Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Azt a kutya fáját! :Y Elég korrekt kis home pc :K

"18,5 hüvelykes kijelző" kicsit furcsa méret nem 17" vagy 19", de biztos jó lehet. :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) Pompi válasza Puma K (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A fura méret a 16:9-es oldalaránynak köszönhető. Majd megszokjuk ezeket is ;)

Feel Good Inc.

(#3) #19617792


#19617792
törölt tag

Érdekes a képátló, de a felbontás nem túl nagy. :(

(#4) Cimi+Csabi válasza Puma K (#1) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Az MSI lakaparta róla az almát! Egy az egyben iMac! :)

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

De legalább az Asus asztali Eee PC-jével szemben ebben legalább van optikai meghajtó, ami "picit" fontosabb lehet a usereknek az érintőképernyőnél. :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) negyedes válasza Cimi+Csabi (#4) üzenetére


negyedes
addikt

Nalad sincs elet az alma utan? :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Na ez már egy igazi netezős otthoni kis gépecske.... ha jó áron jön, lehet cserélve lesz faterom asztala melletti "ócskavas". :DDD

Cimi+Csabi: Annyira tudtam, mikor megláttam már a címet, hogy lesz majd vinnyogás, hogy ezt is az Alma találta ki és csak koppintás, de hát szerintem össe sem hasonlítható, hiszen a Mac azért ehhez képest izom gép!

Kövezzetek meg, de már annyira elegem van abból, hogy "á...persze! Ez is csak Apple koppintás." mivel legtöbb esetben szerintem ezek a koppintások messze verik az eredetit! ;] Na jöhetnek a kavicsok..... :P

(= Zala =)

(#8) Alex91


Alex91
félisten

Jo lenne tudni az arat... Akkor lehetne mondani rola velemenyt :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) #06658560


#06658560
törölt tag

PS/2 portok? csak nem votl raktaron ilyen eger es klavi? De hogy kotozkodjek: nem lehetett volna valami madzagmentes megodlast kitalalni?

(#10) negyedes válasza Zalaymate (#7) üzenetére


negyedes
addikt

Inkabb viragot adnek a kijelentesert :D (na nem mintha ferdek lennenek azok a bizonyos hajlamok) de igy van, en is unom mar az ilyen nyavajgast.
A masik kedvencem a win/lin/osx vitak h kinek volt elobb otlete errol meg amarrol.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Korrekt kis PC dobott ossze az MSI.

(#12) wwhy


wwhy
veterán

itthonra 2 is elkelne belőle :) biztosan nem zajos :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13) villamos


villamos
őstag

Az ötlet jó. De félek, hogy jóval drágább lesz, mint egy netezésre kihegyezett alap konfig. Ráadásul a fejlesztése teljesen lehetetlen, míg egy alap konfigból szinte bármi kihozható, ha éppen szükségessé válik.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#14) xedos


xedos
addikt

100.000Ft-ig nagyon jó vétel... 150.000 már határ eset, efölött már iMacet érdemes venni...

(#15) Alex91 válasza xedos (#14) üzenetére


Alex91
félisten

Igen, valahogy igy.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#16) Móci


Móci
addikt

Ha elmaradna a GMA950, s pl. az nvidia megoldása kerülne bele, igencsak csábító lenne.
100 körül monitor, plusz egy hd videózásra képes gép, s mindez egyben, csendben...
Csak lesz ilyen is. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) pzske


pzske
aktív tag

Na végre
Ha valami érteles ára is lesz akkor váltja a 3 éves notimat, az előzetes hírek alapján 500 dodo-ról beszéltek.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#18) Dassler


Dassler
őstag

Anno már az Apple hasonló cucca is bejött nekem, viszont feleslegesen erős és drága (volt ill. most is az) ahhoz, amire nekem kéne. Konkrétan "otthoni irodagépnek": netezni, szövegszerkeszteni meg iylesmi. Az az 500 dolcsis ár egész elfogadható - normális időkben az ugye valamivel 100 HUF alatt van. Esetleg egy madzagmentes bill+egér kombót vennék hozzá, és kész.
Szum: nekem bejön, bár a hardverén azért változtatnék ezt-azt, dehát semmi sem tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) Mercutio_ válasza pzske (#17) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha lakásban használod és a lényeg a kis helyfoglalás, vegyél ATI 780G-s csipszetű mATX lapot valami 45W-os X2-es procial, rakd egy Antec NSK1380-as házba, és dobj a tetejére egy tft-t. Nem sokkal több helyet foglal és izmosabb, ráadásul ha kevesled az integrált VGA-t később tolhatsz bele egy Radeon 4670-et :K Ha a low budget a lényeg a 780G helyett valami régebbi pci-express alaplap + egymagos proci (Intel/amd) és egy olcsóbb kisfogyasztású VGA (4550)

