Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ez tök jó, nekem sikerűlt is letöltenem. Régen próbálgattam már ezt a progit is, de majd holnap az új Ubuntu-val újra hasznosítom :)

Mod: a serial is megjött, nagyszerű

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nah, megnézzük, hátha sikerrel járok.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3) Enton


Enton
addikt

Kicsit tulterheltek. :U

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) shteer válasza Nyugdíjas (#2) üzenetére


shteer
titán

Connection Interrupted

:(

..szerintem jónak tűnik

(#5) Nyugdíjas válasza shteer (#4) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Már lent van, csak serial-t nem tudok kapni, most az van túlterhelve...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6) Enton


Enton
addikt

Azért ebből leszürhető hogy a linuxnak és Mac-nak is van azért felhasználói köre.
Habár gondolom ennek java része USA lakos.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) Nyugdíjas válasza Enton (#6) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért egy szervert túlterhelni nem kell millió ember...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8) Enton válasza Nyugdíjas (#7) üzenetére


Enton
addikt

Ebben igazad van.
Habár én azért jobban örülnék neki ha a fejlesztők(felhasználói program/játék) nekifeküdnének a Linux/Mac kódólásnak. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) komako


komako
csendes tag

Kövezzetek meg :D de lejött a kívánt install fájl, de honnan kell kapnom a serialt?

Komako :R

(#10) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Én már fel is dúrtam, szépen fel is raktam alá az Office2k3-at :)
Ez az egy ami igencsak hinyzott, sajnos nehezen szoktam meg a NeoOffice-t :)

Még szétnézek, hátha lesz valami jó kis program amit feltennék...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11) Kendek válasza komako (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet nem is kell serial: "For today only, we are putting up fully unlocked builds."
Nekem sikerűlt azért azt is kapnom :D

<-ƘƘ->

(#12) Nyugdíjas válasza komako (#9) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezaz... Nekem sem kért egy fia serial-t sem :B

Jaja, a "fully unlocked build"-ből én is valami ilyenre asszocilok,de akkor minek kell a serial-t mégis kérni?:F

About-ban sem irja, hogy trial lenne, vagy valami...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#13) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lerántottam 100Mb-el, a letöltéssel már nincs gond. Viszont CD-kódot nem kaptam.

Amúgy ezt az FPS játék dolgot hogy kell érteni? Hardveres gyorsításal futnak a DX-es játékok is, vagy szoftver emulált módban, vagy csak openGL-es windows játékokra vonatkozik?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#14) Cathfaern válasza janos666 (#13) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Hardveres gyorsításal futnak a DX-es játékok is"
Igen

(#15) Kendek válasza janos666 (#13) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Először is fontos, hogy legyen rendes 3D-s linux drivere a videókarinak fönnt. Majd ez a progi emulálja a szoftveres részét a dolognak, mármint egy Windows rendszert DX-el meg mindennel. Esetleg meg lehet adni neki telepített Windows partíciót is a jobb kompatibilítás érdekében. Ennek ellenére a dolog nem 100%-os nem minden megy normálisan vagy esetleg egyáltalán nem megy de érdemes vele próbálkozni.

<-ƘƘ->

(#16) Zotya84 válasza shteer (#4) üzenetére


Zotya84
őstag

nekem legyütt, a mailt majd otthon nézem...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#17) Enton


Enton
addikt

A biztonság kedvéért azért igényeltem egy serial-t is. Lehet hogy a support-nál jól fog jönni! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18) DarkByte


DarkByte
addikt

Húha, ezt nekem is ki kell próbálnom! Örülök hogy közzétettétek. :R
Ha már itt tartunk, ezt nem tudom ismeritek-e: [Giveaway of the Day] Itt is össze lehet futni néha értékes dolgokkal.

