Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Továbbra is roh@dj meg MS, hogy ezt az undorító kontrollert külön is meg lehet venni, de a fehéret még mindig nem. :W
Egyébként úgy ronda az egész pakk, ahogy van

(#2) orichalcos
Na igen az undorító jelző kicsit erős volt azok tükrében :D

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic válasza gianni85 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegyél olyan szep kontrollereket inkabb, mint amilyeneket a One topikba linkeltem. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Főcímet olvasva, eldöntöttem, hogy ezzel adott minden dolog, hogy ONE-t vegyek..
Erre meglátom a képét ennek a gépnek és összeomlottam ! :DDD
Ennél hányadékabbat nem igen láttam még. Elég lett volna a fekete gépre felvinni a játék borítójának a képét, vagy ilyesmi és tök jó gép lenne, na de ez :F
Ezt a színt, hogy a gyíkba lehet beilleszteni a nappaliba a többi műszaki termék közé, sehogy, gusztustalan szerintem.. :O

nothing is true everything is permitted..

(#4) PandaMonium válasza Sicilian (#3) üzenetére


PandaMonium
őstag

Hát ha már elhatároztad, hogy XBone-t szeretnél ne az tartson vissza, hogy kiadnak egy olyan festésű modellt belőle ami nem tetszik. Elég ha veszel egy sima kiadású gépet és keresel rá valahonnan egy minőségibb fóliát . :)

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#5) Beri78


Beri78
őstag

Szerintem teljesen rendben van a masina! :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Limited edition konzol recept:
1.) Végy egy konzolt. Lehetőleg a legújabbat.
2.) Válassz egy tetszőleges színt az RGB skáláról.
3.) Fesd be a konzolt a választott színnel, majd az akap színnél 3 árnyalatnyival sötétebb színnel húzz bele csíkokat! (megj.: legalább 2 csík kell!)
4.) A kontrollerrel ugyanezt végezd el.
5.) Kész is lett a limitált szériás konzolod. Ezt akár +50$-ért eladhatod. Ha adsz mellé egy, a festéshez illő játékot, akkor akár +75$-t is kérhetsz érte!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Hú ez jól néz ki:)

(#8) ddaydome


ddaydome
senior tag

Nekem tetszik a cucc, ha lenne rá fölös pénzem, vennék is.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#9) csoki46


csoki46
aktív tag

Azért nem vitték túlzásba a modolást az tuti...

(#10) gantum


gantum
aktív tag

"idén 10 éves a széria. A pakkban már az új, 3,5mm-es csatlakozóval ellátott kontroller található"

csak 10 év kellett hozzá. gg.

(#11) oriic válasza gantum (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mihez? :D A Forza 10 éves kollega. :D

Live-Die-Respawn

(#12) PandaMonium válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


PandaMonium
őstag

A limitált szériás cuccokért azért kérnek többet mert eszmei értéke van annak, hogy ebből csak korlátozott számban lehet kapni és te rendelkezel eggyel. Persze az már más kérdés mi van akkor ha a "limitált szériás" kiadásokat tömegesen gyártják és adják el.

What I cannot create, I do not understand

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.