Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Milyen új dolgot tudnak kitalálni? fps nézet vagy mi?:D Jó kis verekedős game nem vitás,de számomra már az "új mortal kombat" fogalom is furán hangzik. Kb nincs karakter aki ne lenne az xl-ben. :U

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

A Youtube már teli van MK11 videókkal,(nem gameplay) de nem tudom, hogy igaziak-e. Jó lenne már tisztán látni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) gabor7th válasza Medocsabi (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Elég sok mindent bevezettek és gondolom lesz majd az Injustice 2-ből olyan dolgok, hogy az öltözéked tud adni plusz védelmet, vagy plusz képességet, meg a karatered is eleve fejlődésen mehet át. Meg persze a story is érdekes lehet.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4) gabor7th válasza Medocsabi (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Rengeteg karakter nem volt benne, csak azok nem lettek klasszikusak és emiatt nem is ismered...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) Medocsabi válasza gabor7th (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyilván lehet olyan karakter, amit bele lehetne tenni, de erre (meg ahogy írtad fejleszthető skin) lehet egy teljesen új játékot építeni? Hát majd kiderül :K

(#6) Scholes9 válasza gabor7th (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem a kedvencem a Trilogy, na abban rengeteg karakter van, akiket az XL-ből hiányoltam. Ok sok év van a 2 cím között.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) ripla


ripla
őstag

Legyenek Marvel hősök, a DC-vel már úgyis megcsinálták.

(#8) ribizly


ribizly
veterán

Én az MK9-et XBOX360-on és PC-n is megvettem. Mivel csak azért vettem anno PS2-t és X360-at, hogy Mortal-ozhassak, így azt gondolom méltó vagyok a "rajongó" titulusra.
Ellenben a MKX mégsem jött be.
Hogy miért azt nem tudom megmondani, de amíg órákig el tudnék lenni még akár ma is az első vagy II. résszel, addig ez kb 15 perc után unalomba fullad, pedig elvileg minden benne van amire csak vágyhat a jónép.
Leszámítva egy dolgot, hogy visszadob 30 FPS-re minden x-ray-nél, ami g-sync-el igen fájdalmas, mert ugye a monitor refresh rate-je is megy vele lefele 144-ről... :W

Szóval én nem tudom, hogy várom e valójában, mert úgy érzem, hogy jobban örülnék egy Deception, DA, Armageddon, Shaolin monks remake-nek, mint egy új résznek. :U

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) x360elite válasza Medocsabi (#1) üzenetére


x360elite
őstag

Azért elég sok karakter hiányzik az mkx/xl-ből.

Kis túlzással egy komplett mortal kombat kijönne csak az ebben nem szereplő emberekből.

Noob Saibot
Nightwolf
Stryker
Kabal
Shang Tsung
Reiko
Sindel
Motaro
Shao Kahn
Fujin

Mindegy is, én várom az új részt, remélem jönni fog és neeeem akarok vendég karaktereket. :N

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#10) melega válasza x360elite (#9) üzenetére


melega
őstag

ÉN sem, de szerintem a régi Mortal kombatból, ha jön új rész Liu Kang, és Sub Zero marad mindegyik részében benne van..

(#11) x360elite válasza melega (#10) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem is maradnak. Remélem az én két kedvenc karakterem (Reptile, Mileena) is marad. Sőt egy extra dolog is jól jönne. Volt anno 1998-99-ben a Mortal Kombat Conquest sorozat. Abból is lehetne mazsolázgatni karaktereket. Pl.: Siro, Vorpax, Kreeya, Tomas, Mika. Sajnos 1 évad után elkaszálták a sorozatot, ezért nincs nagy esély rá, hogy ezek a karakterek játékban fognak szerepelni. Mondjuk a saját hibájuk miatt lett vége. Az USA-ban 2000 előtt FOX tv-n vetített filmek 99%-a elhalt.

Végül pedig az örök favorit, Smoke (ember formában, nem szaros robotként) is jöhetne.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#12) melega válasza x360elite (#11) üzenetére


melega
őstag

Igen Smokenak én is örülnék ha emberi formában szerepelne.

Sajnos nincs tényleg nagy esély rá hogy az általad említett karakterek a játékban fognak szerepelni, mert eddig egyik Mortal Kombat játékba se jutott eszébe a fejlesztőknek hogy berakják őket.

[ Szerkesztve ]

(#13) x360elite


x360elite
őstag

Hát egyelőre eléggé elmaradt az új MK bejelentése :O .

Pedig nagyon reménykedtem benne, mert az X után lehetett volna folytatni ezt a story-t. Pl. úgy, hogy a külső világ a vereség után megpróbálja feltámasztani Shao Kahn-t, de (mit tudom én) félresikerül a művelet és ehelyett egy dimenzió kaput nyitnak téren és időn át, ezáltal az mk1,2,3 és 9 Shao Kahn-jai mind átjönnek rajta. Így lehetett volna neki 3-4-5 kosztümje és különféle harcmodora is.

De ez csak egy alapötlet így ebéd közben egy "senki"-től. Ezért nem értem, hogy a nagy koponyák miért nem képesek rá. Igény lenne új mortal-ra az tuti.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.