Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Az Apple tableteihez a saját eszközein kívül bármilyen Bluetooth vagy USB kapcsolaton keresztül kommunikáló mutatóeszközt csatlakoztathatunk

Ez a marketingelt elmélet.
Gyakorlatban az Apple esetén az idegen hardverek támogatása a nulla szokott lenni, mondván szopjon azzal a szabványos hardverek gyártója, amíg kibogozza a macOS nem dokumentált fícsöreit, ahogyan szándékosan másképp értelmezik ugyanazt a nyílt szabványt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) Chiller


Chiller
őstag

Fenomenális. Még 10 év, és feltalálják újra a laptopot :DDD

(#3) Noukoum válasza nyunyu (#1) üzenetére


Noukoum
veterán

Én úgy tudom hogy venni kell hozzá egeret, mert csak néhány típussal kompatibilis.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) Freddy S válasza Noukoum (#3) üzenetére


Freddy S
tag

Igen, azt hiszem kell hozzá lightning portba dugható sugárzó kis biz-bez.

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#5) smc


smc
addikt

Ti miről beszéltek? Ipados 13 óta használom logitech egérrel, köszönöm szépen, jól működik, vezeték nélkül.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6) nyunyu válasza smc (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Logitech konkrétan egy évet szopott, mire a szabványos kékfogú MX Master működött a "szabványos" kékfogú macOS alatt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) hunluki válasza nyunyu (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

Nóném kínai BT bill-el és szintén nóném bt egérrel teljesen jó az iPad mini 4. Lehet régebben szopó volt őket belőni, de most meglepően smooth élmény. BT felkapcs, párosít, működik. Ennél nem tudom hogy lehetne egyszerűbb.

(#8) SidCorky válasza nyunyu (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Wat. Minden nap használom az iPadet BT billentyűzettel és fejhallgatóval (utóbbit iPhone-al és órával is), sosem volt gondom vele, egérből is többet használtam már (Logitech, Microsoft, 3Dconnexion), nem vettem észre, hogy ne lennének támogatva.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#9) arn


arn
félisten

HIHETETLEN

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) arn válasza nyunyu (#1) üzenetére


arn
félisten

Safari pepitaban :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) joey04


joey04
titán

Nem tudom milyen lehet így használni az egeret. Furának tűnik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) smc válasza joey04 (#11) üzenetére


smc
addikt

[link] Egy részletesebb leírás.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13) Polllen válasza hunluki (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is noname kínai BT-s billentyűzettel használom, úgy jó pár éve... :DDD
Egeret viszont soha sem próbáltam. Csak BT-s kontrollert, de az még most is macerás, ha nem xo vagy ps4 kontroller.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) satz18


satz18
őstag

Micsoda innováció! Bravó. :C
A konkurencia most felkötheti a gatyáját. :K

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#15) jegesib válasza satz18 (#14) üzenetére


jegesib
aktív tag

mondjuk nincs is konkurencia :D

(#16) GodGamer5 válasza Chiller (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) Noukoum válasza jegesib (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

:DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) kilua válasza jegesib (#15) üzenetére


kilua
senior tag

Régebben voltak az olcsó androidok, de mióta 100k alatti áron jelenik meg az új olcsóbbik iPad az eléggé kiütötte.

Nekem chuwi hi10plusom van dualbootos Android 5-windows10 és azt kell mondjam hogy a windowst kerülni kell mindenáron tabletben amilyen jól hangzik annyira használhatatlan ha csak érintéssel akarom vezérelni, az android okés ... ipadot csak azért nem vennék mert nincs rá geforce now, nincsenek emulátorok, youtube vanced, lehet hiba mert sokan írják hogy rengeteg komoly ipadra optimalizált appból maradok ki, "és a következő tabletem mindenképp iPad legyen 100Kt közelítő droid helyett" nem tudom..

[ Szerkesztve ]

(#19) hunluki válasza Polllen (#13) üzenetére


hunluki
senior tag

Én is csak próbaképpen tettem rá, el tudom képzelni hogy van az a helyzet ahol kényelmesebb így, nekem minivel nem az (nagyobb átlóval lehet lenne haszna), pedig HO miatt rengeteget használom mostanában billentyűzettel a kicsikét, be van vonva rendesen a napi melóba.

(#20) #54625216 válasza nyunyu (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

"Gyakorlatban az Apple esetén az idegen hardverek támogatása a nulla szokott lenni"

Terméke válogatja. Többször előfordult már, hogy usb mikroszkóp, usb ethernet adapter, akármi windows alatt driverért sír (a noname kínai gyártó oldala közben megszűnt), linux eleve nem támogatott, addig macOS alatt simán működik.

(#21) MrChris


MrChris
nagyúr

Ez túl korai volt, még 5-10 évet simán várhattak volna vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.