Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Alan Wake-al foglalkoznának inkább ismét. Szerintem bőven megérdemelne egy teljesértékű folytatást.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Quantum Break Remastered?!... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Remedy látom nem tud újat alkotni. Semmi extra. Majd elválik. A gampley jelenet tök egyhangú.

(#4) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Hihetlenül sajnálom, hogy az Alan Wake 2-t kvázi kidobatta velük az MS. Nem is értem, hogy a QB abszolút megosztó fogadtatása után, miért csináltat velük az MS egy már most borítékolható, hasonló bukást.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ha visszavesznek az átvezetőkből, és folyamatos több óra gameplay lesz ebből akkor nagyon jó lehet, QB játszható részei is nagy élmény voltak de kevés volt belőle.

/s

(#6) Polllen válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

A QB szerintem nagyon jó játék és pont az átvezető epizódok tették különlegessé.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) laceszgamer válasza bbdzyx (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

De ezt már nem az MS adja ki nem? Illetve kinél vannak az Alan Wake jogai?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez nem jó... