Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chaser válasza RudY (#50) üzenetére


Chaser
titán

Akkor only pc-hez is jo ha jol ertem, gold miatt meg play anywhere jatekot lehet olcsobban venni - persze ha games with goldos is egyben -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52) RudY válasza Chaser (#51) üzenetére


RudY
addikt

Elméletileg működőképes, de arra azért figyelnek, hogy a Live Gold és a PlayAnywhere ne érjen össze, így tulajdonképpen pc-re értelmetlen.

(#53) ETOM válasza Wesder (#9) üzenetére


ETOM
addikt

Ezt hol lehet megtenni? :R

(#54) Chaser válasza RudY (#52) üzenetére


Chaser
titán

Akkor megoldottak, h ne legyen atfedes ha jol ertem
En igy is orulok neki, venni nem akarok jatekot

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) kolopele


kolopele
nagyúr

Nem rossz dolog ez, de jelenleg egy olyan játékot sem találtam benne ami érdekelne és ne vettem volna már meg máshol (igen, még a Metro - t is a sokat szidott Epic Store - ban). Az a baj hogy ha valami érdekel nincs olyan hogy várjak vele, de szerintem ezzel mások is vannak így.

(#56) Chaser válasza kolopele (#55) üzenetére


Chaser
titán

igen, vannak úgy, megint mások meg úgy vannak vele, h nem fognak 10-20e ft-ot egy játékért adni, én sem:)
ahhoz azért picit komolyabb grafika, nulla bug, és játékélmény kellene részemről legalábbis, forzráa pl azt mondom adnék érte pár ezer ft-ot, 15-20-at biztos nem amennyiért nyitóáron mehetett
nekem minden benne van szinte ami érdekel, olyanoknak találták ki amilyen én is vagyok:)
egyébként meg az ms exkluzívok day one bekerülnek gp-be/ultimate-be, biztos akad köztük olyasmi, ami érdekelne, no, így nem kell megvenni - én legalábbis nem veszem elő 3 havonta a játékokat újra játszani, de amíg az előfizetés tart akár azt is lehet, forzával fogok majd több időt tölteni, ha meg már valamit kijátszottam, nézegessem a fiókomban h jajdejó' h megvan?:) mivel eladni ugye nem lehet csak a lemezes verziókat -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#57) kolopele válasza Chaser (#56) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amiben mindenképpen egyetértünk, az az hogy kár hogy a játékokat eladni már nem lehet, hiszen nagyon sok van közöttük amelyek egyszeri élményt nyújtanak, utána meg csak virítanak a könyvtárban. Az is tény hogy több patch kell ahhoz sokszor hogy egy játék elnyerje végleges formáját (de ez nem is lesz másként).
Ahol én kihasználom az előfizetéses rendszert az az Origin premium access, elég sok jó játék megtalálható benne. Microsoft Store-ból három játékot vettem meg eddig, ebből kettőt nem is magamnak (Sea Of Thieves, Minecraft), na meg a Gears Of War - t.

[ Szerkesztve ]

(#58) Chaser válasza kolopele (#57) üzenetére


Chaser
titán

no, gears of war minden része benne van gp-ben, és day one, az 5. rész is megjelenés napján bekerül, és várom nagyon ( :
eddig egy db játékot vettem meg, az nem volt gp-ben - igaz ea-ban van, de olyan előfizum nincs, majd lehet lesz -, 650 ft-ért cdkeysről:) nos, ha 10-20e ft-ért vettem volna meg, fejéhez vágnám akitől vettem, sok bug van benne, majd' két éve jelent meg, vagy van is annyi, a játék grafikája tényleg nagyon realisztikus sok helyen, az mi az úgy hülye ahogy van, a kis sztorik sem rosszak, hangulata is van, de könyörgöm, mért fizetnék ezért 20e ft-ot?:)
annyi mázlim mondjuk van, h elmúlt 5-6-7 évben semmi újjal nem játszottam, csak a kedvenc stratégiámmal notebookon, meg régebben még a q3-mal notebookon, úh elég sok játék van gp-ben, ami ideig-óráig leköt, de volt olyan is h 5 perc után töröltem, pedig ingame videókat is néztem róla
ez az előfizetéses móka nekem maximálisan bejött, no jó, nem listaáron, hanem az "ajándék áron", tegnap 28e ft-ból meglett 28 havi ultimate, 1-2 játék ára...pffffffffff:)

