Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Még mindig nem értem, hogy ez miért nem egy skin/mod bármelyik előző játékhoz (BF3/BF4)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egész jónak tűnik! :)

Sic Parvis Magna

(#3) SkyS1gn válasza sTERNI (#1) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nagyon nem hasonló...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4) bekes.andras válasza SkyS1gn (#3) üzenetére


bekes.andras
tag

.. a videók alapján konkrétan ugyanolyan a játékmenete, mint a BF4-é. Lett változás valamiben? Másképp kezeli a fegyvereket? Másképp a járműveket? Változott volna a szabályrendszer? Szerintem nem. Persze kipróbálom majd, és akkor lesz egyértelmű számomra, de ez bizony eddig egy irdatlan nagy lehúzásnak tűnik... 120 E a teljes játék, ne vicceljünk már.

Aki ezt nem látja az az EA szemében a célközönség.

Sokszor elhangzik a kérdés, hogy de mi az újdonság? Én a BF3-mal csatlakoztam a játékhoz, és sokszor meglepődve vettem tudomásul, hogy bizonyos pályák az előző részben is voltak, amik esetleg az azelőttiben is felbukkanhattak. Ez kicsit kellemetlen, egyszer belefér, meg lehet arra hivatkozni, hogy a közösség igényelte, és persze miért ne, ha hoz újat is, de ne álljunk már ezekhez úgy, mintha eddig sohasem léteztek.

A BF3 tetszett, a sok hülyeségével együtt, de megértem és elfogadom, mert valahol meg kell húzni a vonalat a játszhatóság meg a realitás között.
Sokan a BF2BC-t emlegetik, hogy az milyen jó volt, megvan, nem nagyon multiztam vele, de abban nem lehetett hasalni, ami pl. engem zavart utólag, nyilván, ha akkor játszom vele, amikor megjelenik megszokom. Tehát a BF3 hozott pár új dolgot, aztán a B4 hozta a parancsnoki módját, meg a minden pályán előhívható "nagy" történéseket, meg a kihajolást, de már az sem volt hatalmas változás. El is értünk a BF1-hez... Ez miben más? A járművekkel, meg a lóval úgy pattognak a videóban a játékosok, mint a legmodernebb járművekkel. Még nem próbáltam ki, ezért nem is írok mást, csak jelzem, hogy mindenki kezelje a helyén a dolgot, és ne elvakultan. Mindenki tudja, hogy ráférne az EA-ra egy alapos pofára esés, hogy ne nézzenek hülyének minket, de valamiért mindig van egy jókora mennyiségű "jajkellazújBF" csoport, aki miatt nem biztos, hogy a statisztikákon is meglátszik az általános elégedetlenség.

Kiderül...

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#5) Venyera7


Venyera7
senior tag

Èrdekes, èn több mint 1 hónapja felíratkoztam ès semmit nem kaptam...mèg. Közben megtaláltam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nekem nem tetszik. Semmi új nincs a játékmenetben. Pálya se nagy szám.Mondjuk ha most lennék 20éves biztos tetszene.

(#7) Cifu válasza bekes.andras (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Battlefield széria sajátosságait írtad le. Hogy az EA ennek ellenére mégis ezt csinálta, az annyit jelent, hogy a meglátásuk szerint a vásárlóközönség erre vágyik. Ennyi.

Ha hasalni akarsz, meg realitást, akkor ott az ArmA3, igaz ott például ugrani nem lehet. Meg tömegek se játszanak vele. Ez van...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) bekes.andras válasza Cifu (#7) üzenetére


bekes.andras
tag

Az ARMA-t ne keverjük ide, nem egy kategória a BF sorozattal. A fekvés nem ördögtől való dolog, elég sok játékban szerepel. Multiban és taktikai okokból szükséges szerintem, mint ahogy meg is valósították. A lényeg egyébként nem ez volt, hanem, hogy amíg az alapvető hülyeségeket nem javítják ki, miért adják el újra és újra ugyanazt? Mert mindig van elég hülye, aki megveszi? Én pl. nem vagyok hajlandó fizetni teljes árat ezekért, mert nem érdemlik meg a készítők... Attól meg nem fakadok sírva, hogy éppen nem a legújabb játékkal játszom. Nyilván kinek mi a fontos.

