Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #20411392


#20411392
törölt tag

Megy is. Töltődik a metro exodus és a wolfenstein II is.

(#2) b.


b.
félisten

ez nem semmi. Wolfit már húzom is lefele. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) #04430080


#04430080
törölt tag

Na ezért kapálóztak a metrósok az epic store után, hogy most oda adják a játékot 300 forintért? :DDD

(#4) #20411392 válasza #20411392 (#1) üzenetére


#20411392
törölt tag

51.71 GB of 55.02 GB-nál megállt az exodus...
Nyomtam egy pause all-t, majd resume all

Felugrott a mutató 154.7 GB of 158.0 GB-ra és azt írta, 99 Gbps-el töltök :D (240 Mbps-es netem van).

Aztán szépen elkezdte folytatni a letöltést 80-120 Mbps-el. Majd 155.0 of 158.0 GB-nál megint megállt...

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza #04430080 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az meg a másik, fórumokon (Külföldin többnyire) meg megy az anyázás, hogy ennyit az egy éves Epic Games Store-os exkluzivitásról :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) sittes79 válasza oriic (#5) üzenetére


sittes79
addikt

Miiiii hogy benne van az új metro? Az igen.... :C

(#7) RudY válasza #04430080 (#3) üzenetére


RudY
addikt

Na igen, Epic behúzott egy gyomrost a Steam-nek, most meg kaptak egy fejest. :DDD

(#8) taki01


taki01
őstag

Nekem ezt írja a Metro Exodusra :F
Valakinek valami ötlete?

Közben megoldódott nem tetszik neki hogy még nem raktam fel a legújabb frissítést :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Àtkonvertàltam a meglévő gold és gamepass előfizetésem ultimate-ra. Kaptam +2hó goldot, meg 18hó gamepasst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) oriic válasza Wesder (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mas, ez csak a pc valtozat.

Live-Die-Respawn

(#11) Wesder válasza oriic (#10) üzenetére


Wesder
félisten

De az ulti tartalmazza azt is nem?
Yep. Működik.:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) laceszgamer válasza oriic (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Deep Silver biztos elégedetlen volt. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) Analog79


Analog79
kezdő

De jó lenne egy bank kártya vagy Telenorosnak lenni... :(

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#14) Lenry


Lenry
félisten

Forza 4! :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Wesder válasza Lenry (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Ez eddig is benne volt, ha boxra vetted, mert PA cím.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) - = Zk = - válasza RudY (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyomros?.. ugyan, inkább csak megrúgta.. mint mikor a kisgyerek megrúgja a felnőttet.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Meddig érvényes a 300Ft-os akció?

(#18) Lenry válasza Wesder (#15) üzenetére


Lenry
félisten

jah, lehet, nekem teljesen új ez az egész Game Pass dolog :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Bobo_07


Bobo_07
csendes tag

Már be se tölt a Microsoft Store :D

(#20) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Itt a MS oldaláról is a teljes aktuális játék lista, még bővülni fog mert mutatták a Prey-t pl [link]

/s

(#21) GuineaPigMan válasza taki01 (#8) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Most frissítettem a Windows-t, de még mindig ezt írja ki? Lentebb jelzi, hogy frissítsek Insiderrel, neked is azzal működött?

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#22) Bobo_07


Bobo_07
csendes tag

Egy tipp, ha esetleg valakinek Maestro kártyája van, azt nem engedi hozzá adni kártyának, de ha van hozzá paypal fiók, azzal már az angol store-ba enged fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Misogi


Misogi
aktív tag

Hát ez rohadt jó, meg is vettem! :D

Látom a store-ban hogy az így megszerzett játékoknál van egy olyan lehetőség hogy: "Végleges vásárlás". Ez mit takar?

Ha lemondom az ismétlődő előfizetést, akkor 1 hónap múlva már nem is tölthetem le ezeket a játékokat, vagy mi itt a lényeg?

(#24) RudY válasza Misogi (#23) üzenetére


RudY
addikt

Megveheted véglegesen is, kedvezményes áron.
Amíg aktív az előfizetésed játszhatsz vele, ha szünetel, akkor is ottmarad a fiókodban, de nem indul el. Ha bármikor ismét előfizetsz tetszés szerint, akkor nyomhatod tovább.

(#25) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez remek hír.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) Misogi válasza RudY (#24) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szoval ha lemondom az ismetlodo elofizetest, akkor csak egy honapig fogok tudni jatszanni ezekkel?

(#27) RudY válasza Misogi (#26) üzenetére


RudY
addikt

Igen...némileg hasonló, mint a kártyás mobilos feltöltés.

