Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Akinek Mac van a tulajdonában, az szerintem szifont fesz. A kettő együtt nyerő páros.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) RepeatSector válasza rudymester (#1) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ezt én így nem jelenteném ki.

A divatbuzik tuti!
Nekem is mac-em van, de még sincs ájfonom,

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) Stimpy001 válasza RepeatSector (#2) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ezt a divatbuzi kifejezést kifejthetnéd bővebben, miért buzizol le sokunkat? :F

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4) RepeatSector válasza Stimpy001 (#3) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nah mert gondolom előbb lett ájfonod majd vettél mac-et
ezzel szopóznak fórumokban is ahova + még járok, a gyerek nem látott még mac-et és nem tud semmit telepíteni meg nem tudja használni, de azért neki kell mert milyen jó az ájfon

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) rudymester válasza RepeatSector (#2) üzenetére


rudymester
senior tag

Nekem egyik sincs, de azért sok Mac felhasználó gondolom már csak a jó kompatibilitás miatt is is iPhone használ. Lehet én gondolkodom rosszul, hogy így következtettem? :F

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#6) Stimpy001 válasza RepeatSector (#4) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Megsúgom 2002 óta, tehát jóval az első iPhone megjelenése előtt Mac-et használtam.
Szóval vigyázz a szádra kisköcsög!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#7) P00By


P00By
nagyúr

:DDD :C

Mondjuk tényleg nem tudom hány ilyen ember lesz. Bár, ha tetszik a wp7 felülete.

[ Szerkesztve ]

(#8) RepeatSector válasza Stimpy001 (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Inkább vagyok kisköcsög mint olyan NAGYKÖCSÖG mint te :DD :DDD

Amúgy nem rád céloztam hanem elmondtam a tapasztalataimat,
mi volt az első géped??? mert nekem imac g3

+ jó a kompatibilitás wm-el is mert nekem wm-es telóm van és ahhoz is van ewgy cool progg

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) Alexios


Alexios
veterán

és igen, eljutottunk oda, hogy már mac felhasználó szidja a másik macest :DDD

(#10) Liudvikas válasza Alexios (#9) üzenetére


Liudvikas
tag

mehet a kardoskodás, hogy ki adta el előbb a lelkét ;]

->[link]

(#11) Alwares


Alwares
aktív tag

Hmm ez egész gyors volt. Vajon a többi elmaradásukkal is ilyen gyorsan leszek a Microsoftnál?

(#12) szabage válasza Liudvikas (#10) üzenetére


szabage
tag

1. Tennist0 - August 13, 2010 3:49 PM

this guy obv has never had sex, he needs more iphones in his life.
-haha

(#13) j-cool


j-cool
tag

Mac és a Szifon a nyerő páros szerintem is.
Szinte mindent szinkronizálhatsz: email, jegyzetek, telefonkönyv, zene...stb

Nagyon szeretem pl azt, hogyha szifonba egy névhez (pl: Tóth Béla) beírom az email címet, szinkronizálás után a mail kliensbe elég címzettként a Tóth Bélát beírni. Ilyen szintű kompatibilitást nemtudom hogy a windows phone 7-el el lehet e érni. Mindenesetre a rendszer nekem tetszik, de tény, hogy sosem vennék wp7-et.

Egyébként ez a divatbuzizás kifejezetten zavaró, néhány plázás kocsog (fekete pákó edition :) ) miatt, akik macel és szifonnal menőznek.

A macesek többsége szerintem ha vesz vagy ha nemvesz szifont értelmes meggondolásból teszi.
Csak az a baj, hogy az ilyenekkel nem találkozol gyakran, mert bár ugyanolyanok mint a pc-sek de kevesen vannak és amúgy sem menőznek az apple-el, hanem csak a plázába a menőgyerekekkel. De akkor sem szabad általánosítani, mert vagyunk sokat akik pl munkára használjuk a gépünket nem menőzésre.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#14) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Nah, hát ez a színvonal az első hozzászólásokban igazán szívet melengető.