Ha ez a széria sajátossága, akkor azt tudom még elképzelni, hogy mindig van egy fiatalabb generáció, aki éppen csatlakozik a közösséghez, és nem tekint vissza a múltba, hogy hoppá!, ezek hülyére vesznek megint! :)

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#9) X Factor válasza bekes.andras (#8) üzenetére


X Factor
addikt

A lényeg egyébként nem ez volt, hanem, hogy amíg az alapvető hülyeségeket nem javítják ki, miért adják el újra és újra ugyanazt?

Mert profitot termelnek belőle.

Mert mindig van elég hülye, aki megveszi?

Sőt egyre több.

Én pl. nem vagyok hajlandó fizetni teljes árat ezekért, mert nem érdemlik meg a készítők... Attól meg nem fakadok sírva, hogy éppen nem a legújabb játékkal játszom. Nyilván kinek mi a fontos.

Semmi gond, de vélhetőleg ezzel kisebbségben vagy.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#10) Cifu válasza bekes.andras (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

A fekvés nem ördögtől való dolog, elég sok játékban szerepel.

Ez így van, de ezer más dolgot is fel lehetne így sorolni. Én például fájlalom, hogy nem lehet úgy játszani, hogy a karakterem a bal kezében fogja a fegyvert (elvégre is balkezes volnék, számomra idegen, hogy jobb oldalon látom). A Counter-Strike 1999-ben meg tudta oldani ezt az apróságot. Azóta sehol sem láttam játékban.

Multiban és taktikai okokból szükséges szerintem, mint ahogy meg is valósították.

Ez megint játéktechnikai kérdés, nyilván akik BF-eznek, régóta hozzászoktak ehhez, mivel pedig a játékosok nem nyafognak eleget miatta, ezért nem is rakják bele.

Az, hogy neked hiányzik, nach so. A BF játékosbázisnak nem hiányzik elégé, az EA pedig rájuk figyel...

Ha ez a széria sajátossága, akkor azt tudom még elképzelni, hogy mindig van egy fiatalabb generáció, aki éppen csatlakozik a közösséghez, és nem tekint vissza a múltba, hogy hoppá!, ezek hülyére vesznek megint!

Nyilván ez általános jelenség. Én sem értem meg, hogy mitől jobb a Gran Tourismo legújabb része, amely kb. annyiban különbözik, hogy jobb valamivel a grafikája, meg pár újabb autó belekerült, de ezt leszámítva kb. ugyan az, mint az első, amivel több, mint 10 éve játszottam.
Oszt mégis el tudják adni a GT játékokat továbbra is. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11) dragon1993


dragon1993
őstag

Akinek HD6XXX vagy régebbi kártyája van azoknak ez hasznos lehet.

(#12) Attila2003


Attila2003
tag

Én kipróbáltam, nekem tetszett, de abban igazuk van egyeseknek, a játékmenet semmi újat nem hoz. De új játék, nem rossz, akinek nem tetszik ne vegye meg. Aztán ott van az új C.O.D., akinek az tetszik, azt vegye meg. A legjobb az egészben, van választék, hogy nem tökéletesek, hogy ugyanaz, hát istenem. Ha nem jelenne meg PC -re, akkor meg az lenne a baj. Az biztos annyi pénzt újonnan nem adok érte, megvárom ha lesz valami leértékelés, majd később.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Kíváncsi leszek a beta értékelésekre, mert alapvetően tetszene a "légkör", de azért elő nem rendelem egyelőre.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) Cifu válasza tailor74 (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

A "légkör"-t számomra megöli az, hogy az I.Vh-ban alapvetően sorozatlövő fegyverekkel (mínusz mesterlövészek) harcolunk.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Venyera7 válasza Cifu (#14) üzenetére


Venyera7
senior tag

Itt a lènyeg az, hogy játszanak is vele.Valósághű légkörrel nem lehet eladni 1. Vh játékot... Egyébként egy 2.vh játéknak jobban örültem volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) ThorsHUN válasza Cifu (#14) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ott a pont.

Amugy meg Battlefront altal kitaposott arcade lovoldozos beulos spawnolos kasztos jatek keverheto erositheto fegyverekkel felszerelessel.

(#17) Cifu válasza Venyera7 (#15) üzenetére


Cifu
nagyúr

Valósághű légkörrel nem lehet eladni 1. Vh játékot...

