Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csemike


Csemike
csendes tag

Errefelé sem működnek a telenoros telefonok hálózat túlterheltségre hivatkozva. :( A honlapon nem írnak semmit, de kötve hiszem, hogy minden telenoros épp most akar telefonálni egyszerre... [link]

(#2) Eastman válasza Csemike (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Sikerült elérnünk a Telenor egyik kommunikációs szakemberét egy vodafone-os számon...

Ennyi. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) ABE válasza Eastman (#2) üzenetére


ABE
őstag

Erről ez jut eszembe:

:D

(#4) Csemike válasza Eastman (#2) üzenetére


Csemike
csendes tag

Erről ez a nagy vihart kavart eset jut az eszembe. :D [link]

(#5) vans?


vans?
őstag

Engem nagyon felhuzott ez az eset... De most mar helyreallt.

hábm bábm

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

A kedvencem az volt amikor a pannon lekapcsolta a flott egy részét valami 10K-s tartozás miatt az egyik számon. ~300 telefon off hétközben amikor mindenkinek az a munkaeszköze.
Volt nagy örömködés...
Pár hónapra rá aztán lekapcsolták mind a ~2000 számot, de addigra szerencsére én flottán kívülre jöttem.
Az eset után kb. mindenki más is.
Nem ér havi ~5eFt-ot, hogy csak úgy lekapcsolgassák a számomat....

(#7) Dany007 válasza D1Rect (#6) üzenetére


Dany007
veterán

"valami 10K-s tartozás miatt"

Akkor azért annyira mégsem "csakúgyból" lett lekapcsolva :)

Az én cégesemre is jött már kis sms, hogy tartozásunk van és xy napon belül be kell fizetni. De olyan magasról leszartam, hogy az elképzelhetetlen. Elvégre van saját telefonom is. Ha letiltják a cégest, akkor max céges ügyben nemtudnak majd keresni az ügyfelek. Nagy kaland, majd keresnek vezetékesen. Másrészt ez tényleg a cég "magánügye", nem a dolgozó gondja. Szal én szóltam a gazdaságis csajnak, hogy ez a helyzet tudjon róla.

(#8) D1Rect válasza Dany007 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

A 300 telefonból valaki nem fizette be időben a saját számláját.
Ezért lekapcsolták a maradék 299-et is. Nem ugyanaz a szerződő partner. :U

Ez kb. olyan mintha én nem fizetem a számlámat és lekapcsolják a tiédet is.

(#9) Dany007 válasza D1Rect (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Kb, mintha a Kovács Pista nem fizeti a gázszámlát ezért az egész tömbben lekapcsolják a fűtést... :U Igen, szokott ilyen lenni elég gyakran. Sajnos.

Amúgy ez akkor nálatok hogy van? Mindenkinek a céges telefonja a saját telefonja is? = O

(#10) D1Rect válasza Dany007 (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyénfüggő, én 1 telefonnal vagyok, de van aki 2-3.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.