Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Gradilaci válasza SzalaiG (#200) üzenetére


Gradilaci
tag

Ilyennel

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#202) SzalaiG válasza Gradilaci (#201) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mindig lesem Lázárt, h hátha találkozunk Staul-tehénszar-landon, de eddig semmi.
Merre jártok?
Jók a képek. :)

(#203) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Már régen megtaláltam ezt a naplót, de nem olvastam el a múlt hét elejéig. Mindet elolvastam és nagyon tetszett az írás. Már csak azért is mert bátyám is kamion sofőr, igaz ő belföldön nyomja az ipart. Én is le szeretném rakni jövőre mindenképp. (akkor lesz meg a 2 éves B kat). Kicsit későn raktam le, de ez van, bántam is.
A lényeg az, hogy csatlakozni akarok én is sofőrnek, mert állandóan vezetnék (családi öröklés :D ). Imádom ezeket a nagy "dögöket", odáig vagyok értük. :B
Szóval a napló íráshoz és az úthoz sok sikert (és baleset mentes vezetést)!

:)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#204) gamek!ller válasza Sub-ZeRo (#203) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem kell 2 év B.

(#205) Sub-ZeRo válasza gamek!ller (#204) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

C-re nem, de E-re kell a 2 év B kat. jogsi. Nekem nem "engedték 1 éve, mikor a B-t csináltam. A c-re minden probléma nélkül, de az ahhoz nem engednek csak 2 év után.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#206) SzalaiG


SzalaiG
addikt

(#207) Georgiepapa


Georgiepapa
csendes tag

Most voltam PAV II. vizsgálaton 15-én... :) Megvan az is, most már csak a C forgalom van még vissza a jövő héten valamikor. Sajnálom, hogy az I. katot nem jelöltem be, azt mondta a pszichomókus néni, az is meglehetett volna...

(#208) Georgiepapa


Georgiepapa
csendes tag

Gradilacine! Látom voltál kinn tanulni (vagy dolgozni) több hónapot tavaly... Merre, mit csináltál? Én páromnak keresek melót.... Szerinted hol érdemes körülnézni????

(#209) Sub-ZeRo válasza Georgiepapa (#207) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

C+E-hez elég a páv 2 nem?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#210) theooracy válasza Sub-ZeRo (#209) üzenetére


theooracy
aktív tag

Még a 3 is..ha nem akarsz ADR-ezni...

[ Szerkesztve ]

(#211) Gradilaci válasza SzalaiG (#206) üzenetére


Gradilaci
tag

Kamu. :(

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#212) theooracy válasza Gradilaci (#211) üzenetére


theooracy
aktív tag

Szerintem is. Lehetetlen úgy menni párhuzamosan két kamionnal, hogy a közöttük kifeszített kötél addig és úgy feszes maradjon, hogy a bige átballagjon rajta. Ráadásul a híd előtt még kanyarodik is a pálya. /Hacsak a két végén a felfüggesztés nem valami rugós megoldással van ellátva.. / Így gondolod te is Laci?
Ja és 2:18-nál nem úgy néz ki, hogy 80-nal mennének a gépek...

[ Szerkesztve ]

(#213) theooracy válasza theooracy (#212) üzenetére


theooracy
aktív tag

Közben utána olvastam, ez csak egy reklám, jól összevágva. Valóságalapja nincsen.......

(#214) Sub-ZeRo válasza theooracy (#210) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor kell azért, nem mintha most minden meglenne, de jó ha van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#215) Georgiepapa válasza Sub-ZeRo (#214) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Igen elég a III. is, a PÁV I a mentőzéshez kell... Csak hát ha bejelölöm plusz egy lehetőség lett volna.... Meg buszhoz sem árt később a PAV II...

(#216) tomixf105 válasza Georgiepapa (#207) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Ha nem akarsz mentőzni vagy tűzoltót vezetni akkor felesleges a PÁV I. Én a II-őt csináltam és megkaptam határozatlan időre, de a PÁV I-et max 5 évre kaphatod, ott nincs olyan hogy határozatlan. A kettessel meg buszozhatsz, kamion ,ADR stb. :)

(#217) gradilacine válasza Georgiepapa (#208) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Dolgoztam, és tanultam is Rastattban , ahol megtanultam az alapokat a szalmához. A továbbfejlesztéshez a lehetőséget is most kell elsajátítanom.

A Mercedes gyárban dolgozom, és a Daimler Rastatt-i gyárában végeztem a gyakorlatomat .Ha a párod dolgozni akar, érdemes mindent megpróbálni, ha el akar helyezkedni.

