Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ASTON117


ASTON117
tag

Utánanéztem még anno egy két edge értékelésnek, egy nagy baromság az egész, úúú idenézzetek mi most valami nagyon mást írunk mint a többiek, nézzétek mennyire egyediek vagyunk. Óvodás szinten vannak, szerintem erről szól az egész, van egy két megalapozott kritika ami eltér a többiektől de van ami egyszerűen nem megalapozott és itt elbukik az egész újság számomra.

(#2) ldave válasza ASTON117 (#1) üzenetére


ldave
félisten

A tesztjeik olyanok, amilyenek, viszont nagyon jó cikkeik vannak, rengeteg interjút csinálnak a játékkészítőkkel, a "hogyan készült" rovatuk is kiemelkedő.
Inkább az az óvodás szint, amikor 2 minta alapján értékelsz egy újságot, mely már lassan 2 évtizede foglalkozik a témával.

A Slime draws near! Command?

(#3) Low Noise


Low Noise
senior tag

A szaksajtó akár nyomtatott akár netes nagyon jó tájékozódásra, hogy milyen játékok vannak, de az értékelés tekintetében nem hagyatkozom rájuk. Volt már gagyi játék egekig magasztalva és egészen egyedi leértékelve. Azt nem merte megcsinálni a nyomtatott sajtó, hogy EA játékot le (az az reálisan) értékeljen amikor egész oldalas hirdetésük volt az újságban egész évben. Azt a need for speed shift egekig magasztalást és túlértékelést sosem felejtem el.

[ Szerkesztve ]

(#4) ASTON117 válasza ldave (#2) üzenetére


ASTON117
tag

Az alaptalan kritikák igencsak minősítik mert akkor money, vagy csak magamutogatás van a dolog mögött hagy ne részletezzem mit gondolok az ilyesmiről. A hogyan készült rovatuk kiemelkedő hát hogyan készült videót a fejlesztők is csinálnak meg egy két youtuber is, és nem volt még olyan amit ne élveztem volna szóval ezzel nem nyűgöznek le elismerem hogy jó dolog de számomra nem tűnnek ki ettől. Inkább az az óvodás szint, amikor 2 minta alapján értékelsz egy újságot, mely már lassan 2 évtizede foglalkozik a témával: bocs hogy véleményt alkotok a jelenlegi viselkedésük alapján, tényleg hülye vagyok, dedós. Nem azt mondtam hogy rossz újság egyrészt arról írtam mi a tapasztalatom velük, másrészt hogy SZERINTEM nem érvényes a véleményük. Erre te írtad amit írtál plusz elkezdtél sértegetni. Nem szép dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.