Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) core2trio


core2trio
tag

....öööö, LOL :DDD

(#2) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

"A játékos öt élettel kezd neki a pálya lepucolásának, ha kifut az időből, vagy elfogy a potenciális lépés, ebből veszít egyet."
Nem. Mindig meghatározott feladatok vannak a pályán. Ez lehet adott pontszám elérése meghatározott lépésből: bizonyos objektumot a pálya aljára jutottatása, bizonyos színből adott darabszám cserélése, esetleg adott idő alatt: megfelelő pontszám elérése. Ha ezt nem sikerül teljesíteni, akkor veszít egy életet.
Ha elfogy a potenciális lépés, akkor a játék egyszerűen újrakeveri a táblát, egészen addig amíg nem lesz potenciális lépés (a segítségeket nem veszi figyelembe a potenciális lépés meghatározásakor).

(#3) -szp- válasza Cathfaern (#2) üzenetére


-szp-
aktív tag

Köszönöm, javítom.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#4) Depression


Depression
veterán

kimaxoltam egy fillér nélkül...
erre hogy lehet költeni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Valami nem oke, napi 633 000 dollar sokkal kevesebb, mint evi 500 millio.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) -szp- válasza Csapoati (#5) üzenetére


-szp-
aktív tag

Jogos, kimaradt, hogy az csak az iOS store napi bevétele volt. köszi!

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

miközben ez csak egy béna Bejeweled klón.
Én személy szerint utálom, illetve igazságtalannak tartom, amikor egy "fejlesztőcsapat" ellop egy remek játék-ötlet, (és itt most nem arról beszélek, amikor mindenféle saját ötlettel alakítgatják, hanem amikor jóformán 1-az-a-ben ellopják) majd milliárdokat keresnek; minimális energia-befektetéssel. :(

Hasonló a helyzet a Flappy Bird vs. Line Birds esetén is; utóbbi egy szuper kis játék; ez a Mario-wannabe izé meg csak egy gagyi klón.

Aztán csodálkozunk, hogy egyre kevesebb az eredeti játék. :U

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) sztanozs


sztanozs
veterán

BTW van egyártalán értelmes játék?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) blade zte válasza sztanozs (#8) üzenetére


blade zte
őstag

F*ckbookon és androidon nincsen, Androidos telefonom nemhiába nem tudom normálisan kihasználni fél éve. Arra számítottam (és láttam is) hogy tök jó játékok lesznek rá. Erre tele van a market ilyen helyfoglalóval.

Oppo find 7 astro black

(#10) Cathfaern válasza blade zte (#9) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mi számít jó játéknak? Egy új 15ezer Ft-ba kerülő AAA-s játékkal jó ha el vagy 10-12 órát. Candy Crushba (tiszta játékidőt nézve) ennek a többszörösét bele lehet tenni ingyen is (persze feltéve hogy bejön a stílus, de ez az AAA-s játékra is igaz).

(#11) myckie2 válasza sztanozs (#8) üzenetére


myckie2
őstag

Van! The Room, The Room 2, The Room 3. :K

(#12) sz.balazs.95 válasza sztanozs (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mobilra?
Hogyne lenne?!
Van egy csomó; csak nem feltétlen a toplistában kell nézelődni. ;)

Pl.: Contre Jour, Bejeweled, Assasin's Creed, Ice Rage Hockey, Bitless, Doodle Fit, The Impossible Game, Doodle Jump, Spider Jack, Mass Effect, Doodle God, Feed Me Oil, San Andreas, Shark Dash, Pixel Bounce, Rise of Glory, Manuganu, Machinarium, Gravity Guy, Chicken's Can't Fly, Robotek, Flow Free, Sector Strike, Pac-Man, Final Fantasy, stb. stb.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Az a legnagyobb szemétség, hogy ezeket a játékokat úgy tervezik, hogy pénzt csaljanak ki az emberből.
Szépen lassan szoktatnak rá. Az első pár pálya pofonegyszerű, napokig játhatsz úgy, hogy egy fillért sem kell költened a fejlődésedre.
Majd amikor rászoktattak a játékra, kvázi függővé tettek, megnehezítik annyira a játékmenetet, hogy frusztrálttá tegyen. Egy idő után eljutsz arra a pontra, hogy ha nem fizetsz, vége a játéknak, nem tudsz továbblépni. De akkor már nincs visszaút. Vagy feladod és feleslegesen öltél bele 10-20 órát, vagy fizetsz, hogy tovább élvezd azt, amit az első pár órában a játék ingyen adott.