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Április végétől tolom pc-n a game pass-t 300ft-ért 3 hónapot ,úgyhogy ez nem akkora hír. Forzákra, Sea of Thieves-ezni stb pont jó. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) Wesder válasza GodGamer5 (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig csak PA címeket jàtszhattàl, ez most Gamepass FOR PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Misogi


Misogi
aktív tag

Star Wars Battlefront II - 4.49€

[link]

(#31) Silenzio


Silenzio
addikt

Van ebben a listában bármi olyan cím, ami korábban nem létezett PC-re? Én egyet sem találok. Halókból pl. csak a mellékvágányok vannak...?
A PS Now szerintem sokkal ütősebb, előfizettem 20 ropiért egy teljes évre akciósan, most párhuzamosan nyomom a Last of Ust, a Red Dead Redemptiont és az Until Dawnt, hol a laptopon, hol az asztalin, hol a PS4-en, mivel szinkronizál köztük.

SZERK: Bocs, nem olvastam el tüzetesen. Szóval ez egy havidíjas PC alapú konzolszisztéma, és nem streaming szolgáltatás, mint eleve gondoltam. Így már más a sztori, elég jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#32) Wesder válasza Silenzio (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Streaming majd az XCloud lesz. Konzol exklúzívokat felesleges vàrni, mert az csak a Sony-nàl van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) #20411392 válasza #20411392 (#4) üzenetére


#20411392
törölt tag

Tovább folytatódik a nevetségesség.
A metro nem megy, mert nem tud csatlakozni az xbox live-hoz...az xbox app tud. Nem fogja a tűzfal a játékot...

Oké, akkor nézzük a wolfenstein II-t.

Nem indul, mert hiányzik neki a vulkan-1.dll. Oké, akkor telepítsük külön a vulkant. Siker...ja mégse, "crashinfo...could not write crash dump"

Utána néztem. Nem egyedi eset és nagyon nem új-keletű...de a francnak sincs kedve ezzel szenvedni 1 percet se. A következő generációnál is maradok a konzoloknál.

(#34) Aslan


Aslan
aktív tag

Meglévő XBOX-hoz vásárolt 1 éves Game Pass előfizetés esetén az elérhető kínálatból csak 4-5 játék volt, ami ugyan azzal az előfizetéssel elérhető volt PC-re is. (Horizon 4 pl) Most, hogy hivatalosan is megött a Game Pass PC-re, a már meglévő XBOX-os előfizu esetén is elő kell külön fizetni a PC-s verzióra?

Szerk... most látom, hogy 3 csomag van:

- XBOX
- PC
- Ultimate (XBOX plus LIVE, PC)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#35) _cHAos_ válasza #20411392 (#33) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Ajánlanám figyelmedbe az operációs rendszered és videó driverek frissítését (legújabb Windows verzió szükséges ha játszani szeretnél). :U Egyébként Xboxon sem tudsz játszani, ha nincs updatelve.
"francnak sincs kedve ezzel szenvedni 1 percet se." - ebben az esetben a PC tényleg nem a te műfajod.
Nem kell a hangulatkeltés, mert Te nem friss oprendszerrel ráadásul driverek nélkül szeretnéd ha működne minden. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) #20411392 válasza _cHAos_ (#35) üzenetére


#20411392
törölt tag

Számítottam valaki okosra, aki betalálhat, de hát...
1903 van fent ;) és az összes driver up-to-date

Szóval próbálkozz jobban legközelebb.

(#37) _cHAos_ válasza #20411392 (#36) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Pedig a could not write crash dump-ot az esetek nagy részében driver hiba vagy nem megfelelő config fálj okozza (elbuheráltad vagy sérült a file).
Magadat találtad be szvsz. :DDD
Próbálkozni? Nem voltál képes megoldani egy alapvető problémát, majd idejössz sírni, hogy nevetséges az egész. Ha segítségét kértél volna biztosan kaptál volna.

"Oké, akkor telepítsük külön a vulkant." - friss driverek, aha :D olyan frissek, hogy nem is léteztek a gépeden. :D

[ Szerkesztve ]

(#38) #20411392 válasza _cHAos_ (#37) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az amd driver nem rakta fel magával.
A gép nem volt játékra használva csgon kívül.
Nincs elbuherálva semmi.
A problémára találtam megoldásokat (driver frissítés, játék újratöltése...)...amik visszahozták a régi jó pc-s emlékeket és inkább nevettem egyet és letöröltem.

A wolfi kettő nem érdekelt igazán, a metro exodusos problémára miért nem írod a csoda megoldásodat? Igaz azóta az is bekerült a boxos GP-be, amihez még egér support is van, tehát fölösleges pdóbálkozni vele.