Ha túl sok helyet foglal a fenti konfig vegyél egy HP 6735S notit, lemossa a procija az atomot, az integrált VGA-ja pedig körberöhögi a GMA950-et ami egy vicc, míg a HD3200 HW-sen támogatja a videólejátszást és a régebbi játékok is kisebb felbontáson elfutnak rajta :K

Dassler: Tartok tőle, hogy 1-2 évig még nem lesznek "normális idők" :(

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az MSI nagyon beindult! :)

Sic Parvis Magna

(#21) DarkByte


DarkByte
addikt

Épp azon gondolkodtam netbook/nettop fronton a Windows 7 megjelenésével vajon milyen ütemben fogják leváltani a gyártók a tartozék XP -t. Mondjuk momentán azt sem tudom hogy az XP -t meddig is használhatják még a gyártók.

(#22) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezek az atomok úgyfet elférnek mindenütt, nem rossz! :)

...

(#23) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez nem semmi. MSI nem rossz az ilyen komplett atom alapu otthoni netezős gépekben. Már több konfigja is nagyon tetszett méretben és árban. Ez se lehet marha drága, az eddigi gépeit se árazta túl. Kiváncsian várom az árát.

(#24) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem tetszik! Kéne...

(#25) waverider


waverider
senior tag

ez egy rakás fo*talicska! :W
hogy mernek ilyet koncepciót kihozni, azok után, hogy a Dell XPS ONE is már két éves, mindenhol kapható, sokkal több mindent tud, fényévekkel jobb formatervvel, és valóban szinte hangtalan, itt figyel az asztalomon, tehát tudom. Most nézem csak, hogy már a DEll XPS ONE 24-es is kapható az EU-ban :C , tehát végképpen nem értem ezt az MSI kreálmányt...

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#26) M@trixfan válasza waverider (#25) üzenetére


M@trixfan
addikt

"Hogy mernek...." Ez tetszik :DDD Már miért ne mernének? Rondább mint a Dell és gagyibb is, viszont cserébe sokkal olcsóbb. Enyhén nem egy kategória a két gép. Az elegáns kifejezés erre a gépre tényleg elég vicces. :N

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#27) CHIPman válasza waverider (#25) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én vagyok a hülye, vagy ez tényleg ~400k? Még jó, hogy "fo*talicska" ahhoz a kreálmányhoz képest...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28) Gergő_ válasza CHIPman (#27) üzenetére


Gergő_
őstag

te jóég :DD
gondolkozzatok mire érdemes használni egy ilyen gépet
ennek 100 körül lesz az ára,és akár családi közös vagy külön netezős,dolgozós(ki, mit) gépnek tökéletes
nem ezzel fogsz crysis benchmark rekordokat döntögetni
odaraksz mellé egy dvb-t tunert és kész van a kis gép-tv
bár én a windbox mellett vagyok,mindenki eldöntheti milyen monitorral használja...

(#29) Billu válasza waverider (#25) üzenetére


Billu
aktív tag

Gondolom egy árban is vannak............. :W

(#19) Mercutio_ : De ez már legalább össze an rakva. ;)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#30) Mazsika


Mazsika
őstag

na ez milyen jó! nekem kell egy ilyen... bár kezdetbe biztosan lesz olyan ára hogy... :W

Dáccsika

(#31) shteer válasza Mazsika (#30) üzenetére


shteer
titán

nem is a kezdet, hanem a nálunk szokásos "100$=100€" ár és a gyenge forint miatt lesz drága :(

..szerintem jónak tűnik

(#32) waverider válasza Billu (#29) üzenetére


waverider
senior tag

jól gondolod és csak verd a fejed a falba továbbra is! :C
120.000FT volt az enyém újkorában, bő fél évvel ezelőtt.
na akkor melyik is éri meg jobban?

(#26) M@trixfan; (#27) CHIPman:

persze, ha a gyártótól veszed, a gatyád ráfizeted, csak menj el pl. egy neves márkaboltba, és simán kinálják neked ugyanazt másfélszeres áron, mint amit más kisker egységben vagy online webáruházból meg tudsz alapáron venni. a link csak a specifikációknak szólt.

