Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

A Nokia, már a megjelenése előtt leírta a kütyüt, erre sorra nyeri a díjakat :)

(#2) Misály válasza Ricardo (#1) üzenetére


Misály
addikt

A kameraja...

(#3) shaddam


shaddam
aktív tag

Meg EISA díjat kapott a one s, xperia p meg a galaxy s3...

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#4) Ricardo válasza shaddam (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

le is szólták gyorsan, hogy az egész eisa nem ér semmit, és különben is meg kellett volna várni az új iPhone-t :DDD

(#5) nicu71 válasza shaddam (#3) üzenetére


nicu71
addikt

a mult héten már megirták ezt,csak valahogy a 808 kimaradt...gondolták,jó lesz ezt majd jövő héten is külön közzétenni/uborkaszezon.../ ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#6) kiskaktusz válasza nicu71 (#5) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Kevés a hír, a kattintás számot meg tartani kell. ;]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Egészen döbbenetesek a cucc képei, lenyomja az olcsóbb DSLR-eket. Persze fix objektíves, de az áráért még vígan lehet találni top kategóriás kompaktokat, nyugati (értsd: ésszerzű) mobilszerződéssel értéke töredékéért hozzá lehet jutni (vagyis lehetne ha tömegtermék volna). Nekem bizony elnyerte a tetszésemet.

[ Szerkesztve ]

(#8) gerilee válasza Ricardo (#4) üzenetére


gerilee
aktív tag

Igen én voltam az egyik többek között és tartom a véleményemet, hogy a mai technikai fejlődés üteme nem teszi lehetővé, hogy bármelyik díjazott kütyü egy éven át birtokolja a "Legjobb Akármi" címét.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#9) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

(#10) catroot válasza Bone123 (#7) üzenetére


catroot
veterán

Azért a belépő tükrösöket szerintem nem. De érdemes inkább a felhasználók által készült képek között nézelődni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11) bigmasterg válasza Bone123 (#7) üzenetére


bigmasterg
addikt

Még egy belépő milc gépet sem nyom le.
Lásd itt.

(#12) Tigerclaw válasza Bone123 (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Jó, csak nagyon durván túlárazták. Ha mondjuk a Nokia 700 vagy 701 telefonokkal összahasonlítjuk, akkor az jön ki, hogy majdnem 100 ezer forint csak a kamera felára. Ha ezt az árazást eljátszák egy pureview WP8-as csúcs lumia esetén, akkor valahol 250-270 ezer Ft lesz a kezdőára és ne felejtsük el, hogy talán egy ronda vastag telefon lesz az eredmény.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) =Mentor= válasza Ricardo (#1) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ezt nem tudom értelmezni... A Nokia 808 nem lett leírva, a Symbian platform annál inkább, ami érthető is, hiszen olyan zuhanást produkált a platform, mint egy irányíthatatlan repülőgép ami az óceánba készül zuhanni. Én azt mondom méltó búcsúja ez a Symbiannak.

[ Szerkesztve ]

(#14) Ricardo válasza =Mentor= (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Értsd úgy, hogy mivel köztudottan ez az utolsó symbianos Nokia, a cég nem kezeli megfelelően. Mint az N9.
Nincs belőle elég, nem promotálják. Ez nem más mint egy kamera teszt. Látják, hogy az embereknek tetszik, és nem a készüléket kezdik el nyomni, hanem azt hangoztatják, hogy jön ám a PW a WP8-ra is.
Ezzel nem is lenne semmi baj, hisz az a jövő, de nagyon látványosan hanyagolják a telefont.

(#15) Bone123 válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az ára az alacsony darabszám miatt ennyire magas, tömegtermelésre ugyebár nem kerül sor. Kár, mert mondjuk Jelly Bean rendszerrel és bátor kampánnyal, amilyet mondjuk a szintén műfajteremtő Galaxy Note kapott, akár sikertermék is lehetett volna. De ha 2-3 éven belül bukkan fel a technológia okostelefonokban, az se baj. A lényeg hogy brutál a cucc és méretben, képminőségben egy darab hasonló alternatíva nincs piacon.

(#16) Tigerclaw válasza Bone123 (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A Nokia sorsa szerintem most pont azon múlik, hogy tud-e kicsinyíteni ezen a kameramodulon minőségvesztés nélkül és szeptemberben vagy októberben piacra tudja-e dobni tömeggyártásban az iPhone ellen. Nincs több évük arra, hogy nyugodtan fejlesszenek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) Fkris válasza Bone123 (#15) üzenetére


Fkris
őstag

Túl sok a ha.

És azt se felejtsük, hogy ezt NEM sikerterméknek szánák, hanem technikai bemutatásnak MIDNENKI FELÉ, kamera ügyben.
Techdemó telefonhoz mérten sikeres, lehet sikeres, de egy Note/iMicsoda sikerét nem fogja elérni, érthető okokból(Symbian, techdemó volta, duci, szóval nem menő kialakítás).
De elismerték a produkcióját, ez számít, és ez megnyitja a PW-s WP-k(ajj, derég vártam arra, hogy használhassam ezt a kifejezést! :DD ) útját.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#18) domerator válasza Fkris (#17) üzenetére


domerator
veterán

PV lesz az ... PW helyett. :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#19) Fkris válasza domerator (#18) üzenetére


Fkris
őstag

jogos, túlságosan beleéltem magam:(
franc, akkor ez is elérhetetlen álom marad :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#21) MR007RM