Szóval, egyéb remek minőségű hozzászólás?
Védheted itt a semmit tovább persze. Csak rossz ajtón kopogtatsz.

(#39) Chaser válasza #20411392 (#38) üzenetére


Chaser
titán

ezért is hagytam abba anno a pc játékot:) megvettem a mortal x-et, szépen indult is, de grafika nagyon gyér volt, minden kb alapon, vga bírta, úh állítottam pár dolgot, utána laggolt, defaultra raktam, akkor is laggolt, csinálhattam bármit, akkor is laggolt ( : az volt az utolsó pc-s játék élményem, nemrég vettem xbox-ot, megy a mortal, meg eddig minden amit elindítottam, bf1-ben vannak kisebb bugok, de az a készítők hibája
a metrot tegnap este töltöttem, majd ránézek leindul-e az is gond nélkül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) _cHAos_ válasza #20411392 (#38) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

De most meglepett téged, hogy a PC gaming ilyen? Semmi nem változott, ha ebből az aspektusából nézed, most is ugyanúgy szoftver és hardverkövetelmények vannak, ha egy alkalmazást (játékot) megfelően futtatni akarsz. Itt neked kell biztosítanod, hogy ezek a követelmények teljesüljenek. Amíg a konzolt csak kihozod a boltból és felhasználói fiók beállítása után kb. működik.

[ Szerkesztve ]

(#41) #20411392 válasza _cHAos_ (#40) üzenetére


#20411392
törölt tag

Igen.

Számomra elkeserítő, hogy a win storeból letölteni se ment zökkenőmentesen egy játékot, de hogy elindítani se...
Pár éve ugyan, de az origin, a uplay és a steam se hagyott cserben. Letölt, indít, játszik. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy a ps5 mellé egy b-szó videókártyát veszek majd jövőre (mert az új ryzen procik érkezésével ígyis-úgyis rá lesz költve ~250 ezer a pc-re), mert úgy tűnik minden jön majd PC-re ezután is, de ez felejtős ötletnek tűnik.

Nem tudom hány ügyfelünk maradna, ha átadnánk a szoftvert és nekik élesítés után a hibaüzenetekből kellene indíthatóvá varázsolniuk.

[ Szerkesztve ]

(#42) b. válasza #20411392 (#41) üzenetére


b.
félisten

Nekem hibátlanul megy,semmit nem kellett művészkednem vele.Legújabb driverek, vannak fent Geforcehoz és winből is.( 6800K@ GTx 1070)
lehet csak szerencsém volt , nem tudom,de műkszik a Metro is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#43) #20411392 válasza b. (#42) üzenetére


#20411392
törölt tag

Legyünk pozitívak és nekem volt pechem :D (vagy az amd rx470 sztrájkol, hogy nagyon keveset használom)

(#44) schawo


schawo
titán

A Games with Gold PC-s játékokat is hoz, vagy az Ultimate csak konzolosoknak jó valamire?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#45) Chaser válasza schawo (#44) üzenetére


Chaser
titán

az ultimateben benne van a gp is, most indul/indult a pc-s gp, nem tudom ilyen szempontból külön kezelik-e

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) schawo válasza Chaser (#45) üzenetére


schawo
titán

A games with gold az ragadós (végleges) játék, a game pass csak előfizetéses konstrukció.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#47) Chaser válasza schawo (#46) üzenetére


Chaser
titán

a gold maga a multis lehetőség xboxnál, a gp pedig egy 100-200 játékot tartalmazó lista, amivel lehet teljeskörúen játszani, ms exkluzív címek megjelenés napján bekerülnek és maradnak isv véglegesen, ha van goldod akkor vannak játékok amiket olcsóbban kapsz, talán gp-nél is, de mivel játékokat nem veszek, így passz:)
vannak viszont play anywhere játékok, azokat ha megveszed vmelyik platformra, tudsz játszani velük pc-n és boxon is, tehát mindeképpen tudsz venni golddal pc-s játékot, pl forza 4, gow4, 20-30 cím rémlik

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) Wesder válasza schawo (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kapnak a PC-sek + jàtékokat az ultimate-tel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) schawo válasza Wesder (#48) üzenetére


schawo
titán

:R szóval az ulti max olyan boxosoknak jó, akiknek van pcje is.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#50) RudY válasza schawo (#49) üzenetére


RudY
addikt

A multi minden olyan boxosnak jó aki mindkét szolgáltatást tartósan használja (Live Gold, Game Pass), mert így kedvezőbb az ár, tehát megéri összevonni.
Ettől függetlenül plusz bónusz, hogy a PC-s Game Pass is benne van a csomagban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.