A játékipar egyik legnagyobb aljasságának tartom ezeket a freemium szarokat, mert azt hazudják az embereknek, hogy ez ingyenes! Nem kötelező fizetned! Pedig az egész játékot úgy tervezték, hogy kilopják a pénzt a zsebedből.

Soha egyetlen fillért nem adtam ilyen cégeknek és nem is fogok! Azokat a fejlesztőket teszik tönkre, akik igazi játékokat akarnak készíteni...

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#14) Bjørgersson válasza sztanozs (#8) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Cut The Rope szerintem az, igaz ~100 pálya után meg is untam. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Nemtom miert ertelmetlen, jewel star 1-3 tok jo unalomuzo, nem kotelezo kolteni. Mikor mmo-ztam, ott volt olyan, amibe tizezreket oltem, mert akkor epp az szorakoztatott. Kicsit dragabb, mint mozizni. Most telon a honir boundot tolom, erre egy fillert nem koltottem es igy is lehet boldogulni, csak lassabban.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#17) #06658560 válasza sztanozs (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Halom sakk, Baldur' s Gate, stb.

(#18) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érdekes, hogy ha nincs növekedés, akkor az már egyből hanyatlásnak minősül. A pofa leszakad, hogy a *bevételhez képest* kb 0 energiát feccöltek a dologba, és sírnak hogy csak évi pár milliárd dollár folyik be.

Ez a dolog, hogy már abszolút minden téren minden csak a pénz körül forog, megteszi hatását :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) banhammer válasza sztanozs (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Flipperek, minőségi flipperek.

Eddig flipperre androidon úgy 30-40 ezer forintot költöttem.

Pinball Arcade, Zen Pinball, Rob-O-Bot, Pinball Fantasy HD.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) banhammer


banhammer
veterán

Amint meglátom, hogy egy játék freemium már nem érdekel.

Inkább kiadok egy játékra 2-3-4-5 dollárnyi forintot, mint valami pénzsóvár freemiummal játszak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) sz.balazs.95 válasza banhammer (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem az utolsó két kommented "kissé" ellentmondásosnak tűnik. :B

vagy úgy értetted, hogy "leszoktál" a freemiumról?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) banhammer válasza sz.balazs.95 (#21) üzenetére


banhammer
veterán

Anno játszottam eggyel vagy kettővel.
Nem emlékszem.
Vagy megvettem egy két játékot amiről később derült ki, hogy a továbbjutás érdekében szinte biztos, hogy még pénzt kell áldozni a játékra.
Azóta nagyon megnézem mire adok ki pénzt.
Ha meglátom egy játéknál, hogy az van odaírva mellé, hogy "Alkalmazáson belüli vásárlások" már húzom a szám.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) sz.balazs.95 válasza banhammer (#22) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ja értem. :R

Ezért érdemes mobilon előnyben részesíteni az indie játékokat! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#24) banhammer válasza sz.balazs.95 (#23) üzenetére


banhammer
veterán

Inkább flipperezek.

Már össze se merem számolni, hogy mennyi pénzt költöttem androidos játékokra, programokra.
Az utolsó vásárlásom a Modern Combat 5: Blackout és az Atlas Plus LICENSE KEY volt.

A kalózkodásról leszoktam.
Inkább megveszem a játékot, minthogy mókoljak: "fordítsd kelet felé a mobilod, kapcsold be a WiFit, zárd be a bejárati ajtót és mormolj hangosan miközben rakod fel a játékot".
A vásárlással amúgy is a fejlesztőt támogatom.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) fordfairlane válasza sztanozs (#8) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pontosan ugyanez jutott az eszembe.
Köszönöm ezt a reakciót! Ilyenkor olyan érzésem van, hogy mégis csak van élet ezen a bolygón.

x gon' give it to ya

(#26) sz.balazs.95 válasza banhammer (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én csak régen kalózkodtam, kiskoromban, amikor tök menőnek éreztem magam, hogy "hű, mennyi játékom van". :K
Aztán leszoktam róla.