Az ugye megvan, hogy rengeteg, a maga idejében népszerű II.Vh-s játék e téren realistább volt, mint a BF1? Mert ugyebár például a II.Vh-t is alapvetően ugyan azzak a Kar98K-val harcolták végig a német átlag katonák, amivel apjuk (vagy akár ők maguk) az első világháborúban is harcolt...

Szóval én vitatkoznék azzal a véleménnyel, hogy ismétlőfegyverekre épülő FPS játékmechanikát nem lehet 2016-ban eladni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) Gainka válasza Cifu (#17) üzenetére


Gainka
őstag

Én már meg sem szólalok. :DDD (fúj tunker)

(#19) tatararpad válasza bekes.andras (#4) üzenetére


tatararpad
őstag

Nekem olyan CoD 2 feelingem volt alatta, legalábbis ez a sniperes quick scopeozás, amit eddig relatíve hatékonyabbnak találtam bármelyik más fegyverrel szemben, arra emlékeztet. Amúgy elvileg belenyúltak pár helyen a játékba mechanikailag, de ezt is csak egy YouTube videó miatt tudom, észre nem vettem volna magamtól. Kicsit félek hogy ez olyan lesz mint a Hardline, mire bekerül Origin Accesbe senki nem fog vele játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) F_Zolee válasza v!ct0y (#6) üzenetére


F_Zolee
veterán

Így van, kiöregedtünk. :D
Nem értem miért kellett a mostani játékmenetet ilyen külsőre ráhúzni.

(#21) tailor74 válasza Cifu (#17) üzenetére


tailor74
őstag

Alapvetően igazad van, de szerintem az sokat lassítana a ma már megszokott pörgős játékmeneten, aztán főleg a fiatalabb korosztályból csak néznének, hogy "mi ez a lomha sz**?" :)

Márpedig első szempont az eladott darab szám.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#22) keIdor


keIdor
titán

Nekem tetszik, de azt is hozzáteszem, hogy olyan nagy elvásáraim nem voltak. Amik meg voltak, azokat hozza gond nélkül.
Ez egy BF4 csak első világháborúban. Mivel én már halálosan untam a modern/"jövő" hadviselést, így nekem a kor felüdülés. Kicsit CoD1-2-re is emlékeztet, meg van benne egy pici Battlefront is, a UI-ban látom visszaköszönni. Egyébként nekem azzal sem volt bajom, csak a tartalom hiánya ölte meg.

Jó lesz ez az őszi-téli napokra ha lövöldözni akarok. El lehet ezt adni az idősebbeknek is, pedig én se vagyok már mai gyerek, kb. 20 éve játszom a '90-es évek közepe óta.:)

bekes.andras: A Ubisoft sokkal rosszabb már szerintem, mint az EA.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Fitzgerald válasza Cifu (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Na, az első VH-ban az G98 volt, ezt már megdumáltuk itt alattad a tunker sráccal az előző BF 1 hírnél :D

(#24) Gainka válasza tailor74 (#21) üzenetére


Gainka
őstag

Nem értem hogy a rifle miért egyenlő a lassú játékmenettel. Itt senki nem játszott only rifle cod 2 szerveren? Annál pörgősebb talán a shot gun szerver volt csak... De Bf 4-ben is van...
A mai tunkeroldákhoz nem sok skill kell nem úgy mint régen cod 2-be, a frag muviknak most kb semmi értelme nem lenne. Ezt a játék stilust tette tönkre a call of duty az uj részekkel. [link], [link] , [link]. Ezek és az ilyen frag muvik éltették és hajtották elöre a gyengébbeket hogy még jobban játszanak, még jobban "lőjenek" a játékban. Valljuk be a mai codokban nem kell sok tudás.
4000 óra cod 2-vel a hátam mögött amit lee enfield-kar98 és ezek sniper változatukkal játszottam végig, tudom miről beszélek. :DDD

Hirannor ha olvasod ezt a fórumot ez úton üzenem hogy azóta is nyomjuk egymásnak poénbol a csirannor "becézést" :DDD