(#19) tlac válasza janos666 (#13) üzenetére


tlac
nagyúr

a wine is tudogatja a 3d-t
nem sokára a dx10-et is tudni fogja
rengeteg játék megyeget vele

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Letöltöttem a játék változatot. Arra gyúrok most. :C

Igényelni kell serialt, majd az aktiválni. Ez utóbbira van 1 nap(meghosszabbítva +2).
Tehát aktiváljátok a mélben kapott szerialt.

Letöltés és kód igénylés: itt
Aktiváció: itt Ez az ami behalt a sok kéréstől. Próbálgassátok! Lehet később változik a cím.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok tehát ez azt jeleni,hogy ha én megkaptam a kódot akkor még ezt a kódot aktiválnom kell?Mer én nem tudom azt az oldalt elérni ahol,úgy-mond aktiválni kell :O

(#22) Vladi válasza qwertly (#21) üzenetére


Vladi
nagyúr

Behalt. Fentebb írtam. Viszont, lehet nem is kell aktiválni? :F
Most nem értem a dolgot. Azt is olvastam, hogy full a változat ami letölthető.
Fel is raktam és nem kért kulcsot. Lehet, csak később fogja?

mod:
"For Tuesday, October 28, 2008 only, we are putting up fully unlocked builds."
Vagyis ez a teljes verzió? Csak ma?

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) tlac válasza Vladi (#22) üzenetére


tlac
nagyúr

Vagyis ez a teljes verzió?

szerintem igen
itt is az a tapasztalat, hogy nem kér serial-t és szerintem később sem fog (esetleg ha frissíted majd)

egyébként írnak egy ilyet is az előbb linkelt oldalon:

Minden kedves érdeklődővel közölném, hogy évek óta kényelmesen használom ingyen a Crossovert, csupán annyit teszek, hogy töröltetem minden indulásnál a ~./cxoffice/default (vagy hasonló) helyen a .eval (ált. üres) fájlt. Ennyi! Így soha nem jár le. :-)

(#24) qwertly válasza Vladi (#22) üzenetére


qwertly
addikt

Azért mert én leszedtem és kaptam is kulcsot de most az ubuntu csak a laptokon van fent arra meg nem kellenek a komolyabb játékok.És csak később akarom az asztali gépre feltenni amikor kijön a végleges 8.10 ubuntu.

(#25) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm. Azt hiszem ennek hatására én most fel fogom telepíteni életem első Linuxát a saját gépemre (másokén láttam már, meg babráltam is kicist hogy milyen az)
(És még az is igaz, hogy most egyenlőre csak a laptopomra. :D)
Régen is hallottam efféle programokról, csak elkerülte a figyelmem hogy már a DirectX se gond, nameg hogy most hogy ez az akció felhívta rá a figyelmem megjött a kedvem.

Milyen Linux verziót ajánlotok amivel működni fog ez a program is?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26) tlac válasza janos666 (#25) üzenetére


tlac
nagyúr

az ubuntu intrepid most fog megjelenni holnap után
debian alapú, kezdőknek sem bonyolult
szerintem elég bug-os, viszont cserébe friss cuccok vannak benne és nagyon jó a támogatottsága
pár napja frissítettem már rá, a crossover pro simán felment, elindult, de még nem futtattam vele semmit

[ Szerkesztve ]

(#27) D1Rect


D1Rect
félisten

Kipróbáltam tényleg behalt. Remélem elkapják Bin Ladent :D és lesz megint akció...

(#28) janos666 válasza D1Rect (#27) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kár hogy Bin Ladennek valójában semmi köze a szeptember 21.-ei épületrombolásokhoz.
De sebaj, ha ez motiválja az embereket akasszunk fel egy Bin Laden külsejű arab gyereket.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#29) John Fowler válasza janos666 (#28) üzenetére


John Fowler
tag

Mi is volt szeptember 21-én? :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#30) tlac válasza tlac (#26) üzenetére


tlac
nagyúr

működik

win.ini-be írjátok be ezt a pár sort, hogy szebb legyen a menü:

[Desktop]
MenuFontSize=12
MenuFont=Arial
icontitlesize=12
iconFont=Arial

(betűtípus, méret természetesen más is lehet)

(#31) tlac válasza tlac (#30) üzenetére


tlac
nagyúr

utolsó sor helyesen:
IconTitleFaceName=Arial

plusz még van egy pár betűtípus, amit talán lehet állítani

(#32) Depression válasza John Fowler (#29) üzenetére


Depression
veterán

Passz, de Bin Ladennek semmi köze nem volt hozzá. :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#33) g@bo


g@bo
nagyúr

lejött.

serial nem jön hama...