A fejlesztő támogatása nekem is fontos szempont, bár én csak olyan fejlesztőt szoktam támogatni, akiket korrektnek tartok. (ha meg nem tartom annak, akkor a játéka sem annyira érdekel. pl.: Ubisoft ;] )
Ilyen pl. a Rockstar Games, elő is vásároltam a GTA V-re, annak ellenére, hogy nem szokásom 20k-t költeni egy játékra.
De az pont egy olyan játék, ami az én megítélésem szerint van (illetve lesz) olyan színvonalas, és van benne annyi munka, illetve ad annyi játékidőt, hogy érdemes legyen rá beruházni. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) hokuszpk válasza banhammer (#24) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

a flipper a kocsmaban az igazi.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#28) nubreed válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


nubreed
veterán

Itthon 14-ért megvehetted volna. :) Én nem vásárolom elő, majd amikor megjelenik, besétálok a cdgalaxisba és megveszem, így jobban megéri, mint megvenni most steamen a mostani nagyon szar Ft-Euro árfolyamban.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29) banhammer válasza hokuszpk (#27) üzenetére


banhammer
veterán

Na igen, leharcolt, lógó karok, a gumik megkeményedve, a gombok olyanok amilyenek.
Köszönöm nem.
Az inkább pénznyelő és idegeskedés, mint játék.

Próbáld ki a Pinball Arcade-ot.
Az egyik legrealisztikusabb flipper androidon.
Vas az kell neki, szerintem Snapdragon 400 alatt neki se állj vele játszani, mert akkor csak csalódás fog érni.
Ha meg "arcade" flipperrel szeretnél játszani arra ott a Zen Pinball HD.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) MageRG válasza sztanozs (#8) üzenetére


MageRG
addikt

Csatlakozom az előttem szólóakhoz.
Androidra Pixel Dungeon (ingyenes, open source rouge-like, tudtommal nincs IAP. Mostanában kicsit elrontották, érdemes inkább a YourPD-féle változatot kipróbálni.)
és ott a Dune 2 portja.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#31) Dark Archon válasza Vadmeggy (#13) üzenetére


Dark Archon
addikt

Függővé tettek? :DDD Ez nem heroin. Vagy valaki fegyverrel kényszerít, hogy fizess? Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, hogy az a pár dollár megéri-e.

S mi van a fordítottjával? Pl. 2-300Ft-ért megvettem anno a Cut The Rope-ot és folyamatosan jönnek hozzá új pályacsomagok. Azt lehet? Akárcsak a Where's My Water, Where's My Perry vagy Vector játékokhoz, hogy csak párat említsek. Sz'al nem lehet, hogy csak te választasz rosszul? Ja, várj, azt írod soha nem adtál pénzt ilyen cégeknek. Akkor egyáltalán miről beszélsz?

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#32) dabadab válasza Dark Archon (#31) üzenetére


dabadab
titán

"Függővé tettek? :DDD Ez nem heroin."

Bocs, de a függőség nem így működik, hogy ha nem heroin, akkor nem alakulhat ki függés. A fenéket nem. Igen, egyszerű számítógépes játékok is alakíthatnak ki függést, ügyanis az egész függőség-történetből a konkrét fizikai függés a legkevésbé problémás, azt simán lehet kezelni, ami problémás, az a pszichológiai komponens - ezért van az, hogy pl. a dohányzásról való leszokás sem megy annyival, hogy az ember felrakja a nikotintapaszt és el van intézve az ügy.

DRM is theft

(#34) Dark Archon válasza dabadab (#32) üzenetére


Dark Archon
addikt

Akinél a számítógépes játék függést okoz felnőttként(!), javasolnám, keressen fel egy jó pszichológust. S azért emeltem ki a felnőttet, mert gyerekként elvileg(!) nem tudsz fizetni játékért. Az ilyen függőségek legyőzésében - beleértve a dohányzást is - egy egyszerű valami van az emberben, ami marha nagy segítség. Úgy hívják, hogy akaraterő. Akaraterő (és némi logika) hiányában meg bizony ki leszel használva, s a mobilos hülye játékok még messze-messze a legjobb eset.

Mit szólsz akkor a havidíjas játékokhoz? Mert az az, amiért én nem adok pénzt. Ott tényleg kényszerítve vagy, hogy az adott időszakban minél többet játssz. Ettől függetlenül ingyenes időszakokban kipróbáltam az ilyen játékokat, s mikor véget ért a próba, mégsem éreztem, hogy most aztán elő kellene fizetnem, mert valami megmagyarázhatatlan űr támadt az életemben.

Aweriot: csak írtam egy példát... :U

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#35) Dark Archon válasza Vadmeggy (#13) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hopp, hát nem jött egy ingyenes pályacsomag ma a Cut The Rope: Time Travel-höz... ezt a szemétséget! Aljasság! :DDD S legalább 1 éve vettem meg, ha nem több.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#36) nubreed válasza Dark Archon (#34) üzenetére


nubreed
veterán

Vagy a másik, a Season Pass -es őrület. Nem elég, hogy megveszel egy eredendően nem havi díjra kihegyezett játékot de azért még vegyél hozzá Season Pass -t is, mert a marketing gépezet bebeszéli neked, hogy az milyen jó. Közben meg ha igazán belegondolsz, a nagy szart jó az, csak gyilkolja a pénztárcádat.

