Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 64b0r


64b0r
aktív tag

Van valami különbség a bétákhoz képest? Mert nekem mindkettőből az van fent, és jól működnek. Ha valaki tapasztalt különbséget, megosztaná velem is? :R

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#2) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem az Opera Mobile 10 beta a kezdő képernyőn (gyorshívón) nem töltötte be a kis képeket, ez egyedi eset volt nálam vagy másnak se? Ez a végleges ezt már orvosolta?

═════════════════════════════════════════

(#3) DarkGubi válasza 64b0r (#1) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Van, nekem magyar lett!

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#4) bordi10


bordi10
senior tag

HD2-n sz@rt sem ér...elvesztette a "pinch to zoom" lehetőséget...

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#5) hackeeeee válasza RootRulez (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a bétákkal működött. Mindhárommal.

És igen, magyar lett, plusz az eddigi szép fekete betöltőképernyő mostmár itt is fehér, mint a mini-nél.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6) RootRulez válasza hackeeeee (#5) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem még a véglegessel sem :F :(

═════════════════════════════════════════

(#7) hackeeeee válasza RootRulez (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbáld meg, hogy távolítsd el, és úgy telepítsd fel.

Nekem a bétában voltak mentve, de ugye azokat felülírta ez, most a 2 alap van, BBC, meg asszem wiki.

Véleményem szubjektív...

(#8) RootRulez válasza hackeeeee (#7) üzenetére


RootRulez
félisten

Úgy telepítettem fel... :K

═════════════════════════════════════════

(#9) Integra


Integra
titán

lol. amióta az ipad beszopta a ny times történetet, azóta minden browser hirdetés meg persze az adobe is a ny times-t nyomatja minden képen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) 64b0r válasza Integra (#9) üzenetére


64b0r
aktív tag

Erről a NY Times sztoriról tudsz dobni egy linket? Érdekelne. :B

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#11) erdoke válasza bordi10 (#4) üzenetére


erdoke
titán

A legkevésbé a pinch-to-zoom hiányzik nekem a HD2-re. Éljen az egykezes böngészés! :K

A legjobb aláírás a héten

(#12) hackeeeee válasza RootRulez (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, hát akkor nem tudom.. :\ :)

Véleményem szubjektív...

(#13) joey04


joey04
titán

[link] :W
hihetetlen. Főleg, mivel eddig benne volt.
#4: na, még jobb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Tetszetős navigálást tesz lehetősé, meg ahogyan lehet váltani az ablakok között, illetve mobilneteseknek külön hasznos lehet a tömörítés is. :C

(#15) kaller1


kaller1
veterán

Adjatok már egy direkt pc-s linket a mini5-höz winmora, mert én még csak a bétát látom... :U

.::> <::.

(#16) Saccco válasza kaller1 (#15) üzenetére


Saccco
nagyúr

Androidhoz is csak a beta látszik...
és nem mellesleg az Opera Mini 5 Beta nem is fut GW620on (Android 1.5)... :(((

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17) kaller1 válasza Saccco (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor most nem értem az egészet.... :U

.::> <::.

(#18) Saccco válasza kaller1 (#17) üzenetére


Saccco
nagyúr

A megjelenés hírével kapcsolatban nem értesz vmit? :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19) kaller1 válasza Saccco (#18) üzenetére


kaller1
veterán

Mondhatni.

Az Opera Software új böngészői egységesen az Opera Mini vagy az Opera központi oldaláról oldaláról is letölthetőek.

.::> <::.

(#20) Saccco válasza kaller1 (#19) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sima Opera nincs Androidra :F

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21) kaller1 válasza Saccco (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Nincs.

.::> <::.

(#22) V B A válasza 64b0r (#1) üzenetére


V B A
aktív tag

Az alábbi más Blackberryn:
- indítóképernyő fekete helyett fehér
- gyorsindító képernyő (kisebbek az ikonok, van egy reklámikon)
- gyorsabbnak tűnik (gprs-en használom)
- nagyon nagyokat görget, egy kicsit nehéz használni

(#23) erdoke válasza kaller1 (#19) üzenetére


erdoke
titán

Az Opera Mini alapértelmezettként a Java-s verziót jelenti, amiből kint is van a végleges 5. Te bizonyára a WM-re portolt natív változatról beszélsz, ami egy új torzszülött, azért béta.

A legjobb aláírás a héten

(#24) McPie válasza erdoke (#23) üzenetére


McPie
tag

Már az Opera Mini WM natív változata SE Beta!

Legalábbis a március eleji változathoz képest már újabbnak ismerte fel a rendszer és a névjegyben sincs benne, hogy béta.

[ Szerkesztve ]

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

(#25) kaller1 válasza McPie (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor a bétát töltsem, ami valójában nem is béta? :U

erdoke ezt a torzszülött dolgot nem értem, miért lenne az?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#26) erdoke válasza kaller1 (#25) üzenetére


erdoke
titán

Ha valami olyan, amihez hasonló sose volt, akkor azt szokták ilyen durva jelzővel illetni. Engem nem zavar, nincs rá szükségem, viszont aki eddig szívott a különféle Java implementációkkal WinMo-n, annak biztosan jól jön. :)

A legjobb aláírás a héten

(#27) kaller1 válasza erdoke (#26) üzenetére


kaller1
veterán

Ja értem. Én mondjuk eddig sem szívtam a javaval, de mivel csak mobilnetet használok, számomra hasznos alkalmazás. Mondjuk az UC Browser is van olyan jó, mint a mini, mobilnethez.

.::> <::.

(#28) erdoke válasza kaller1 (#27) üzenetére


erdoke
titán

Én is inkább mobilnetet használok, mint WiFi-t, de a 3 GB-os csomagba igen sok minden belefér. :K

A legjobb aláírás a héten

(#29) kaller1 válasza erdoke (#28) üzenetére


kaller1
veterán

Az én 12 megás csomagomról ez nem mondható el. :D

.::> <::.

(#30) k850


k850
addikt

Azt mondják, hogy az újszülöttnek minden vicc új. Egy ötlet hátha valaki nem ismerte volna ezt a mobil alkalmazást. A napokban jöttem rá én is, hogy a az Opera Minin is működik Google fordító azon funkciója, hogy egy weblap címet írunk be a fordítandó szöveg helyére, ekkor lefordítja a linkelt lapot teljesen. Nagyon megörültem neki, most már mobilon is tudok idegen nyelvű oldalakat olvasni. :C Egy képpel bemutatom.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#31) madstunt válasza erdoke (#28) üzenetére


madstunt
addikt

ha okosan használja az ember akkor még az én 20megásomba is:) képek megjelenítése off és máris sokkal kisebb ugye a forgalom :)

(#32) lindermen


lindermen
aktív tag

Hali! Opera mobile 10-et használok, és néha egyszerűen nem tölt. Nem értem. Olvasok egy oldalt, kattintok a következőre és semmi nem történik, aztán frissítek, és megint semmi. Majd egy ki-be kapcsolás és megint minden rendben. Ötlet?

(#33) k850


k850
addikt

Megjelent az Opera Mini 5.1 verzió, részletesebb cikk itt: [link]
Letöltés itt: [link] :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.