Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gainka válasza electrodoki (#40) üzenetére


Gainka
őstag

Nem tudom mi van veled, mondjuk mindig van aki ezt le írja, amit te.
Szóval a lényeg hogy ide nagyrészt a véleményét fogja le írni mindenki, amik között lesz pozitív es negatív is egyaránt.

(#52) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egy amatőr kérdés: Csak az tudja most kipróbálni a játékot, aki feliratkozott az Insider-re, vagy kicsit később bárki leszedheti?

Sic Parvis Magna

(#53) ribizly válasza 30z.Samu (#52) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem nem lesz insider-en kívüli beta lehetőség. Tehát aki regisztrál, az kap egy kulcsot. Bár láttam az Origin-ben, hogy megjelent a beta-k között simán. Szóval meg lehet próbálni közvetlenül leszedni, de elképzelhető akkor is elküld az insider oldalra... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#54) akoska07 válasza bekes.andras (#43) üzenetére


akoska07
nagyúr

Tegnap amikor játszottam vele,pont ez jutott eszembe.
Mintha a SW-ból áthozták volna a grafikát.

Lesz több helyszín is amikor kijön a játék,majd akkor lehet látni valóban ez történt-e.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#55) 30z.Samu válasza ribizly (#53) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja hogy még lehet kérni? Azt hittem, hogy ez időhatáros volt. Akkor egy próbát megér, szívesen megnézném. :) Videók alapján egyébként bejön a játék. :R

MOD: Nem, ahogy rákattintok, már visz a vásárlási oldalra, erről lecsúsztam. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56) ribizly válasza akoska07 (#54) üzenetére


ribizly
veterán

Ez a SW:BF utánérzés 2 okból lehet:
1. Nagyon hasonló képi világú pályát sikerült beletenni a beta-ba, mint ott. Ezt egyébként nem is értem. Az alpha pályája sokkal jobban tetszett a videók alapján.
2. Ugyanaz a csapat és ugyanaz az engine. Simán el tudnám képzelni mind a két játékot a másik pályáján. :U Ami még rátesz egy lapáttal, hogy az egész képi jellege ugyanolyan. Mint amikor jöttek egymás után az UE3-al készült játékok és messziől lehetett látni, hogy azok UE3-as játékok... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#57) ribizly válasza 30z.Samu (#55) üzenetére


ribizly
veterán

:((
Sajnálom. Nézz körül BF fórumokban, meg Hardverapro-n, hátha valaki ad kulcsot. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#58) v!ct0y válasza 30z.Samu (#55) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az insideresek kaptak 1 nap előnyt. Ma bárki játszhat a betaval.

(#59) akoska07 válasza ribizly (#56) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem annyira a hasonló képi világ,inkább az engine.

Én meg várom amíg kijön a teljes játék megnézve több pályát és a campaign-t is,majd utána eldöntöm meg veszem-e.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#60) 30z.Samu válasza v!ct0y (#58) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaaa! És akkor esélyes, hogy másodikán még tegyek vele egy próbát? Mert sajnos csak akkor leszek otthon.

Sic Parvis Magna

(#61) Def26 válasza Seangaijin (#50) üzenetére


Def26
félisten

Elég béna a csóka. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62) mcwolf79 válasza Seangaijin (#50) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen , tudjuk, te vagy a király.
Ezt az SG-n is belinkelted, már "mindenki" látta.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#63) v!ct0y válasza 30z.Samu (#60) üzenetére


v!ct0y
veterán

szeptember 8 ig tart azt hiszem.

(#64) #65537792


#65537792
törölt tag

Szép meg minden. Még azt mondom, hogy megtudnék barátkozni ezzel a "l vh" témával is, de ez így teljesárat egyáltalán nem ér meg. Semmi extra. Rohadt szép. Ennyi.

(#65) 30z.Samu válasza v!ct0y (#63) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor addig bőven tudok vele próbát tenni. :)

Sic Parvis Magna

(#66) boogie84 válasza zzola (#49) üzenetére


boogie84
veterán

Azt lehet tudni h mikortól? :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#67) X Factor


X Factor
addikt

Aki a resolution scale-nél kitalálta h. 42% a natÍv felbontás ... ;]

Make things work

(#68) ron8


ron8
senior tag

Lehet én vagyok láma de hol tudom letölteni? Se originen se a beta honlapján nem tudom leszedni...