szerk:
másik kettő játék is gp-s

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) kolopele válasza Chaser (#58) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én lépést tartok az új játékokkal, a legtöbbet eddig a két utolsó AC - be öltem bele (mikrotranzakciók, dlc - k), de valahogy azoknál nem sajnálom cseppet sem, az Odyssey - ben van jelenleg 400 órám, ami azért nem rossz :) Origin előfizetés 650 ft - ért? Hmmmmm.....

[ Szerkesztve ]

(#60) Chaser válasza kolopele (#59) üzenetére


Chaser
titán

azokkal csak akkor játszanék, ha fizetnének érte...:) a királynőm is szereti, sok meg is van neki lemezen még régebbről, az odüsszeát lehet megveszem majd neki meglepinek' egyszer

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#61) Rodi 4.80 válasza kolopele (#59) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Azta! Mit csinálsz 400 órája az Odysseyben? Én 120-130 óra alatt felforgattam az egész világot, kb. 6000 embert tettem el láb alól :D

(#62) kolopele válasza Rodi 4.80 (#61) üzenetére


kolopele
nagyúr

NewGame + például, dlc - k. Csak hatezerszer öltél?

[ Szerkesztve ]

(#63) Rodi 4.80 válasza kolopele (#62) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ja, a DLC-ket nem vártam meg és new game+ -t se játszottam. Csak a sztorit toltam végig és csak annyit ellenfelet likvidáltam amennyit muszáj volt, illetve akik még szembe jöttek :)

(#64) kolopele válasza Rodi 4.80 (#63) üzenetére


kolopele
nagyúr

Úgy már érthető, én viszont minden nap ránézek nincs e valami újabb küldetés, plusz még a Fate Of Atlantis 2. epizódjában is csak Kerberoszt öltem meg, az meg még az eleje. Lesz ez még pár óra :)

[ Szerkesztve ]

(#65) Rodi 4.80 válasza kolopele (#64) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Akkor gondolom season pass-od van, úgy értem a 400 órát. Az Origins volt nekem ilyen, annak minden dlc-jét végigjátszottam. Most meg a Division 2 ilyen végtelenített játék, ezekre tényleg jobb csak hetente ránézni :)

(#66) kolopele válasza Rodi 4.80 (#65) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, ahogy az Origins esetében is. Imádtam azt is, de az Odyssey valahogy jobban megfogott. Na de befejeztem, mert a téma a Game Pass :)

(#67) Rodi 4.80 válasza kolopele (#66) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Lelkes Game Pass előfizető vagyok, viszonylag sok AAA cím elérhető pár hónappal a megjelenés után. És minden hónapban beesik 1-2 jó cím a "régi" időkből is.

(#68) kolopele válasza Rodi 4.80 (#67) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nekem az a bajom hogy nem tudok várni ha egy játék nagyon érdekel. Metro - val is már régen végeztem, ez ellen nem lehet mit tenni. Mire kijönnek a javítások sokszor már a végére érek a legtöbbnek.

(#69) Chaser válasza kolopele (#68) üzenetére


Chaser
titán

minkmeg' élvezzük apróért', általában bugoktól mentesen - de legalábbis kevesebbel mint kiadáskor - később....így kerek a világ ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#70) kolopele válasza Chaser (#69) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nincs is ezzel semmi baj :) Belém is a gyerekek hozták vissza ennyire ezt a játék őrületet, előtte évekig nem is érdekelt, holott volt egy keményebb konzolos korszakom.