Ész nélküli futkosós tunkerolda lesz ez is és ezért unják meg az emberek két hónap után.
Nézzetek bele a videókba(offba), hát micsoda öröm volt mikor a fél képernyőt átrántottad és le lőtted az ellent. Vagy mikor zoomolas nélkül....
A BF4-et a COD 4-hez tudom hasonlítani, nagyon jo hogy van én is nyomom, de hamar megunja az ember ha mindig ész nélkül kell lőni csak más vidéken, évről évre ugyan az.
Nem lesz/lenne semmi bajom ezzel a résszel, ha mondjuk a medikes vagy a valamelyik másik kaszt-hoz beraktak volna egy akkoriban létező rifle fegyvert. Akkor már tuti hogy lettek volna rifle szerverek is.

szvsz :)

(#23) cr33p Igen :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Venyera7 válasza Cifu (#17) üzenetére


Venyera7
senior tag

A Mauser kar98k-t 1935-ben rendszeresítette a Wehrmacht. :U

"Szóval én vitatkoznék azzal a véleménnyel, hogy ismétlőfegyverekre épülő FPS játékmechanikát nem lehet 2016-ban eladni..."

Persze el lehet, de nem mindegy mennyit.

(#26) akoska07


akoska07
nagyúr

Aha... értem ... :DDD

Jó kis BF1 :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#27) 30z.Samu válasza akoska07 (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sajnos el kell fogadnod a tényt, hogy kicsi hozzá a géped...nem is értem miért reménykedtél abban, hogy egyáltalán elindul... ;]

Sic Parvis Magna

(#28) akoska07 válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az oké,hogy nem elég erős a gépem,majd gyűjtögetek fejlesztésre,hogy játszani tudjam. :D

De hogy a 980Ti nem tudja a dx11-et ez teljesen új nekem. :DDD

szerk:
Felraktam a legújabb drivert 372.70,és most elindult.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#29) Franky74


Franky74
tag

Sziasztok!

Érdekes ez a beta: indításkor néha kifagy, aztán kifagy kevés memóriára hivatkozva 5-10 perc játék után.
Öregecske gépem van, DE nem ennyire...

A 2Gb videomeória kevés neki??

(#30) akoska07 válasza Franky74 (#29) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mi a Battlefield 1 gépigénye?
A Battlefield 1 béta PC-s gépigénye még nem ismert, de várhatóan a Star Wars Battlefront gépigényének közelében lesz, melyet itt láthattok.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31) bekes.andras válasza akoska07 (#30) üzenetére


bekes.andras
tag

... akkor kalandos lesz a Q9550 kb. @3400 MHz-en, 8GB RAM és az 560Ti 448! :D Bár anno a Battlefront BETA remekül futott rajta, de szörnyűnek találtam a játékot... :/

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#32) akoska07 válasza bekes.andras (#31) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sztem futni fog rajta,persze nem lesz "fullos" a látvány.

Nálam 1440p egy db 980Ti ultra 100 körüli fps,proci 4.5GHz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#33) Anfänger válasza bekes.andras (#4) üzenetére


Anfänger
őstag

+1
Nekem sem bejövös. De lesznek elegen ( "jajkellazújBF" csoport )akik az EA-t etetik,szóval kettönk miatt nem fognak megsértödni mert mi nem vesszük meg. :DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#34) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

A játék nekem tetszik, de már 2 problémával is találkoztam. Az egyik:

A másik, 2 kör között elment a hang és csak a játék újraindítása oldotta meg a problémát.

Szerintem ezeket és egyéb tapasztalataimat el fogom küldeni az EA-nak.
Na, megyek mert OPEN BETA van :)

(#35) Franky74 válasza akoska07 (#30) üzenetére


Franky74
tag

A gépigényt láttam az enyém megfelel. A haver is nyomja, neki nem fagy ki állandóan, a procija régebbi, az enyémnél, viszont 4Gb-os a videokarija (vmi 750 v 760).
Eddigi játékoknál nem volt gond az én 2Gb videomemóriám...

(#36) Shing


Shing
őstag

Most ez tényleg ilyen pörgős vagy csak a gyerek játszik úgy? Mintha fénysebességgel futnának a karakterek... amúgy ez nem BF3/4 átskinelve, van benne egy kis Battlefront is. ;] Holnap kipróbálom, hogy legyen saját tapasztalat...

(#37) toBIN


toBIN
tag

940M-el es i5-5200U-val kozepes grafikan, 1366*768-as felbontasban siman jatszhato a jatek, lenyegeben nincs FPS lagg.

