Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) 66zio válasza Lauda (#25) üzenetére


66zio
aktív tag

„Ha nincs takargatnivalód neked ez semmi problémát nem okozhat.” Küldd el mondjuk a rendőrség emailcímére az emailcímed és a hozzá tartozó jelszavad. (csak egy példa) Neked úgysincs takargatni valód. Olyanról még soha nem is hallottunk, hogy valaki visszaélt volna olyan dolgokkal amiket jogosan kapott meg, ááá nem volt még ilyenre példa a történelemben, soha.

Annyi haszna van ennek, mint a telefonos adategyeztetésnek. Egyszerű állampolgárt szívatja, mást meg nem érnek el vele. Amióta van azóta se hallottunk olyanról, hogy emiatt ennyi meg ennyi bűnözőt megfogtak.
Szegénykéimnek nem tűnt fel, hogy egy emberhez sok-sok sim tartozott, ahhoz, hogy ezt lássák, ez kell. Grat, profik ülnek a megfelelő székekben. Kérdem én, meddig tart egy bűnözőnek odamenni egy hajléktalanhoz, hogy figyu már menj be a telefonos boltba, hozz ki nekem egy simet én meg adok érte egy ezrest. Vagy ehhez hülyék a bűnözök?

De lehet én vagyok tájékozatlan, áruld már el nekem, hogy ezzel mégis mit érnek el? Mi közük a bankoknak, hogy ki közszereplő? Mi van ha én nem vagyok az és azt mondom, hogy igen? Mi van ha az vagyok és azt mondom, hogy nem? Mire is jó nekik ez az információ?

Mire jó az újbóli adatbediktálás? Nyitok egy számlát, aztán egy év múlva már varázsütésre nem az én adataim lesznek ott és helyre kell őket tennem?

Mi történik azzal aki ezt nem akarja meglépni? Pénzhez hozzá tud jutni? Vagy az úgy bent ragad mert csak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.