is, de ne álljunk már ezekhez úgy, mintha eddig sohasem léteztek.

A BF3 tetszett, a sok hülyeségével együtt, de megértem és elfogadom, mert valahol meg kell húzni a vonalat a játszhatóság meg a realitás között.
Sokan a BF2BC-t emlegetik, hogy az milyen jó volt, megvan, nem nagyon multiztam vele, de abban nem lehetett hasalni, ami pl. engem zavart utólag, nyilván, ha akkor játszom vele, amikor megjelenik megszokom. Tehát a BF3 hozott pár új dolgot, aztán a B4 hozta a parancsnoki módját, meg a minden pályán előhívható "nagy" történéseket, meg a kihajolást, de már az sem volt hatalmas változás. El is értünk a BF1-hez... Ez miben más? A járművekkel, meg a lóval úgy pattognak a videóban a játékosok, mint a legmodernebb járművekkel. Még nem próbáltam ki, ezért nem is írok mást, csak jelzem, hogy mindenki kezelje a helyén a dolgot, és ne elvakultan. Mindenki tudja, hogy ráférne az EA-ra egy alapos pofára esés, hogy ne nézzenek hülyének minket, de valamiért mindig van egy jókora mennyiségű "jajkellazújBF" csoport, aki miatt nem biztos, hogy a statisztikákon is meglátszik az általános elégedetlenség.

Kiderül...

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.