Amúgy meg rengeteg dolog tud kialakítani függőséget egy felnőtt emberben is, ez kortól független, bár igaz, hogy egy játék nagyobb valószínűséggel alakaít ki függőséget egy gyerekben, viszont ezt az egészet ezt nem lehet egyszerűen az akarat gyengeséggel magyarázni, szerintem ez ennél sokkal összetettebb dolog.
Mindenkinek van olyan dolog az életében amitől függő, amiről ha le kéne mondania vagy meg kéne szabadulnia tőle, úgy érezné, hogy a lelkét tépik ki és ez bármi lehet. Aki mást mond az egyszerűen hazudik.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#37) saelin


saelin
veterán

Engem nem zavar az iap, amíg nem kényszeríti ki belőlem a pénzem. Attól hogy freemium egy játék még pénzből készült, és a fejlesztők pénzt is akarnak vele keresni. Vannak esetek, hogy inkább költök iap 300 huf-t, mint 1-2 ezret a teljes játékért.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#38) mrhitoshi válasza sztanozs (#8) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Mobilra ? Nincs. Amik eddig megjelentek, azok maximum a indie közösség, brutálisan alacsony elvárásait tudják kielégíteni.
Nevetséges ez az egész, legalább olyan játékokat fejlesztenének, amikben van annyi tartalom, amiről az ember azt mondja, hogy igen, valamennyi szellemi munkát is vittek a játékba.
Ezt valahogy az közoktatás számlájára tudnám felírni, annál is inkább az irodalom oktatás nevetséges módszereire.

De a legjobb poén, mikor a telefonos kocka szól be, hogy mekkora kocka vagy, mert van konzolod/PC, és tartalmas játékokkal játszol, miközben ő egész nap a telefonján babrál. :U

PS4

(#39) Dark Archon válasza nubreed (#36) üzenetére


Dark Archon
addikt

Valamit nyilván ki kell találnia a marketingnek is. A Season Pass és a - játék megjelenése előtti - DLC jól ellensúlyozhatja a kalózkodást. Legalábbis arra mindig lehet fogni, most mindegy, hogy igaz vagy sem. De látod, veszik, viszik, működik.

Játékokról volt szó eredetileg. Az egészet egyébként úgy írom, hogy én anno rengeteget játszottam. S most is szeretek játszani. De ettől függetlenül gyerekként is megcsináltam, amit kellett (tanulás, leckék). Manapság divat mindenre ráfogni a függést, amit egyszerűen csak úgy hívnak, hogy hobbi.

mrhitoshi: mégis, mi a fenét vársz egy tenyérnyi méretű - s ennek megfelelően limitált beviteli képességű - eszközre? Te láttál anno kvarcjátékot? Hát az tényleg egy bődületesen egyszerű valami volt, mégis órákon át tudtuk nyomkodni. Most meg sír mindenkinek a szája, hogy nincs jó mobilos játék. Hát baszki, a seggünket vertük volna gyerekkorunkban a földhöz egy olyan "kvarcjátékért", amit ma egy telefon játék szempontból ér.

GameBoy szintén kimaradt?

Sokaknak halvány segédlilafingja sincs arról, milyen ku***ra jó dolga van, csak szapulja más munkáját, ahhoz ért, mert arra van esze. Más kérdés, ha nem találták volna fel helyettük a számítógépet / telefont / stb., meg a "szar" mobiljátékokat, most a kutyához nem tudnák eljuttatni a felettébb értelmetlen megjegyzéseiket azokról, akik tettek is valamit a fejlődésért.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#40) Dezsike


Dezsike
tag

PC-s játékot többször is vásároltam, mobilon soha. Bár jól el lehet ütni mobilos játékokkal az időt, fizetni nem fogok érte. Egy ideig az Angry Birds jó példa volt, mert bár volt benne IAP mindig is, az egyáltalán nem volt kötelező a játék élvezetéhez, sőt már-már olyan könnyű vele, hogy nincs benne kihívás, élvezhetetlenné teszi. Sajnos ott is átbillentek a mérleg túloldalára, mert bár eddig is volt, hogy néhány pályára várni kellett és ha nem akarsz várni akkor 1 dolcsi, de előbb-utóbb el tudtad érni ingyen is, míg most már vannak olyan pályák amiket csak úgy lehet elérni ha fizetsz, nincs várakozás vagy egyéb, ügyességet igénylő megoldás, csak IAP. Mostanában megjelent egy olyan opció, hogy ellenérték beszedésének engedélyezése <szolgáltató neve> részére, na így lehet a gyerekek telefonszámlájáról is behúzni a pénzt könnyedén akkor is, ha nincs bankkártya társítva hozzá (nem tudom hogy működik, nem vásároltam még és nem is tervezem, csak feltűnt).

