Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

"Jön"! ;]

Paranormal Cocktivity

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nagy trollok voltak, Starfieldnél elsütötték címszóra, hogy következő generációs meg teljes solo játék epic story-val - yup, új IP. Naaagyon nagy keserűséggel néztem a teasert, aztán már könyveltem volna el, hogy ennyit erről... aztán “készül még egy játék is... igen, Az... az, amiről folyton kérdezitek, hogy készül-e” BUMM Elder Scrolls VI :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, ez már komoly... Cyberpunk 2077 és most TES6... nem fogunk unatkozni, úgy látom. :Y :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Én ezért nem aggódom az xbox miatt. Ha exkluzív nem is sok, de keresztplatform van azért.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) maszekember


maszekember
aktív tag

Szupi, Beth. megint kiadhat félmunkával egy félkész, elemeiben, sztorijában gyenge- középszerű játékot amit majd a modderek megcsinálhatnak jóra...

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#6) Manbal


Manbal
senior tag

nah még1 játék ami biztosan érdekelni fog, noha még semmit nem tudunk róla, csak hogy JÖN! :)

(#7) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szóval akkor High Rock lesz a következő áldozat?

Vagy nem egy területre fog korlátozódni a játék, mint az utolsó 3 rész?

Aki hülye, haljon meg!

(#8) Interceptor


Interceptor
addikt

OMG TES6 reménykedtem nagyon, hogy hallunk róla valamit és itt van! Úgy érzem magam mint a kiskutya aki kapott valami nagyon jó játékot és azt se tudja hova fusson örömében :DD Ez nem a nyár szigetek? Bár először arra gondoltam, hogy a bretonok területe, de elég nyárias terepnek tűnik csak magasról mutatják. M i az a rom ott középen? :))

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#9) L3zl13 válasza Interceptor (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A várrom inkább hagyományos emberi épületnek tünik, olyanok mint amilyenek Skyrimban is vannak. Az elfektől valami egzotikusabbat várnék. Meg úgy általában elég kopár a vidék.
Sem egzotikus épület sem egzotikus növényzet.
Ha összevetem a TESO Summerset trailerrel, abban vannak egzotikus erdők, magasra nyúló karcsú épületek stb.
Vagy szándékosan félre akarnak vezetni minket a teaserrel, vagy ez nem Summerset.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Interceptor válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Interceptor
addikt

Alacsonyabb területek sokkal zöldebbek, már amennyi látszik belőlük, direkt a hegyvonulat tetejét mutatják :D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#11) L3zl13 válasza Interceptor (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A várrom méretéhez és a hegygerincen lévő pár árva fához viszonyítva az csak fű, nem erdőség.
Szóval egyáltalán nem hasonlít a TESO trailarben látott Summersethez. Persze más engine, más fejlesztő, nem kell, hogy pont ugyanolyan legyen, de nem hiszem, hogy az általános koncepció nagyon eltérő lenne a két játékban.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Oh bakker, remélem tényleg single player lesz, és nem faluépítgetős mmo, mint amivé a Fallout-ot silányították.
Ha tippelni kéne, akkor ez High Rock partvidéke, esetleg Hammerfell északi partjai. Bár mindkét helyen játszódott már TES játék, de az már elég régen volt.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13) keIdor


keIdor
titán

Végre, évek óta erre várok!!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) cyberkind válasza keIdor (#13) üzenetére


cyberkind
félisten

És még várhatsz erre szintén éveket, valszeg szándékosan trollkodták el, ahogy a Skyrim nagyon speckó kiadását is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#15) LilProphet90 válasza cyberkind (#14) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Igen, addig még sok víz folyik le a Dunán sajnos.

"Howard described The Elder Scrolls 6 as "the game after" their upcoming next-gen game, Starfield, which suggests it won't come out until at least 2020 (assuming Starfield arrives in 2019)."