(#71) hunluki válasza kolopele (#68) üzenetére


hunluki
senior tag

Egyéni dolog, én a 1st day vásárlásoktól menekülök inkább, hála az elmúlt időszakban tapasztaltaknak. Esküszöm úgy vagyok vele hogy ha kijön egy játék akkor az kb félkész, fél éven belül jön hozzá 2-3 DLC, általában van valami komolyabb bug is aminek kell 2-3 nagyobb patch mire rendbe rakják... szóval én inkább kivárom a patchelt dlc-ket tartalmazó változatot valami akción és kész.

Szvsz egy játék nem "romlik meg", egy god of war-nak teljesen mindegy hogy megjelenéskor játszom ki vagy 3 év múlva fogom mire eljutok odáig a backlogomban, hülye leszek még felidegelni magam azon hogy hibás/félkész játékot játszok végig.

[ Szerkesztve ]

(#72) Chaser válasza kolopele (#70) üzenetére


Chaser
titán

még mindig inkább ph-n meg egyéb fórumokon, oldalakon cseszem el az időt, mint játékokkal, az információ éhségem nagyobb, mint a gamer felem ( : + munka, ott van talonban rengeteg játék, eleve télen jobban szeretek, ilyenkor meg csavargás inkább, bár a nagy kánikulában már nem feltétlen
ma elvileg jön egy tv, majd azzal kicsit nekiülök a forzának, meg az exodusnak, de előtte a gears of war 4 multi coop tartozásomat lerovom akinek ígértem :d az pl nagyon tetszett, de elég gyorsan végigtoltam, 1-2e ft-ot max adtam volna érte, többet biztos nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Előfizettem, leszedtem a Metrot, de nem bírom elindítani. Az csak egy dolog hogy alapba csak safe módban indul, fingom sincs hogy miért, de utána állandóan Live-be akar nekem belépni? Why??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74) Wesder válasza Sirandrish (#73) üzenetére


Wesder
félisten

Mert kell hozzà. Mivel Xbox Win10 egy platform.
Ez kb olyan, mint amikor veszel egy PS-t, aztan csodàlkozol hogy be kell lépni a PSN-be.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#75) Sirandrish válasza Wesder (#74) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké, de nem lép be. Állandóan azt írja hogy most nem sikerült belépni, próbáljam meg később...

Ráadásul el se indul, csak safe módban..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76) Sirandrish válasza Sirandrish (#75) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leszedtem az Astroneert is kíváncsiságból. Az gond nélkül indul..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) Ombi5 válasza taki01 (#8) üzenetére


Ombi5
őstag

Nalam is ez a helyzet, mit kell frissiteni? :R

(#78) ETOM válasza Ombi5 (#77) üzenetére


ETOM
addikt

Szerintem a Windows 10-t 1903 verzióra.

(#79) Ombi5 válasza ETOM (#78) üzenetére


Ombi5
őstag

Igen ez volt a baja!!!! :R

(#80) hajbel válasza kolopele (#68) üzenetére


hajbel
addikt

Nem veszítettél semmit, a Metro sohasem lesz javítva. Nekiálltam 2 hete, gondolván, hogy biztos javítva vannak a bugok, de össze-vissza rohangálnak az ellenfelek, néha beleragadnak a környezetükbe. Random észrevesznek guggolva éjszaka 100 méterről (előtte nem láttak meg), mikor mellettük megyek el 2 méterre, akkor pedig nem. Ettől függetlenül egy nagyon jó élmény volt, nem bántam meg, hogy támogattam a fejlesztőket, csak a RT és a DLSS helyett patchelhették volna a játékot is, hogy ne hagyjon keserű utóízt a játékosok szájában.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#81) B.Gaboo válasza Sirandrish (#75) üzenetére