MR007RM
addikt

Még sosem volt ilyen jó fogású és szép telefonom, tudom nehéz elhinni. És képzeljétek azonkívül hogy marha gyors minden van rajta, amit a többség használ, igényel, csak ebben van egy nagyon jó kamera is. Fotók, videók egy hihetetlen jó hangfelvevővel. Lehet mondani hogy elavult csak felesleges, mert kérem jelenleg még egyáltalán nem a gyakorlatban(talán majd késöbb úgy 24 mag tájékán), ha hozza azt amit az összes többi. Talán még játékok terén is lehetne meglepetést okozni, ha írnának rá rendeset. Itt nem kell 2GB Ram meg hasonlók. Hogy a Symbian mennyire nem elavult, csak a hardver egyes részei és fordítva, azt ez a teló mutatja meg. Nem véletlen hogy a Nokia rejtegeti nehogy sikertelefon váljék belőle. Már egy jó ideje ügyeskedik a cég erővel népszerűtlenné tenni, mert magától már nem menne. Olvastam hogy keveset tudnak gyártani egyszerre, mert elszámították magukat keresleti téren. Így a magas ára marad is nehogy megvedd. Szánalmas gazdaságpolitika. :W

(#2) Misály: A kamera önmagában semmi. Azt le is kell kezelni. Biztos nagy programozó vagy.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#22) Bone123 válasza MR007RM (#21) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Osszál már meg velünk egy jól sikerült képet, kérlek!

(#23) domerator válasza Bone123 (#22) üzenetére


domerator
veterán

Tele a net a 808 jobbnál jobb képeivel... lehet ragozni ide-oda, akkor is az eddigi legjobb mobiltel kamera kombó (a tel persze nem a legfrissebb).

...csak kúúvadrága... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#24) MR007RM válasza Bone123 (#22) üzenetére


MR007RM
addikt

Nesze! Nekem elég jó. :D
[link]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#25) Bone123 válasza MR007RM (#24) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Remek!

Egy dolog a netes képeket nézegetni, másik konkrétan egy tulajtól látni/hallani mit tud a masina.

(#26) Misály válasza MR007RM (#21) üzenetére


Misály
addikt

... maradjunk annyiban hogy több közöm van a programozáshoz, mint neked ... A rózsaszín köd meg elég unalmas.

(#27) Ricardo válasza MR007RM (#24) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó kép. Aranyosak a lányok :K

(#28) kpal


kpal
veterán

jódarabig nem lesz hasonló kamos teló:)

(#29) Tigerclaw válasza kpal (#28) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha a Nokia vezetésének van esze, csak megpróbálják berakni az egyik HD-s WP8-as telefonjukba. Azok meg 1-2 hónapon belül jönnek. Jelenleg a PV az egyetlen igazi ütőkártyája a Nokiának, és szüksége is lesz rá.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#30) MR007RM válasza Ricardo (#27) üzenetére


MR007RM
addikt

Köszi, bár sajnos nem az enyémek. :D A húgom kislányai. Gyorsan kerestem egyet a kérésre és ennél maradtam. A balcsin együtt nyaraltunk, ott készült. Vki el ne mondja neki mit műveltem. :D

(#29) Tigerclaw: Gondolom már mikor Stephen Elop odakerült nem sokra rá elindult a WP-s projekt. Szóval tarthat már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#31) KillHates válasza MR007RM (#21) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak helyeselni tudok. Szerintem is nagyon jó a minőségi kialakítása (kicsit féltem a műanyag háztól az N8 után)
A kijelzője szerintem gáz eléggé (hiába a jófajta OLED) akkorák a pixelek rajta, hogy minden ikon széle olyan mint a fűrész :D
A fényképezőjéről meg csak annyit, hogy nálam egy Olympus E-330-ast váltott le. 12 éve fotózok és nem hittem a fotós oldalaknak amíg a kezembe nem vettem a telefont és használtam pár napig fotózásra. Szóval részemről mondhatom, hogy képes leváltani egy régebbi SLR gépet is. Természetesen 10-12 MP-es DSLR-el lőtt képeket meg lehet úgy utólag munkálni, hogy jobbak legyenek, de a 8MP-es szuperpixelekből épített PW képe a nyers 8-12 MP-es SLR képeke felülmúlja.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#32) KillHates válasza KillHates (#31) üzenetére


KillHates
nagyúr

PW -> PV következetesen elrontom :W :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#33) MR007RM válasza KillHates (#31) üzenetére


MR007RM
addikt

"A kijelzője szerintem gáz eléggé (hiába a jófajta OLED) akkorák a pixelek rajta, hogy minden ikon széle olyan mint a fűrész."

Hát azért ne túlozzunk. Talán mert te jobbhoz vagy szokva feltünik vmi, de nem mindenkinél van így. Nekem ez sokkal jobb mint az N8 esetében, pedig ott nagyobb pixelsűrűség volt a kisebb méret miatt. Nem vagyok szemüveges jó a szemem és nem látok pixeleket, csakha közelről direkt úgy nézem és akkor is vagy jobban vagy kevésbé. A kijelző gyönyörű színű erős kontrasztos fényereje mindenért kárpótól. Megasztán szerintem más szemmel kezelve a telót nem hasonlítgatva máshoz nem hiszem hogy sok embernek feltünne és zavarná a szemét az alacsony pixelszám. Inkább ki mihez van szokva jelenleg. Olvasni is szoktam néha róla könyvet. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#34) kpal válasza Tigerclaw (#29) üzenetére


kpal
veterán

muszáj lesz mert csak WP miatt nem veszik+!

(#35) Quasi_modo válasza Fkris (#17) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

duci, szóval nem menő kialakítás).
Vedd kézbe és rájössz, hogy nem is olyan duci.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.