A szoftver működik, gyors és elég fapados. De legalább van. Igen, eddig én vagyok az egyetlen, aki a szigorúan vett témához szól hozzá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) joey04 válasza RepeatSector (#4) üzenetére


joey04
titán

nem tudom ez miért baj, én is iPhone után ismerkedtem meg az apple gépekkel. elmentem, megnéztem, kipróbáltam. és arra jutottam, hogy kurva jó. nem egy bonyolult történet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Morden24 válasza Alwares (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Úgy tűnik, WP7 fronton igen.
Olybá tűnik, hogy egy picit sem torpant meg a munka sebessége, csak gyorsan kidobtak egy RTM-et, de nyomják tovább nagyon. Nagyon helyes.

A fikázókat meg nem is értem, de elég beszűkült látásmódra vall, ha valaki feleslegesnek tartja ezt a szoftvert pusztán azért, mert egy Mac-es úgysem vesz mást, csak Szifont. Speciel pont a WP7, amire (az Androiddal ellentétben) még vér-fan Apple szekértolók, illetve ilyen beállítottságú honlapok/blogok is kalapemeléssel reagáltak és úgy üdvözlik, mint valós alternatíva júzer ikszpíriensz szempontból az iOS mellett. Ha ezek a delikvensek képesek ilyenre, akkor aki élből fikáz meg feleslegesnek tart, tényleg csak a kretén fanboy nevet érdemelheti ki. Mondom úgy, hogy nekem iPhone-om van - és mellesleg nem szívesen cserélném le a gépemet egy Mac-re.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) caizzz


caizzz
aktív tag

ha már a hírben nincs benne:
LETÖLTÉS (10.5+)

bár már jópár napja fentvan. :U

marakujás kőbányai

(#18) Alexios válasza j-cool (#13) üzenetére


Alexios
veterán

remélem tudod, hogy winen is ugyanígy lehet ám szinkornizálni az iphonet

(#19) caizzz válasza j-cool (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

osztan magácska mit teccik dógozni a meken?

marakujás kőbányai

(#20) blunt válasza rudymester (#1) üzenetére


blunt
aktív tag

en probalok megszabadulni a szifontol.
koszonom, de soha tobbe nem kell ilyen!

a kompatibilitasrol: a windowsos(!) gepem barmikor radugom felismeri az iphonet itunes-ban, a maces gep(!) pedig soha. csak ha torlom itunest, ujra install, de a kov. rebootnal mar megint nem ismeri.

gg

[ Szerkesztve ]

(#21) j-cool válasza Alexios (#18) üzenetére


j-cool
tag

Persze tudom, egy időben használtam is winel (amikor szervízben volt a mac, régen sajnos ilyen téren nagy gond volt, mert én pl 3-4 hétig nem láttam a gépem).

A kompatibilitás kérdését a winpho7 + mac dologra értettem. Nemkérdés, hogy a microsoft windowsra jól megcsinálta(vagy megcsinálja) a szinkronizációt, de számára a mac mindig is ilyen kényszer dolog volt (pl, látnád az Office-t macen, egy vicc).

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#22) j-cool válasza caizzz (#19) üzenetére


j-cool
tag

webfejlesztéssel, programozással foglalkozom most pl 3 nagyobb projektünk is van (sajnálom is kicsit a gépet, nagyon ritkán van kikapcsolva éjjel is csak sleep).

Emellett a csapattal (akik között van wines, linuxos is :) ) folyamatosan dolgozunk egy keresőrendszeren amit itt tudsz kipróbálni: [link]www.bluu.hu

Egyébként hazudnék ha azt mondanám kizárólag macen fejlesztek, tesztelési célzatból sokat megy a CentOS is virtualizálva (meg valahogy jobban bízok az ottani C fordítóban, de ez már az én hülyeségem :) ).

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#23) erdoke válasza j-cool (#21) üzenetére


erdoke
titán

Próbáld ki az új Mac-es Office-t. ;)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.