Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hajbel válasza VinoRosso (#150) üzenetére


hajbel
addikt

Meg kéne nézni azt más szögből is, hogy a zöld váll nincs-e egyvonalban a vörös lábbal. A második egyértelműen les, mivel a kéz sohasem szamított, a szabálykönyv azért nem említi a kezet külön, mert az nem számít. Minden védő hátratett kézzel futna ha így lenne.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#152) koppasz1986


koppasz1986
tag

Miért torpannak meg a védőim ha kiugrat az ellenfel? :D Nem elég, hogy olyan lassan fordul meg a 94 es Piqué mint egy vén testifogyatékos, de még ha meg is fordul mire elkezd futni már 7 ezer métert vert ra a csatar :D pedig en mar akkor elkezdem nyomni higy takarodjon hátrafelé mikor szinte még meg sem történt az inditás... de végülis nemérdekelne már tényleg ha az ellenfeleknél is így lenne, de ott nagyon nem így van egyből reagálnak a védőik azt simán lefutják Messit ha véletlen egyszer sikerül is inditani... egyre jobban gyűlölöm már ezt a játékot... aa másik meg másnak szorult helyzetekben egyből egyérintőből továbbtudják tenni a labdát... hogy csinálják? a passz mellé nyomni kell még valamit? mert amikor én passzolok azt rárohan két játékos nem teszi egyből tovább hanem lekezeli a nyomoék először azt egyből odaérnek azt el is veszik... pedig mar akkor megnyomtam, hogy passzolja tovább mikor még hozzá sem került a labba :D

(#153) VinoRosso válasza koppasz1986 (#152) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem tudom de az a Piké nem a Nelson hanem a Gerard kerszetnevű, és az F1-es druszájával ellentétben nem a sebességéről híres. Szóval én nem lepődök meg, ha lefutják.
Igazold le helyette a Sokratist az Arsenalból, még szerda éjjelig lehet az Arsenalból, nem annyira erős a védekezése, de sokkal gyorsabb.

A többit nem tudom, nekem is toporognak a játékosok mint a fosó galamb, pedig simán lehetne lőni passzolni egyből, de ehelyett felesleges érintéseket

Azt tudja valaki, hogy a matchdaynél miért vannak tök más OVR-ek a squad managementben, mint a meccs előtti gameplanban (pl 80-as Danilo helyett 87-es meg hasonlók)?

(#154) bilon73 válasza VinoRosso (#153) üzenetére


bilon73
aktív tag

az engem is zavar, beallitom a csapatot, aztan a meccs elott nezem, hogy mas.
mondjuk xboxon mar nem tolom a matchdayt mert iszonyu lagg az egesz. pedig akkor kezdodik amikor a ps befejezi.

(#155) bilon73 válasza koppasz1986 (#152) üzenetére


bilon73
aktív tag

azert van mert pique nem gyors.
a pesben sokat szamit hogy a jatekos milyen tipus. destroyer vagy build up...stb. ezek is meghatarozzak a jatekos mozgasat, illetve termeszetesen a tulajdonsagok is. pl ha a vedonek magas az offensive awernesse akkor gyakran kilep a vedosorbol es be lehet moge inditani.

a megtorpanast amugy en is tapasztalom boxon, mikor atvaltok ra, akkor megakad, pedig nyomom a sprintet. emiatt ilyenkor a csapattars pressing gombot nyomom (boxon x) es egy masik jatekossal probalok odaerni, vagy a kapusra valtok, hatha...

(#156) bilon73


bilon73
aktív tag

helló,

másnál is előfordul, hogy kifagy a játék?
myclub vs.com meccsen csak pörög. kilövöm, vissza, és mintha lejátszottam volna a meccset, természetesen vereséggel...

illetve - de lehet ez már placebo - mintha input lagolna is. néha jól láthatóan később reagál a player, néha meg indokolatkanul felgyorsul, mintha utol akarná érni magát a rendszer...

[ Szerkesztve ]

(#157) VinoRosso válasza bilon73 (#156) üzenetére


VinoRosso
veterán

vscom nem nálam csak online csinál ilyeneket.

(#158) bilon73 válasza VinoRosso (#157) üzenetére


bilon73
aktív tag

akkor lehet nincsenek felkészülve ennyi userre és nem bírja a szerver. kezd nagyon fifásodni.

(#159) VinoRosso válasza bilon73 (#158) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ha offline megy az egész i.e vscom játszol, nincs szerver a képben.

Pausáld le amikor ezt csinálja, húzd ki a netkábelt vagy a wifi sticket és nézd meg akkor is laggol-e. Jön egy üzenet, hogy nincs net, de utána tudod folytatni és ha a meccs végeztével reloginolsz akkor az eredmény is megmarad.

(#160) bilon73 válasza VinoRosso (#159) üzenetére


bilon73
aktív tag

ez a myclub-on belül a vs com. akkor száll el, amikor ellenfelet keres.
ezt kb 3 hete csinálja. már újraraktam az egészet. de kipróbálom, hogy leszedem a netről. sőt, lehet a routert is újraindítom. :)
ezzel egyidőben meg olyan mintha elfelejtettem volna játszani, mintha az ellen előre tudná, hogy mit csinálok :)

(#161) VinoRosso válasza bilon73 (#160) üzenetére


VinoRosso
veterán

akkor próbáld ki ha már fut a meccs. Húzd le a netről aztán nézd meg mi történik.

(#162) koppasz1986


koppasz1986
tag

Egyre több már a csaló féreg megint... az ember nagy nehezen megszerzi a végére a vezetést azt a gyökér megszakítja a meccset és végül nincs eredmény... az ilyenekkel lenyeletném a gamepadot

(#163) bilon73 válasza koppasz1986 (#162) üzenetére


bilon73
aktív tag

ez melyik platform?

(#164) koppasz1986 válasza bilon73 (#163) üzenetére


koppasz1986
tag

Pc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.