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16) velizare


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) keIdor válasza cyberkind (#14) üzenetére


keIdor
titán

De legalább már hivatalos, és nem az van, hogy az Online-al kiváltatják...
Az SWKotOR 3-at ezzel nyírták ki, az Online-al.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) carl18


carl18
addikt

Dead or alive 6, Cyberpunk, Age 4 a jövőben valamikor.
Úgy látszik egyre több cím jön amiért jövőre érdemes platformot újítani :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Jobb lett ez az E3, mint amit vártam! :)

(#20) tepenzed válasza carl18 (#18) üzenetére


tepenzed
őstag

az a vicc, hogy mire ezek megjelennek, tényleg már új konzolok lesznek :D

(#21) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A video 15. másodperctől... libabőr. :D KELL MOST! :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) carl18 válasza tepenzed (#20) üzenetére


carl18
addikt

Azért a Rizes 5 1600 elég olcsó kapható, és nyilván ezekkel a címekkel meg fog tudni bírkózni :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#23) keIdor válasza carl18 (#22) üzenetére


keIdor
titán

Hasonlót is várok az új gépeknél, bár inkább a 8 magost tartom esélyesebbnek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Z10N válasza velizare (#16) üzenetére


Z10N
veterán

If you have coin :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#25) carl18 válasza keIdor (#23) üzenetére


carl18
addikt

Hát lehet érdekes még a piac, jön a 8 magos Coffee Lakee is + A Ryzen 2 ami jövőre jön 12 magos, de akár 16 magos kialakítást is megkaphat mainstream vonalon :D Mivel ezek a címek úgy is jövőre jönnek megvárom mit kínálnak a gyártók jövőre 200 dollár körül :K

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#26) cyberkind válasza keIdor (#17) üzenetére


cyberkind
félisten

Abszolút nem volt kérdés, hogy jön-e vagy készül, a dátum volt az ami még mindig, úgyhogy nem vagyunk beljebb, én az új konzolokra várom/vártam régóta a játékot. :)

Paranormal Cocktivity

(#27) tepenzed válasza carl18 (#25) üzenetére


tepenzed
őstag

melyik cím jön jövőre? A Cyberpunk leghamarabb 2020, az Age Of Empires biztos, hogy sehol nem tart még, mert a tavalyi teaser videó óta semmi nincs róla.
Az Elder meg 2021 minimum

(#28) keIdor válasza carl18 (#25) üzenetére


keIdor
titán

Mármint én arra gondoltam, hogy Zen(+ vagy 2) 8 magost várok a következő PS/Xbox-ba.:) Illetve inkább úgy fogalmazok, azt el tudom képzelni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) carl18 válasza tepenzed (#27) üzenetére


carl18
addikt

Amit én várok, Dead Or alive 6 például.
De azt nem tudtam hogy a Cyberpunk ennyire soká fog megjelenni :F

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#30) cyberkind válasza carl18 (#29) üzenetére


cyberkind
félisten

2020 előtt semmiképp nem fog jönni a Cyberpunk, így is 6 éve készül kisebb-nagyobb gondozásban, és csak 2 éve tudtak teljesen nekiállni ha minden igaz.

Paranormal Cocktivity

(#31) keIdor válasza carl18 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Sokára fog pedig, ilyenkor direkt nem mondanak dátumot bemutatókon sem. Évek kérdése még.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) laceszgamer válasza cyberkind (#30) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak nehogy egyszerre jöjjön a TES VI és a Cyberpunk, mert akkor meg kell oldanom, hogy 48 óra férjen egy napba :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) cyberkind válasza laceszgamer (#32) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem sima ügy, mivel minden TES hátravan, és ezt se vártam. :))

Paranormal Cocktivity

(#34) laceszgamer válasza cyberkind (#33) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ugye tudod, hogy egy ilyen kijelentésért pár száz éve még garantáltan máglya várt volna? :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35) cyberkind válasza laceszgamer (#34) üzenetére


cyberkind
félisten

Én jobban járok mint sokan, ha egyszer minden átáll a multira vagy hasonlók, akkor nekem még pár ezer óra teljesen új single kampányok maradnak. :)) Ugyanez as Fallout is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36) keIdor válasza cyberkind (#35) üzenetére


keIdor
titán

Ez azért soha nem fog megtörténni, a Sony exkluzívok népszerűsége a garancia arra, hogy igen is rengeteg ember szereti a Single Player-t a mai napig, és nagyon is van rá igény. TES6-nak is sokan örülnek világszerte, Cyberpunk-nak szintén.

Az EA, Activision, pont a két leginkább pénzéhes cég másképp látja, mert az onlineból sokkal több pénzt ki tudnak húzni, de ez szerencsére még önmagában kevés. Sajnos a Microsoft is ebbe az irányba halad, szolgáltatásokban és online tartalomban látják az Xbox jövőjét, de a fentiek miatt ezen ne aggódj.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) Mister_X válasza keIdor (#31) üzenetére


Mister_X
nagyúr

2020 tavasza lesz, én erre tennék pénzt. Mármint a Cyberpunk. TESVI nem lepődnék meg, ha szintén 2020 tavasz, de lehet 2019 holiday is. Ne felejtsük el, hogy a fővonalas TES csapatnak más dolga nem volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) cyberkind válasza keIdor (#36) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a nagy singlegyártó Bethesda is rágyúrt a Fallout 76-al a multira, úgyhogy lesznek itt még változások, és nem olyanok ami nekem tetszene. :N

Paranormal Cocktivity

(#39) laceszgamer válasza keIdor (#36) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezzel meg akaratlanul is segítenek a Bethesdának. Nem mintha ez baj lenne.