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#33) rudi


rudi
nagyúr

Egy kis adalék: az Asus hasonló cucca, az Eee Top már kapható idehaza. 15,4"-os, de érintésérzékeny kijelzővel 180 000 forint körül adják. Nemúj dolog az LCD-PC, az iMac-et már felhozták, és van ezer másik is, házon belül mondjuk az MSI Crystal gépei, amik szintén kaphatóak idehaza.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) Depression


Depression
veterán

Nem vagyok oda az egybe mindent cuccokért. Gondolom fűt ezerrel, ha valami elszáll, akkor pedig az egész használhatatlan, mig egy ilyen áron összerakható mondjuk HTPC esetén csak egyetlen alkatrészt kell cserélni. (persze ez minden laptopra is érvényes, de azok olcsóbban is kaphatóak)
Remélem nem ez lesz az új divat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) sabe


sabe
csendes tag

Egyet szúrtak el nagyon: ahogy látom nincs rajta VESA mount

(#36) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem igazán értem, hogy - a kijelzőjét kivéve - mivel jobb mint egy átlagos noti.
Hogy mivel rosszabb, azt viszont tudnám sorolni...

(#37) Depression válasza littlelion21 (#36) üzenetére


Depression
veterán

Nem forrósodik a billentyűzet, a bill.-t tetszés szerint cserélheted/helyezheted, kevesebb helyet foglal az asztalon, nem kell/lehet összezárni, sokkal nagyobb a kép, nem az asztalról szívja/szívná a levegőt, így asztalterítőre is lehet rakni, nem kell vigyázni, hogy ne boruljon ki a pohár mellette, stb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) littlelion21 válasza Depression (#37) üzenetére


littlelion21
addikt

Végül is....lehet valakinek ez a fontosabb.

(#39) Billu válasza waverider (#32) üzenetére


Billu
aktív tag

Köszönjük Emese...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#40) Alex91 válasza rudi (#33) üzenetére


Alex91
félisten

Mikor egy noti kaphato 100k korul, akkor ezeket se kene tobbe adni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#41) joergie válasza Alex91 (#40) üzenetére


joergie
őstag

Valahogy így. egy 19es monitort(jobb felbontással) kapni 30 körül. bele az alaplap egy huszas procival, ramnak nincs ára, notivinyó 10, meg az optika is. Meg az XP :DDD
80nál többet nem, de annyit megér! Pl apámnak 60év fölött ennél jobb választást nehéz találni :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#42) tome.jr


tome.jr
addikt

Elegáns LCD-PC az MSI-től

Hogy kaphat egy zsinóros egér/billentyűzet kombó ilyen jelzőt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#43) rakal válasza Depression (#34) üzenetére


rakal
senior tag

Agreed :)

Végülis olcsóbb,bár nem ilyen designos a saját konfig.
Valószínűleg meg lesz azért a piaca az új gépnek is.
Otthonra szvsz.nem jó.Az ára kissé magas,a teljesítmény nem egészen ok ilyen árért.
A célközönség nyilván a vállalati,oktatási,etc.közületi szektor,ahol nem kell a nagy teljesítmény.de esetleg a designos megjelenés,és out of the box ready kiszerelés fontos.

(#44) waverider válasza Billu (#39) üzenetére


waverider
senior tag

és Neked is kedves Bélu! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#45) kariad


kariad
senior tag

Szép.... jó belepakoltak, ha mindent nem is... de ne legyünk telhetetlenek! :))
Bár az árát triplán elkérik majd bíztos! :U

(#46) csimav


csimav
senior tag

Jolnézni:) Én elfogadnám;) ára mennyi lesz kb?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#47) N-vidi-A válasza csimav (#46) üzenetére


N-vidi-A
őstag

hat nem 2 FT, bar tenyleg baromi jol nez ki!!!ide vele! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#48) 30z.Samu válasza N-vidi-A (#47) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyet értek! :R

Lehet, hogy a Dell többet tud, de nekem ez tettszik, most Xbox+noti páros van. :K

Sic Parvis Magna

(#49) Prof01


Prof01
veterán

A full hd-s 22"-osra kíváncsi vagyok! Ha jó árban lesz, tuti beszerzek egyet. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#50) viszta99


viszta99
tag

Jól néz ki,elfogadnék egyet !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.