Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Matada2.3 válasza Mr.Silkó (#47) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem meg epphogy kasztralja a funkcionalitast a MOD mivolt. Ahogyan a tesztben is le volt irva, mindegyik kiegeszito kompromisszumal jar, ellenben kulon vasarolva hasznosabb. Az elso ket kiegeszito amiben fantazit latok, az az adventure me es a ledes qi tolto MOD. (Az ekezetek miatt bocsi :) )

Finn the human

(#52) Mr.Silkó válasza Integrale (#50) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, most olvastam vissza amit írtam, összekevertem a Z-t a Z Playjel.

Matada2.3 (#51)

Én magamból indulok ki, nyilván szubjektív, de amíg volt kompakt fényképezőm, sem szerettem hurcolászni a teló mellett, nyilván más a fotók minősége, de nálam elsődleges egy telefonnál a kamera kiemelkedő minősége, és az utóbbi 1-2 évben nagyot ugrottak a mobilok magukhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#53) GeryFlash válasza Integrale (#50) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem tok, üveget megvédi vmennyire de nem helyettesjti a bumpert sajnos.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#54) Matada2.3 válasza Mr.Silkó (#52) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen igen, egy király rápattintható fényképező jó lenne, és meg tudom érteni, hogy erre van igényed. Olvastam máshol is a fényképező hátlapról tesztet, pl MKBHD nagyon lehúzta.

Finn the human

(#55) Dr. 444Hertz válasza Mr.Silkó (#52) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A fotó kiegészítő ötlete tetszik nekem is, de a minőség sajnos elég silány lett, hacsak nem hibás a tesztpéldány.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#56) Mr.Silkó válasza Dr. 444Hertz (#55) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem a tesztképekbe belenagyítva egyáltalán nem tűnt silánynak a képminőség, nyilván nincs egy komolyabb fényképező szintjén, de az én S7-emmel - ami a tavalyi mobilarénás telefonos kamerateszt egyik győztese lett - simán pariban vannak a tesztképek, pedig mobilos szinten ez nagy szó. Ráadásul ott a Xenon vaku és az optikai zoom. Utóbbi nélkül például bármelyik csúcstelefon távoli tárgyat megörökítő fotója a kanyarban nincs ehhez a modulhoz képest, mind részletességben, mind képminőségben.

[ Szerkesztve ]

(#57) csako


csako
veterán

Az lenne jó, ha az aksi mod-ra "stackelhető" vagyis rárakható lenne a többi. :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#58) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Így ahogy van, tetszik. Szerintem ez a jó irány moduláris szinten.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#59) kelly416


kelly416
veterán

Ha évekre venne az ember telefont, akkor sem biztos, hogy megérné megvenni egy olyan kiegészítőt, amit "univerzális" megoldásban hasonló áron jobb paraméterekkel is meglehet venni. De így, hogy minden gyártó reméli, hogy fél év múlva megveszem a következő termékét is, ezt meg max a fiókba teszem vagy a kukába (nem adom el használtan, mert akkor a vásárló piacot rontom), és jó eséllyel már nem is lesznek kompatibilisek a következő generációhoz a jelenlegi kiegészítők, így semmi értelme. Szerintem.
Amúgy jó a megoldás, tetszik az elképzelés, de csal töredék-áron lenne életképes.

(#60) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó cuccok, de az ár is kemény. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#61) PHenis


PHenis
senior tag

Szerintem kimaradt egy szó (első oldal közepe):
a valódi fából vagy bőrből készült darabok akár a 10000 forintot is elérhetik.

(#62) Juhaszatti válasza kelly416 (#59) üzenetére


Juhaszatti
addikt

3 évig garantálja a kompatibiltást a Lenovo.

(#63) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Valentin nap ingyen Modokat hoz Amerikában.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#64) kelly416 válasza Juhaszatti (#62) üzenetére


kelly416
veterán

A Moto Z Play-hez öt évig is kompatibilis lesz a mostanáig kijött összes mod. :DDD
Három évig pont ilyen méretű és formájú hátlapot raknak minden telefonra és mod-ra? Ejha, akkor tényleg megéri venni 100000-ért egy kiegészítőt. Várj... mégsem. ;] Szerintem.

Ne érts félre, dicséretesek ezek az ígéretek, de mi igaz belőlük? Majd 2,5 év múlva meglátjuk. De ki fog akkor még emlékezni erre az ígéretre? Maga a technika fejlődik akkorát ennyi idő alatt, hogy minden kieget lecserélsz már önszántadból. Egy kompakt fényképező vagy egy használható (nem zseb) projector nem fejlődik akkorát, mert nem ennyire kis helyre kell bezsúfolni, legalábbis szerintem. Azok értékállóbbak kicsivel véleményem szerint.

De mindegy, ezen nem éri meg össze rúgni a port. :)) Béke, és legyen igazad!

(#65) petymeg


petymeg
addikt

"a hasonlóan egyszerű Shellek 5-6000 forint környékén megvehetők, viszont a valódi fából vagy bőrből darabok akár a 10000 forintot is elérhetik."

Maga a megoldás, ez a moduláris dolog nagyon tetszik nekem, de én tuti nem adok egy darab műanyagért 5-6 egy darab fáért vagy bőrért 10 ezret. A többiről -30000 ezres akkubank, 100000 ezres kameramodul- meg ne is beszéljünk. Nem hittem volna, hogy létezik az Apple-nél mohóbb kommersz cég -tévedtem.

Amúgy a telefon is nagyon tetszik, de nem én vagyok a célközönség, ezek a sznobhatásra játszanak.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#66) simonzé


simonzé
addikt

Ennek is akkora jövője lesz, mint a projektoros tévének, az ívelt kijelzőnek, vagy a 3D tévének. Nyomni fogják még vagy egy évig, aztán kukázzák az egészet. Feleennyiért megkapod mindegyik kiegészítő funkcióját, vagyis annál jobbat. Halva született ez a koncepció, ezt a google már belátta. Le is lőtték a Project Arát. Jól tették!

I don't fit in. I fit out.

(#67) #79335424 válasza simonzé (#66) üzenetére


#79335424
törölt tag

Semmi sem tart örökké. Általában két évente szoktak vasat cserélni a népek. Ha ezt most megveszed, és még egy évig jönnek ki hozzá kiegészítők, akkor az utolsóra rászámolva két évet, már három éves lesz a teló.

(#69) tvamos válasza simonzé (#66) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mi a baj a 3D TV-vel? Mi szeretjuk, remelem a kovetkezo is 3D-s lesz, csak meg jobb minosegben!

Nekem a Hasselblad mod is nagyon tetszik, persze annyira nem, hogy vegyek is, de az irany tetszik. Jo lenne, ha tovabb fejlesztenek, el tudnek kepzelni egy-ket + funkciot, de egyenlore ennyit tud.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#70) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Hátha beindulnak a kínai gyártók is, már ha megkapják az apit, vagy visszafejtik.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#71) simihun


simihun
aktív tag

Hali.

Van kulonbseg a JBL SoundBoost es a JBL SoundBoost 2 kozott?

Hatha van valakinek tapasztalata.

Udv :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.