Rage, Dishonored, Wolfenstein, Doom, Prey... Szerintem egyik sem lett sikertelen játék, na jó, a Rage talán már elég régi, de majd kiderül a 2. rész mit hoz. :D

Én annak örülnék a legjobb, ha visszatérnének azok az idők, mikor a teljes single játék mellé, még 1-2 az alappal megegyező méretű kiegészítő is jött ki később. Tudom nem lesz már ilyen sose, de talán még a TES VI és a Cyberpunk esetében számíthatunk tartalomban a régi időkhöz mérhető kiegészítúkre is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) laceszgamer válasza cyberkind (#38) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megerősítették már? Mármint, hogy jelen lesz benne a pletykált multi rész? Annyira nem követtem felőle a híreket, csak egy trailert lestem meg az éjjel, de abból se sok minden derült ki.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41) cyberkind válasza laceszgamer (#40) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, lehet tolni 4-en, bár azt nem tudom, hogy a sztorit is, de benne lesz, lehet közösen építgetni a kolóniát és a többit.

[link]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#42) keIdor válasza cyberkind (#38) üzenetére


keIdor
titán

Igen az gáz... de nekem a Fallout 4 már eleve süllyedő tendencia volt a korábbi részekhez képest. Bár az NV-t nem ők csinálták, de a 3-at igen.

Építkezés, párbeszéd lehetőségek, történet, mind negatívum volt. Bethesdától csak egy jó TES 6-ot kérek, más annyira nem fontos. Fallout-ot én a 4-el elengedtem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43) laceszgamer válasza cyberkind (#41) üzenetére


laceszgamer
addikt

:(
Akkor ez most be is került, a leárazva majd talán kategóriába nálam. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) keIdor válasza cyberkind (#41) üzenetére


keIdor
titán

btw, ezt láttad amúgy?[link]
Nagyon jó arcok dolgoznak a CDP-nél.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) cyberkind válasza keIdor (#44) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ennél is libabőr jött ahogy a trailer-nél is, imádom őket, úgyhogy mindenképp jön a gyűjtői ha odajutunk. :)

(#42) Keldor papa
Én ugyan csak pár órát toltam a 4-et de tetszett, persze fogalmam sincs semmiről, új minden mint egy babának, de ez a szép ha egyszer elkezdem. :))

(#43) laceszgamer
Elvilleg lehet egyedül tolni a sztorit, már csak az a kérdés, hogy az milyen lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#46) Šolaire


Šolaire
veterán

Ez is kell :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#47) keIdor válasza cyberkind (#45) üzenetére


keIdor
titán

Nem rossz a 4, csak sokkal gyengébb eresztés, mint a 3 vagy az NV.:) Le van butítva sok minden.
Meg építkezni (kéne) benne, senkinek nem tetszett, mondván minek, Fallout Sims részt adtak ki?:) Én se értettem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) laceszgamer válasza cyberkind (#45) üzenetére


laceszgamer
addikt

Van egy megérzésem, hogy valahogy biztosan terelni fogják az embereket az online rész felé. Csak ott megszerezhető tárgyak, csak ott teljesíthető küldetések stb stb.

Komolyan, szerintem jobb jártunk volna, ha készítettek volna egy MMO-t kb mint ahogy a TESO megy a TES szériához, és mellé vagy utána egy rendes Fallout 5-öt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#49) cyberkind válasza laceszgamer (#48) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez nem az 5, ez egy mellékág mint a New Vegas szerintem, vagy ilyesmi.

(#47) Keldor papa
Ezt jó, hogy mondod, lehet visszafelé kezdem majd el. :D

(#50) Keldor papa
Messze van ez még, most Mass Effect a soros és ez se rövid, aztán a Metro-k. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#50) keIdor válasza cyberkind (#49) üzenetére


keIdor
titán

3-NV-4, így érdemes, de inkább tedd fel azt a Skyrim SE-t, mert az a legjobb. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.