(#34) Lasi válasza g@bo (#33) üzenetére


Lasi
tag

A serialra azt írták in few days. :U De nem azt töltötted le amelyik nem kér serialt? :F

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#35) Obi-1


Obi-1
őstag

A fene, lemaradtam az ingyen Crossoverről. :((

Jelenleg Wine alatt használom a StrongDC-t (időnként összeomlik) és a COD1-et (tökéletes), de talán a Crossover kényelmesebb lett volna.

Only a Sith deals in absolutes.

(#36) Vladi válasza Obi-1 (#35) üzenetére


Vladi
nagyúr

cod1-nek van összedrótozott linuxos telepítője.

Nekem megvan a full, kaptam kódot és regisztráltam is. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) moonguru


moonguru
őstag

Sziasztok!

Egy jó hír:"We have extended the period where you can register the serial number until November 30th 2008."

Monitor Guru!

(#38) g@bo válasza Lasi (#34) üzenetére


g@bo
nagyúr

nemtom, ami a ph főoldalon volt, lekaptam a mac is linux verziót is.

lassan jön az uj ubuntu, belövöm alá....

(#39) tlac válasza Obi-1 (#35) üzenetére


tlac
nagyúr

torrent oldalakon még megy az ingyenes letöltés :)

(#40) moonguru válasza tlac (#39) üzenetére


moonguru
őstag

Persze,de hogy fogja regisztrálni?

Monitor Guru!

(#41) Vladi válasza moonguru (#40) üzenetére


Vladi
nagyúr

Még lehet regisztrálni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#42) g@bo válasza Vladi (#41) üzenetére


g@bo
nagyúr

de nem jön levil..

(#43) Obi-1 válasza tlac (#39) üzenetére


Obi-1
őstag

Azt hiszem, azt kihagyom. Most nem hiányzik semmilyen cucc, ami ne menne Wine alatt.

Only a Sith deals in absolutes.

(#44) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Feldobtam egy 8.10-es ubuntut, csak úgy windowson belül, nem saját partícióra rendes OS-ként. (csak vituális meghajtón fut egy mappából, a CD-jén találtam ezt az installert ami kínált ilyen opciót pl. kipróbálásra, de elvileg egyenértékű egy rendes telepítéssel csak a winyót kezeli lassabban)

Hát nem sikerül elindítanom a Crossover telepítőt. Lehúztam a prot és a gamet is még az akció első napján, de egyik se akar települni. Tolom neki hogy run vagy hogy run in terminal, de semmi nem történik és sehol sem jelent meg mint telepített program.

25 Mb-os .sh fileokat sikerült beszereznek az oldalukról mikor már be volt halva a weblapjuk és csak a 4 link volt kint.

Lehet hibás cuccot húztam le a túlterhelt szerverről, vagy azzal lesz a gond, hogy rendesen fel kéne telepíteni ezt az ubuntut, nem csak emulált partícióról futtatni egy NTFS mappából?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#45) tlac válasza janos666 (#44) üzenetére


tlac
nagyúr

Lehet hibás cuccot húztam le a túlterhelt szerverről, vagy azzal lesz a gond, hogy rendesen fel kéne telepíteni ezt az ubuntut, nem csak emulált partícióról futtatni egy NTFS mappából?