(#41) Cathfaern válasza Dark Archon (#34) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Mit szólsz akkor a havidíjas játékokhoz? Mert az az, amiért én nem adok pénzt. Ott tényleg kényszerítve vagy, hogy az adott időszakban minél többet játssz."
Felteszem TV előfizetésed sincs, vagy ha igen, akkor 0-24-ben nézed, hogy minél jobban kihasználd. Illetve ha telefon előfizetésedhez tartoznak ingyen percek, akkor minden hónapban az utolsó másodpercig lebeszéled, hisz amúgy nem lenne értelme.

(#42) Zola007


Zola007
veterán

hijnye, de ráérnek egyesek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#43) Viktor77


Viktor77
titán

Én azt nem értem, hogy míg telefonon ugye cserélni kell két elemet, hogy 3-at kapj, addig pc-n forgatni kell. Nekem ez utóbbi jobban tetszik, csak telefonon nem igazán van ilyen, még a Bejeweled is ilyen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) Cathfaern válasza Viktor77 (#43) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Forgatni? Én olyat nem láttam még :F Amit ismerek bejeweledet, ott mindig cserélni kell.

(#45) Viktor77 válasza Cathfaern (#44) üzenetére


Viktor77
titán

Ne csináld már, az összes Bejeweled pc-n forgatós. :)
A sima, a Blitz, a Puzzle Quest is.

Pl.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#46) sz.balazs.95 válasza Viktor77 (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Az a Bejeweled Twist 😃

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#47) Viktor77 válasza sz.balazs.95 (#46) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, közben látom, alig találtam forgatós videót.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#48) Dark Archon válasza Cathfaern (#41) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nem mindegy, hogy 4k / hó egy játék, vagy 4k / hó 60 csatorna (HD-ben, amit abban is adnak) + net + telefon. Lebontva kb. egy ezres lehet a TV havonta. Ha nem csomagban lenne, bőven elég lenne a mindigTV ingyen. A mobilt meg bizony az utolsó másodpercig lebeszélem (sőt, az asszony olykor duplán is :) ).

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#49) Zola007 válasza Dark Archon (#48) üzenetére


Zola007
veterán

nekem nincs TV bekötve :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#50) Béééla


Béééla
őstag

És még hogy nem éri meg esetleg igénytelen szart csinálni...
Pont ezek miatt nem lesz minőségi játék, amíg ezekkel milliárdos lehetsz, minek beleölni egy komolyabb játékba?

Az IAP meg nem rossz, csak rosszra használják. Fejlesztői szemmel oltári jó, hogy hiába szedik le az APK-t, dafke nem fogja Pistike ingyen élvezni (amíg fel nem törik)
Szóval amíg egy (rendes, történetorientált) játék első 1-2 pályája (fejezete) ingyenes, és a többiért kell fizetni, addig felőlem mehet, az igazi demó, amiért PC-n már egy ideje sírunk. Megúszhatod "féláron" ha félúton megunod. Kiváló példa: Ghost Trick: phantom detective. Én ugyan DS-en játszottam végig, kolléga iOS-en tolta végig, és ugyanazt élte át: a magával ragadó sztori, érzelmi hullámvasút és fasza játékmenet, és egyszerűen nem lehetett letenni. A végén pedig egy óriási élménnyel lettünk gazdagabbak.
Cukortörés: Bejeweled pályánként pénzért. Én megvettem a Bejeweledet, mert szeretem. (ez van fenn a telón meg a passziánsz :D) Cserébe nem akad meg a játékmenet, és tényleg az ügyességemen áll, meddig jutok (jó, meg szerencse). Azért egy fillért nem adnék, ha a játék szándékosan tenne keresztbe majd a markát tartaná, hogy <--- ide tedd a pénzt hogy tovább játszhass. Régen cheat kód (óó, cheatkodex :D) ment, ha túl gyengék voltunk egy játékhoz. Most megveheted a "csalást".

[ Szerkesztve ]

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.