Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Android 3.0 ready.:)

http://vigipeer.wordpress.com/

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

kiváncsi vagyok mennyire lesz esélyes a moto/samu/ldzs ajánlatával szemben

(#3) r3v0Lut10n


r3v0Lut10n
senior tag

nekem jöhet is akár :D

be quiet! Silent Base 801 - Asus X570-Plus TUF Gaming - AMD Ryzen 5 5600X - be quiet! Dark Rock 4 Pro - Corsair LPX Vengeance 4x8 Gb 3200 CL16 RAM - PowerColor Hellhound 7900XT - Sabrent Rocket 1TB NvME - 2x 6TB Storage

(#4) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Egy USB modem kompletten 10 alatt van függetlenül, anyaggal dobozzal áfával. Egy !!!Bluetooth!!! GPS újonnan 10e a fent említett paraméterekkel. Csöppet erős a felára én úgy érzem. :DDD Lesz az még olcsóbb is. ;]

(#5) Xaels válasza vigipeer (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Múltkor pont arról folyt az eszmecsere az egyik Flyer topikban, hogy 3.0 alá a 2magos SoC a követelmény és ezért nem valószínű rá a 3.0, amikor pletyi szinten felhoztam egy hírt a témában. Ezek szerint lesz rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Menjenek már a bús...oda.
200.000Ft-ot hol ér már meg egy ilyen játékszer? 2 kilóból már veszel egy korrekt laptopot.
Nagyon elrugaszkodtak a gyártók az árazással. Kb a reális összeg ~100.000Ft lenne max.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Ennél olcsóbban meg lehet venni az apple 3g nélküli táblagépét, szerintem az akkor már jobb vétel...

(#8) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez a jegyzetelgetős dolog, amire kihegyezték nagyon jó. Nekem egyetemre kiváló lenne. :D Persze ezt más tablettel is könnyen meg lehet csinálni, szóval ez így kicsit mókusvakítás n ekem.

(#9) flexxx2 válasza Xaels (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

Pedig nem lesz csak 2magosra 3.0 op. De lehet hogy a 1.5ghz elviszi és azért lesz erre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.