B.Gaboo
tag

strat menü, beírod h metro, onnan indítsd el admin joggal. utána be tudsz majd jelentkezni az MS accountodba és legközelebb már mehet rendesen az indítás.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#82) GreatL


GreatL
őstag

A baj az hogy 300 Forintot se ér meg számomra. Pár játékot viszont megvettem már régebben tizenezrekért. Ezentúl sem venni nem fogok mert drága, sem előfizetni mert minek?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#83) Wesder válasza GreatL (#82) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor így jàrtàl, marad a horgonybolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84) Sirandrish válasza B.Gaboo (#81) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt próbáltam, de ugyanaz történt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#85) Honzi


Honzi
senior tag

Ha van még majdnem 3 hónyi xbox game passom és átváltanám az ultimatere akkor mennyit kell ráfizetnem?
Mivel nincs boxom ezért jobban járnék a pc-sel de arra nem lehet átváltani.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#86) Wesder válasza Honzi (#85) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor 4 hò ultid lesz 300ft-ért. (elvileg)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87) Honzi válasza Wesder (#86) üzenetére


Honzi
senior tag

Láttam hogy te is átváltottad neked is ennyi lett a vége?
Mert az elég nagy bukta lenne ha csak egy hót kapnék a 300ft-ért a többi meg menne a kukába. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#88) Wesder válasza Honzi (#87) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem +2hò Gold, meg 1.5 év Gamepass jàrt 300ft-ért, mert nekem volt 2020.09.06-ig Goldom.
Vàltàs utàn 2020.11.07-ig lett ultimate-em. Ez úgy jött ki hogy 2020.09.06-ig Gold. GamePass-om még 2019.07.01-ig van, plusz ugye az egy hònap ulti. Neked a 3 hò GamePass-t így 4 hò ultira vàltja.
Ugye milyen sz@r ez a Microsoft?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#89) Honzi válasza Wesder (#88) üzenetére


Honzi
senior tag

Este megnézem van jó pár játék amit végigjátszanék a listán.
Köszönöm.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#90) Chaser válasza GreatL (#82) üzenetére


Chaser
titán

Jo hozzaallas:) esetleges upgradekent meg elgondolkozhatsz azon, be se kapcsolod a gepet, mert eszi az aramot ;]
Jatekokat en is draganak talalom, legtobb esetben a joarasitottakat' is cdkeysen es tarsain, de ez a 300ft-os ultimate ajandek, ha havonta 1-2 jatek van gp-bol ami erdekel, mar boven megerte

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#91) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Már látom mért gyűlöli mindenki az MS Store-t. Unintuitív, használhatatlan rakás szar. 1903-as Win 10 nélkül még játékot sem volt hajlandó letölteni, a Windows update meg vagy 40 percig települt. Aztán természetesen elkezdett az accounttal szórakozni, hogy az eszköz amire le akarok tölteni nincs hozzárendelve a Microsoft accountomhoz. Oké, ezt is megoldottuk. Tölteném le a játékot, 20%-nál error.
"Something happened at our end". Ha most nem csak 300 forintot fizettem volna ezért, akkor nagyon mérges lennék. :O :U

(#92) Sirandrish válasza Fitzgerald (#91) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én annak idején a GoW-ot szedtem lefele..szaros 30megas nettel volt 1 nap mire lejött vagy 70giga a 100ból, ahol valami hibát észlelt, aztán 2019 ide vagy oda, ő nem tudta folytatni, hanem elölről kellett volna kezdeni...kössz!