nem valószínű

hogyan akarod telepíteni?
terminálból csináld

(#46) janos666 válasza tlac (#45) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Telepítettem windows alól 10Gb foglalással, bebootolt a Vista bootmanageréből kiválasztva az ubuntu 8.10. Csak annyit bóklásztam benne hogy firefoxal neteztem kicsit, megkerestem a winyón a letöltött Crossover-t, entert nyomtam a 25Mb-os .sh filera, megkérdezte Run in terminal, view content, cancel, run. Először csak a run-ra nyomtam, nem csinált semmit. Aztán rebootoltam, hogy engedélyezhessem a 177-es nvidia drivert. Ismét próbát tettem a crossoverrel, most nem a game-el, hanem a pro-val, és run in terminalt nyomtam nem sima runt. Fel is ugrott egy ablak, végigpöttyözött 5-6 sort, aztán bezáródott. Azt hittem feltelepült, de ismételt reboot után sem találom nyomát sehol a programnak. Futtattam terminalból újra a gamet is, ugyanezt csinálja.
Vagy eleve terminalból kéne indítani a telepítőt valami paraméterrel?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#47) tlac válasza janos666 (#46) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem akkor feltepült, csak lehet nem került be a menübe
a home cx vmi nenű könyvtárban nézz szét, ha van ilyen

azért mondtam, hogy terminálból indítsd, mert akkor van esély, hogy esetleg megláss vmi hibát, amit az stdout-ra ír

tehát indíts egy terminált, menj oda, ahol van a cucc (cd)
aztán sh ./install_crossover (pontosan nem tudom a fájl nevét)

(#48) janos666 válasza tlac (#47) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lefuttattam terminálból, van hibaüzenet:

./setup.sh: 201: /home/administrator/.setup7004: not found
The setup program seems to have failed on x86/glibc-2.8
Check the system requirements at:
http://www.codeweavers.com/products/cxoffice/requirements/

You might be missing the 32bit compatibility libraries

Rákerestem erre a könyvtárcuccra, találtam is ilyet hogy

apt-get install ia32-libs

De mikor ezt írom be neki hülyének néz, mert nem vagyok root admin. Fasza...

Látatlanban is igazak voltak a linuxal kapcsolatos sztereotípiáim. Nem embernek való, és főleg nem otthonra, vagy csak olyanoknak akik szeretnék megnehezíteni az életüket fölösleges dolgokkal.
Tudom, már a Vistában is trükközni kellett hogy admint csináljak magamból, de ott legalább még guiból megoldhattam.
De így hogy egy nyeszlett unix parancsot nem tudok fejből magamtól 1 napig kéne kinlódnom mire rájövök hogy adjak ki parancsot root-ként. (lehet hamarabb menne ha lecserélném a 64-bites ubuntut 32-bitesre)
Pedig poén lett volna Linux alól CSS-zni pár órát. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#49) tlac válasza janos666 (#48) üzenetére


tlac
nagyúr

sudo apt-get install ia32-libs

vagy gui: synaptic (benne van a menüben is)

lehet hamarabb menne ha lecserélném a 64-bites ubuntut 32-bitesre

64 bites ubuntu-ban eddig szinte csak a firefox miatt szenvedtem, végül egy 32 bites firefox-ra áttértem
nagyobb problémám nem volt vele


Látatlanban is igazak voltak a linuxal kapcsolatos sztereotípiáim. Nem embernek való, és főleg nem otthonra, vagy csak olyanoknak akik szeretnék megnehezíteni az életüket fölösleges dolgokkal.

szerintem csak te nehezíted az életed a crossover-ral :)
ami meg van csomagban (szinte minden) az csak pár klikk :)

Pedig poén lett volna Linux alól CSS-zni pár órát. :))

ahhoz ott van a wine is, ingyenes, plusz csomag is van belőle ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) dabadab válasza janos666 (#48) üzenetére


dabadab
titán

"Látatlanban is igazak voltak a linuxal kapcsolatos sztereotípiáim."

Talan ha a 64 bites Ubuntu installert toltened le, akkor nem szivnal.
Persze, ha a sztereotipiaid megerositese a fontos, akkor hajra.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.