(#69) kengyel válasza ron8 (#68) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még szerintem nem lehet tölteni, már én is körbenéztem.

kengyel

(#70) boogie84 válasza kengyel (#69) üzenetére


boogie84
veterán

Épp most indult nálam a letöltés. Tessék nézegetni!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#71) kengyel válasza boogie84 (#70) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor már keresem is, köszönöm. :) Már nekem is jön lefele.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#72) tailor74 válasza boogie84 (#70) üzenetére


tailor74
őstag

Már jön is, köszi. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#73) jokeman


jokeman
aktív tag

Most nézzétek már lehet tölteni :) :C

Bocsi kicsit lemaradtam :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#74) oriic válasza jokeman (#73) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd már egy jokeman! :Y :R

Live-Die-Respawn

(#75) boogie84


boogie84
veterán

Vicces h már most volt olyan meccs ahol 50-0-t csinált az ember. Biztos profi. :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#76) jokeman válasza oriic (#74) üzenetére


jokeman
aktív tag

:DDD ideje kicsit gamelni már :K

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#77) toBIN válasza boogie84 (#75) üzenetére


toBIN
tag

Az hagyjan, de spawn-rol szoktak loni a repuloket meg a palya masik vegen levo embereket tankkal. Kivancsi vagyok melyik oldal adta ki maris a multihack-et

(#78) Dilikutya válasza electrodoki (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is örültem neki először. A kor nagyon tetszik, de ahogy láttam, hogy mindenki sorozatlövő fegyverekkel rohangál fel alá, alábbhagyott a lelkesedésem. Remélem, a single része nem ilyen agyatlanság lesz, hanem jobban megfelel a kornak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#79) #65537792 válasza Dilikutya (#78) üzenetére


#65537792
törölt tag

Battlefield és single? ahahahahahaha

(#80) eL Geri válasza #65537792 (#79) üzenetére


eL Geri
őstag

Én szerettem a BC2-öt és a B4-et single-ben. De persze nem teljes áron.

(#81) Dilikutya válasza #65537792 (#79) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megvan a BF3 és 4 is, a multiját egyiknek sem indítottam még el soha. Mondjuk nem is 60€-ért vettem őket, a BF3 még az 5€-s Humble Origin Bundle-ból van. Egynek jó volt. Az I. világháború miatt ezt is megveszem majd, de majd csak ha már jól lent van az ára, multizni ezzel se fogok. Agyatlan, unalmas rohangászásnak tartom, 10+ éve nincs új a nap alatt. Igaz, akkor se szerettem, egy helységben, LAN-on volt csak mókás. Így neten idegen gyökerekkel nem az.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#82) #65537792 válasza Dilikutya (#81) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azért az erős, hogy egy multira kihegyezett játékot még csak singleben játszottál. :DDD

(#83) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Huh, nekem nagyon tetszik :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#84) bekes.andras válasza Dilikutya (#81) üzenetére


bekes.andras
tag

... ez kb. olyan, mintha vettél volna egy hamburgert, amiből kieszed a sajtot. :U

A BF3 és BF4 single playerben nem erős, leginkább egy jól kivitelezett kisfilmre hasonlít, amiben egyébként néha játszanod is kell, de valójában ez csak szükséges rossz. A multija erősebb mindkettőnek... A single részt csak azért játszották sokan végig, hogy megkapják az ezzel járó fegyvereket. :)

Ha jó single játékot szeretnél, akkor: System Shock 2, Deus Ex, Deus Ex: HR, Dishonored, Half-Life széria, Mass Effect széria, stb.

De semmiképp a BF franchise... :D

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#85) Dilikutya válasza bekes.andras (#84) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell bemutatni nekem a jó single játékokat. De ha már egyszer csomagban benne volt a BF3 is, miért ne játszanék vele?
Én komolyan értéktelennek tartom azt a fajta multit, amit ezek a játékok nyújtanak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#86) bekes.andras válasza Dilikutya (#85) üzenetére


bekes.andras
tag

Nem az a baj, hogy játszol vele, és az sem, hogy multit nem, de nyilván sokunkat meglepett az írásod. Egyébként nem rossz a multi része, ha normálisak a társaid, ami feltehetően sok játékra igaz. :)

