Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NGA


NGA
addikt

Jó, csak miért nem gyártanak 4:3 arányban?

(#2) Sn00k


Sn00k
veterán

A Kicsi érdekelne a 8,4"el vajon mikor érkezhet... :U

3njoy the Lif3

(#3) #98880768


#98880768
törölt tag

Ez jól hangzik. 👌 Árazása sem rossz szerintem.

(#4) #95561216 válasza NGA (#1) üzenetére


#95561216
törölt tag

Mi jó a 4:3-as arányban? Nekem kifejezetten pozitívum, hogy nem 4:3 vagy 18:9..

(#5) No.01 válasza Sn00k (#2) üzenetére


No.01
őstag

Szvsz hamarosan mert itt kulhonban mar kaphato. 349EUR (Wifi only)

[ Szerkesztve ]

(#6) NGA válasza #95561216 (#4) üzenetére


NGA
addikt

Mi jó? Az összes pdf magazin 4:3-as. Filmet nem nézek, de pdf magazinokkal, képregénnyel tele van az ipad-om. És azon tökéletes, mert pont szépen kitölti a 4:3-as arányt, ami az aranymetszéshez is közelebb áll. A weblapok is jobbak fektetve, mert van hely lefele. Van otthon 16:9-es tablet kettő is, de katasztrófa amikor állítva fogom. Egy keskeny valami az egész. A reklámfotókon is az állított nézetet bedöntik, hogy ne legyen olyan csíkszerű. Azért a Surface is 4:3 arányú, meg az ipad is.

16:9 vs 4:3

[ Szerkesztve ]

(#7) Próféta


Próféta
tag

A 3,5 milliméteres fülhallgató-kimenet kimaradt

Azért egy tabletbe igazán beleférhetett volna.

(#8) Teal'C válasza Próféta (#7) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja ha megkérdeznénk erre most mit találnának ki mert hely az van benne :F
Én aktívan használom a tabhoz a fülest.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9) Sn00k válasza No.01 (#5) üzenetére


Sn00k
veterán

Na az remek, nem is értem, miért nem egyszerre lehet megvenni mindegyik variánst... Mi a pláne ebben hogy csak a nagyot áruljak először ?

3njoy the Lif3

(#10) Sebhelyes válasza Teal'C (#8) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Pozitív gondolkodás: így a szoba másik végében is hallgathatod, nem kell magaddal cipelned a kütyüt.

[ Szerkesztve ]

(#11) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Erre is úgy fognak jönni a frissítések mint az előző csúcsgépükre (M2 10.1).Android 5-ön hagyták megroh@dni...vicc.

[ Szerkesztve ]

(#12) Benetnes


Benetnes
tag

Na ez igen szép munka, vagy ez lesz vagy iPad Pro 12,9" 2017 bár az kb még egy másfélszer ilyen drága!

(#13) kaciokos válasza NGA (#6) üzenetére


kaciokos
őstag

Asszem, ez inkább ízlés kérdése, meg hogy ki mire használja, én is jobban örülök, hogy 16:9-es. A jack csatlakozót tényleg hülyeség volt kihagyni, bár egyre kevésbé fáj, egyre ritkábban használom.

(#14) Teal'C válasza Sebhelyes (#10) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt nézni kell nem halgatni :D Ezért jó lett volna de így marad Tab A 10.1 2016

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#15) #04441088


#04441088
törölt tag

Gyönyörű, és jól felszerelt, lesz az meg olcsóbb is kintről. 😎

(#16) thomikaf1


thomikaf1
tag

A billentyűzetről nincs esetleg valami hír? Engem azzal együtt nagyon érdekelne...

Köszi szépen!

(#17) johnny500 válasza NGA (#6) üzenetére


johnny500
tag

Én azt mondom, hogy idősebbeknek akik komolyabban fogyasztanak tartalmat (újságok/magazinok) ahogy említetted is arra tökéletes az Ipad. Fiatalabbaknak filmekhez, youtube-hoz meg játékokhoz ott az android vonal a 16:9-el. Le is van fedve a piac ;)

(#18) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Tökèletes lenne,de egy tabletèrt nem adok ennyit,bár ez megèrnè.Az a 7500mAh nem kevès egy ekkora masinához?

[ Szerkesztve ]

Wasabi...

(#19) #95561216 válasza NGA (#6) üzenetére


#95561216
törölt tag

Akkor te vagy a 100-ból 1, aki pdf magazint nézeget rajta. Kindle newsstandet próbáltad már?

Ez a fektetve weblap olvasás viszont eléggé kifogás szagú, ne fektesd el, és jó lesz :) Nekem az egyik monitorom is direkt álló helyzetben van emiatt, és az is 16:9-es, 4:3-ban csak felesleges hely lenne oldalt. Filmre pedig kisebb felület jut egy ugyan akkora képátlójú 4:3-on mint egy 16:9-esen, bár kétségtelen, hogy a 16:10 lenne az igazi.

"Azért a Surface is 4:3 arányú, meg az ipad is."

Nem kéne még egy szegmens tönkreb*szni a laptopok után az apple eszetlen másolásával.

[ Szerkesztve ]

(#20) gusthy válasza #95561216 (#19) üzenetére


gusthy
veterán

Tévedés, velem együtt akkor 100-ból 2 :P

A 16:9 nagyon virsli az olvasáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#21) gusthy válasza johnny500 (#17) üzenetére


gusthy
veterán

Kivéve, ha az ember nem akar iPad-et venni, mert mindene Android, és nem akarja másodszor is kifizetni az összes appjait.

Amúgy pont a 4:3 miatt nem cserélem le a Tab s2-met. Ja, meg mert húsz dekával könnyebb, mint ez.

[ Szerkesztve ]

(#22) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tabletet keresek - bár ennél olcsóbban, de ha lényeges előrelépés egy M3-hoz képest, meggyőzhető vagyok.

A képarány nekem sem annyira szimpatikus, bár meg kell hagyni, a rövidebb oldal semmivel sem kevesebb, mint egy iPad 9.7-é, tehát aki olvasni veszi, felfoghatja úgy a dolgot, hogy az olvasófelületet kiegészítették 2centi "filmes bónusszal":DDD.

Ami nem szimpatikus benne, hogy nem vízálló, ami nekem fontos lenne. Bár egész jó tokokat látni, lehet nem adnám fel teljesen...

Valami modernebb SoC-t és 6GB RAM-ot is pottyanthattak volna már bele így 2018-ban, bár a 440EUR környéki árazás az LTE 64GB modellért nem tűnik vészesnek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) #98880768 válasza t72killer (#22) üzenetére


#98880768
törölt tag

Honornak van vízállója, igaz az is max. 4 GB (van hárommal is :D ) és még régebbi Kirin

(#24) t72killer válasza #98880768 (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Láttam, a gyengébb SoC mellett 400+$-os kínai nettó ár valahogy nem tudott meggyőzni :F Már a kirin 960 se mai gyerek, ott van, ahol a 2éves telóm (s7e) exynos 8890-e, annál lejjebb max masszív árkedvezmény mellett adnám.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.