Az hogy most az egyik játéknál gond nélkül másodpercek alatt belép a live accountomba, a másikba meg 180. indításra sem hajlandó, már csak hab a tortán. No comment...szintén örülök hogy csak 300at fizettem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#93) Chaser válasza Fitzgerald (#91) üzenetére


Chaser
titán

boxon nincs ilyen - kopp-kopp, én legalábbis nem találkoztam vele -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#94) Wesder válasza Chaser (#93) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor van, ha a fejlesztő/kiadó elbasz valamit. Az Odyssey-t nem tudtad letölteni, míg nem jött hozzà hibajavító patch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95) Honzi


Honzi
senior tag

Nekem egyetlen problémám eddig a lassú letöltési sebesség volt.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#96) hunluki válasza Honzi (#95) üzenetére


hunluki
senior tag

300 hufot rádobtam én is, már csak puszta kíváncsiságból. Szépen lassan eljutok oda hogy kár volt...

1. Volt pár játék ami 1904-et kért, szóval backup image megír, update először 1809-re, utána 1904-re, ezek meglepően jól sikerültek, kb 2 óra alatt sikerült átlendülni rajta ami szvsz 2 dist upgrade-hez és az utána való kikupálgatáshoz ez teljesen jó idő. Igaz azóta csak 4,5-ön fut az eddig 4,7-en futott 4690k, efelett kékhalálozik, így viszont teljesen jó.
2. Első körben elkezdtem leszedni a GoW-ot ami vicc tempóval jött (speedtest szerint nem volt baj net tempójával), folyamatosan transfer errort írt meg hogy csekkoljam le az internethez való csatlakozásomat amin nagyot nevettük a mindeközben skype-on folyamatosan online-ba lévő haverommal.
3. Körbenéztem hogy mit ad a gamepass és bedobáltam pár játékot letöltésre hogy este had pörögjön a router, 8 óra után kb játékok fele ha lejött pedig kényelmesen le kellett volna jönnie az összesnek.
4. Forza Horizon 4 ami indulás előtt hibátlan volt most van hogy random kékre fagyasztja a wint, éljen az UWP és a fejlődés.

Most eljutottam oda hogy megpörgetem a gearst, hollow night-ot esetleg még az operenciát, utána pedig ezt az egész kalandot elfelejtem és visszadobom a backupot, visszakapom a 200mhz OC-mat, a stabil forzámat és ameddig lehet maradok is a korábbi builden (már amennyit az MS enged, haxolgatni nem fogok).

(#97) Wesder válasza hunluki (#96) üzenetére


Wesder
félisten

200mbps-ben van maximalizàlva a letöltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#98) hunluki válasza Wesder (#97) üzenetére


hunluki
senior tag

Sajnos annak se volt a közelébe se. Az elképzelés amúgy jó, főleg ha valamelyik jövőbeli frissítéssel jön a teljes xbox játékgyűjtemény PC-re, addig viszont illene kikupálni a rendszert úgy hogy az valóban egy jó élmény is legyen ne pedig egy szarul megvalósított tök jó ötlet.

(#99) Janus27


Janus27
tag

Én is rádobtam 300 Ft-ot próbára. Ennyit bőven megér. A Hydro Thunder Hurricane játékot nyomom azóta, 1809-es windows10-el és tavaly decemberi Radeon adrenalin driverrel. Amúgy érdemes átnézni a játékokat, mert Pl. az itteni listán a Hydro thunder nincs rajta! Hátha van több is amit nem jeleznek.
Szintén ms store-os dolog, egy kérdésem lenne hátha valaki tud segíteni. Megvettem a Killer Instinct Definitive Edition játékot, ami elvileg play anywhere gamma, a leírásban az van hogy Xbox one-on tartalmazza a két eredeti killer instinct játékot is. Van arra valami lehetőség hogy ezekkel lehessen nyomulni PC-n?

(#100) GreatL válasza Janus27 (#99) üzenetére


GreatL
őstag

Helló! Nincsen lehetőség. PC-re nem portolták át. Viszont van pár emulátor amivel működnek... irtó szánalmasok amúgy.

Az egész store egy vicc az ultragagyi letöltéssel... ki kell szedni a letöltőlinket az oprendszerből, download managerrel lekapni a cuccot majd bepakolni a helyére. Gyatra!

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.