(#218) Gradilaci


Gradilaci
tag

Az utolsó rész megjelenésre várva.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#219) Georgiepapa válasza Gradilaci (#218) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Egy nagy baj van vele.... "UTOLSÓ" :O

(#220) Gradilaci válasza Georgiepapa (#219) üzenetére


Gradilaci
tag

Azért ne temessetek... :N

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#221) Georgiepapa válasza Gradilaci (#220) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Hallod... ha tudnád, hogy az utolsó rész óta hányszor ütöttem be gúúúúgliba az "egy kamionos naplója 34" szókapcsolatot :P Már kellett, mint egy falat kenyér... Mikor lesz aktív?

(#222) Gradilaci válasza Georgiepapa (#221) üzenetére


Gradilaci
tag

Ne engem kérdezz, ez már nem rajtam múlik.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#223) Vakegérke válasza Gradilaci (#220) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem temetlek, és hirtelen felindulásból előre megfontolttá válva várom írásodat. ;)
Aztán meg a többit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#224) Gradilaci válasza Vakegérke (#223) üzenetére


Gradilaci
tag

:D Ez azért kicsit más lesz, mint az előzőek voltak...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#225) Vakegérke válasza Gradilaci (#224) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem mindegy?
Felőlem mesélhetsz gumicukorról, foghíjas fésűről, ángyika térgye kalácsáról, szeretni fogom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#226) Georgiepapa


Georgiepapa
csendes tag

De nagyon örülnék, ha már olvasható lenne....

(#227) Gradilaci válasza Georgiepapa (#226) üzenetére


Gradilaci
tag

Engedélyre vár...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#228) Georgiepapa válasza Gradilaci (#227) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Nekem is ez a bajom :( Tudom, hogy már nem rajtad múlik...

(#229) Vakegérke válasza Georgiepapa (#228) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kivárlyuk, oszt élvezkedünk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#231) Georgiepapa válasza Kalandor (#230) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Már izgulunk... :)

(#232) Gradilaci válasza Georgiepapa (#231) üzenetére


Gradilaci
tag

Azért izgulni nem kell, nem lesz akkora durranás. :N

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#233) Vakegérke válasza Gradilaci (#232) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hagyd már meg nekünk az izgulás örömét, jó? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#234) Georgiepapa válasza Gradilaci (#232) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Ha csak olyan rossz lesz mint az eddigiek, akkor megéri várni :)

(#235) Gradilaci


Gradilaci
tag

Ma 17.00.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#236) Vakegérke válasza Gradilaci (#235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még 6 perc.
Visszaszámlálás indul...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#237) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Lehet én is indítok majd 1 blogot. Jelenleg Calais felé tartok komppal. A legszebb, h kikötés után nem sokkal fog letelni a munkaidőm. Remélem találok a közelben parkolót. Max nyomtatok 1 hieroglifát. De nem igazán szeretnék. Transmarck pont nem esik útba. Dél felé megyek Parlier-be (F). Na további jó és balesetmentes utat mindenkinek!

(#238) Vakegérke válasza Zoli1222 (#237) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Az ilyen írásoknak nagy a keletje, örömmel fogjuk olvasni a tieidet is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#239) Zoli1222 válasza Vakegérke (#238) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi! Majd nekiveselkedem 1x csak! Egyébként Pontarlier-be mentem, nem Parlier-be. :B

(#240) Vakegérke válasza Zoli1222 (#239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Oda ne menj, ahova a haragosaid küldenek. ;)

Veselkedjél csak, veselkedjél, majd jól elolvasom, aztán majd jól hozzá is szólok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Zoli1222 válasza Vakegérke (#240) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hirtelen annyi, h Pontarlier előtt 100km-re (másnap, h írtam a kompról) kaptam 1 jobb kölső húzó defektet, majd később kiderült, h az egész agyat(2500euro) cserélni kell. Sikerült 2 napot állnom 1 volvo szerviz-ben. Utána Pontarlierben álltam 3 napot. :(( Most értem haza a mai nap. 3 hetet voltam kint 2 helyett. Hétfőn irány Temesvár.
De minden élményem rendesen összefoglalom és rakok fel képeket is! Köszi a bíztatást! :R

(#242) Vakegérke válasza Zoli1222 (#241) üzenetére


Vakegérke
veterán

"De minden élményem rendesen összefoglalom és rakok fel képeket is!"

Úgy legyen. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#243) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Vki hallott már ilyesmi nevű magyar-osztrák cégről, h wellog/well log/vellog/vel log? Akárhogy keresek rá, nem találom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.