Hozzászólások

(#1) Szoszo94

Szoszo94
őstag

Annyira szívesen vennék én is részt az ilyen versenyeken, de sajnos arra sincs időm már fél éve, hogy leüljek a gép elé akár csak egy órára :( Most szombaton adódott egy kis szabadidőm, az is késő estétől hajnalig, áthívtam így barátomat egy jó kis F1 2014-re és lenyomtuk az orosz nagydíjat (sajnos felénél feladta, az AI-k nem voltak a toppon, nekem feküdt a pálya és így szakadt le tőlem, ami a verseny felénél már másfél kerékcserés időre nőtt ő pedig senkivel nem tudott így versenyezni), majd talán Bahrein volt a másik pálya, ott elég izgalmas csatát vívtunk, majdnem fej-fej mellett értünk be (oroszországban Ferrari - Mercedes párossal versenyeztünk, utóbbi versenyen pedig a Force India-kat hajtottuk meg). Mindenesetre a skillem nem csorbult sokat, mióta nem játszok, hisz 2/2 win lett törés nélkül, pedig ő heti szinten ”gyúr” erre a játékra :D

Az biztos, hogy megvan a feelengje az ilyen versenyeknek, pláne, hogy mi osztott képernyőn játszva láttuk egymás hibáit és ezt kihasználva bosszantottuk is egymást ;]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2) #96349952 válasza Szoszo94 (#1) üzenetére

#96349952
törölt tag

Utoljára az F1 2011 (vagy talán 12?) volt az, amivel ehhez hasonló versenyeket szerveztünk, teljes versenytávval, tényleg jó buli volt az is akkor.

Sajnos nagyon nehéz egyébként összehozni egy aktív csoportot, társaságot, például azért, amit te is leírtál, kevés ideje van az embereknek, vagy egyszerűen csak nem kedvelik a 4-5 körnél hosszabb távokat, vagy nem tudom. Nálunk néha összejöttünk 15-16-an, de ilyesmi elvétve fordult elő, most meg beesnek a szerverre 8-9-en, abból 2-3 pár kör után feladja. Miközben a Steam csoportunk a napokban kapta meg a 70. tagját. Hát sajnos ez van. Próbálkozok valahogy aktívabbá tenni a tagokat, de nagyon nehéz, néha pár másodpercig eszembe is jut, hogy érdemes-e, de aztán legyintek egyet és szervezkedek tovább. :D