Eeeeeeeeeeeees vegre! A sniper az valoban sniper, nem legpuska tavcsovel.

(#38) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Igazi MAGYAR hater hozzáállás ami itt van. Nice... COD-ozzatok akkor, az sokkal jobb.. Igaz, a gamer társadalom 90%-a örül egy első VH-s játéknak, de itt megint csak a fika megy... GRAT!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#39) zzola válasza electrodoki (#38) üzenetére


zzola
félisten

Relax! A negatív reklám is reklám...

(#40) electrodoki válasza zzola (#39) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Nyugodt vagyok, de lássuk már be ez már tényleg vicc... Ha modern lövölde az a baj, ha jövő beli az a baj, ha múltbéli az a baj :D Ha aneszteziológust hívok a csirkéhez, és fejbe vágom szívlapáttal , az a baj... Vannak, akiknek semmi sem jó. Minden másra ott a mászterkárd..

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#41) zzola válasza electrodoki (#40) üzenetére


zzola
félisten

Olyat úgy sem lehet készíteni, ami mindenkinek jó. Szerintem a többség - ha nem is indulásnál - meg fogja vásárolni a játékot...

(#42) gyuribácsi88 válasza electrodoki (#38) üzenetére

Nekem személy szerint tetszik, első napos vétel lesz.

Az ótvar titanfall 2 és a még gagyibb COD IW mellett felüdülés ez a játék szerintem. A destiny, a cod aw és bo3 ugrabugrálási mánia után egy igazi gyöngyszem, és végre nem modern hadviselés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#43) bekes.andras


bekes.andras
tag

No, kipróbáltam. Ez egy Battlefront világba erőltetett BF. Semmi köze nincs a VH-s hangulathoz. SEMMI! :) A tankok jópofák, külsőre is, meg az öt fős legénységgel is. Konkrétan a BETA Battlefrontnak is hasonló sziklás pályája volt.

A UI nem rossz, csak éppen még kevesebb infó van rajta, mint a BF4-ben, ahol már erősen heréltek dolgokat.

Ha önálló játékként kezelem, akkor sincs bennem a BETA után, hogy ez jó, kell! Ebben a formában komolytalan. Fagyás, probléma nem volt. A gép nem mai, így a külsőre nem mondok semmit. Biztos vagyok benne, hogy aktuális vason szép, azzal sosem volt baj. Kifejezetten jó erre a Frostbite. Mindenesetre marad a RO2, meg a BF3/4.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#44) ribizly


ribizly
veterán

Jó is meg nem is. Még csak 1 kört toltam le, de már most vannak pozitív és negatív élményeim.

Tök jó a hangulata meg gyönyörű az egész játék.
Jól is fut.
A fegyvereket még szokni kell, de alapvetően rendben vannak.

Amit már lehetett tudni és nem jön be az a játék sebessége. Túl gyors. Ez persze nem minden esetben gond, de lehetne kicsit lassabb a dolog.
Ami viszont kiborítóan lassú azok a járművek mozgása. Értem én, hogy régi "pár" lóerős vackok, de ez mégis csak egy játék...
A menü és az egész ending rész mehet a kukába így ahogy van.

Jó dolog nincs is olyan sok, ha jobban belegondolok. :(
Az poén, hogy fel és át lehet végre mászni falakra, falakon.
A fegyverek használata részben jött csak át számomra, mert elég furcsán működik egy egy közülük.
Ez a "fegyvert vásároljunk in-game valutáért" jó, már a Black Ops-ban is szerettem (LoL :) ).
A térkép meg nagyon baró!

Egy dolog biztos: Ha ez az egyik legjobb pálya, akkor ezt sem kell megvennem, mert annyira ez nem jön be... :(( Nekem marad a 3/4/h és a konkurencia. ;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45) electrodoki válasza gyuribácsi88 (#42) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Pár órám benne van, nekem nagyon bejön! Előrendelés lesz :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#46) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Eddig ez egy SW: Battlefront... Az sem jött be, és nem a grafika miatt.
Pozitív: Szép
Negatív: Ez most milyen játék is?

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#47) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok honnan tudom letölteni a bétát,

(#48) electrodoki válasza Vadasz1 (#47) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Már sehonnan.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#49) zzola válasza Vadasz1 (#47) üzenetére


zzola
félisten

Storeból ma mindenkinek elérhető lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.