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#87) Dilikutya válasza bekes.andras (#86) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tartom a Battlefield single-t kiemelkedően jónak, de bőven játszható volt. Ha kicsit korhű lenne a BF1 ezen része, a fegyverek, járművek, környezet és maga a kor egy jó játékot adhatna. Hiányoznak a más korokban játszódó FPS-ek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#88) electrodoki válasza #65537792 (#79) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Azért a BF3 kampány módja igencsak odab@szott...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#89) hitvanyalak válasza #65537792 (#82) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én is single-ben játszom őket, multihoz kevés vagyok, és ha van kampány az egyedül is jó :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#90) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Nem tudom játszott-e valaki a BF42-höz készült Battlefield 1918 moddal. Na az valóban első világháborús volt hangulatilag, nem xxxQuickScopexxx420BLAZEIT és társai számára készült n+1. lövölde. Eddig gondolkoztam a BF1 megvételén, de az open beta alapján köszönöm kihagyom azt hiszem.
Irány vissza a Forgotten Hope 2-re.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#91) toBIN


toBIN
tag

Az EA szervere le is halt

(#92) Dtomka válasza Seangaijin (#50) üzenetére


Dtomka
veterán

Jó a BF4, de én már unnom. Minden fegyvert feloldottam és minden cuccot hozzá.
Több mint 2100 órát játszottam vele, így kell egy kis változatosság.

A BF1 viszont tényleg teljesen más, és nekem a hibái ellenére tetszik. Hangulatos, és talán nehezebb is mint a modernkori hadviselés. Nincsenek hőkövető fegyverek, nincsenek FLIR -es sniper -ek... (végre)
Itt tényleg számít a célzás, és nagyon remélem nem lesz tele (eget, falat lővő) csalókkal...

(#93) Kisgépkezelő válasza =WiNTeR= (#90) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én játszottam vele és tetszett is, de már kicsit későn találtam rá, úgyhogy nem nagyon voltak teli szerverek. Nézd meg esetleg a Verdunt ha hasonló hangulatú játkot keresel. Nekem az nagyon bejött.

(#94) 30z.Samu válasza Kisgépkezelő (#93) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bakker! Erről miért nem hallottam soha? :Y

Sic Parvis Magna

(#95) Kisgépkezelő válasza 30z.Samu (#94) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szokásos Indie hülyeség. Elkezdték árulni a játékot félig sem kész pre alpha állapotban, early accesként és nem igazán jött be a kritikusoknak. Azóta kijött hozzá rengeteg új (ingyenes) DLC, hibajavítás meg miegymás, és tök jó játékot csináltak belőle, de már el lett könyvelve rossz játéknak ezért most már senki sem ír róla. Rengeteg jó játék járt már ugyanígy.

(#96) Toi-Toi


Toi-Toi
tag

Hmm... igen, várósvolt már a cucc ;]

De így kezdte indításnál:

Oké... de mégsem értem, mert egy HD5670/1GB/GDDR5 és egy HD5770/1GB/GDDR5 között mi a jó isten az
ekkora különbség :( :(( :((( :o :O

...aztán! Mi van, ha követem az instrukciókat!? Nézzük akkor AMD site/driver downloads:

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-16.2.1-for-Non-GCN-Products-Release-Notes.aspx

...ezekszerint már LEGACY kategória. Az ember azért bizakodó és már csodákat is látott; akkor "15.7.1 latest (WHQL) Catalyst Software Suite"-ot pusztítsuk, hátha a "Radeon Software Crimson Edition 16.2.1 Beta"-val... de sajnos az se segített, maradt a hibaüzi. És most jön az igazi érdekesség, jelzett a Catalyst, hogy újabb frissítések álnak rendelkezésre, óhajtom-e letölteni és telepíteni!?

Akkor most mi van? Mégiscsak van a kártyához frissített driver!? :F :Y

Szóval csak gratulálni tudok mindkettő félnek!!! :C :C :C - :W :W :W

Vagy ez csak "BETA" ??? :DDD

Toi-Toi - ( Telefonszám adatlapon...! )

(#97) Draken


Draken
őstag

Hiába próbálnám ki, nem tud csatlakozni az ea szerverhez..

(#98) sunny84 válasza Draken (#97) üzenetére


sunny84
senior tag

Üdv , egész ea szerver kaka most ... nfs se lép be meg stb játékom sem

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#99) 30z.Samu válasza Kisgépkezelő (#95) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem láttam milyen volt először, de ebben a formájában simán vállalható! :K

Sic Parvis Magna

(#100) Toi-Toi válasza sunny84 (#98) üzenetére


Toi-Toi
tag

Maga az "OriGin", vagy csak a játék? :D :DD

Toi-Toi - ( Telefonszám adatlapon...! )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.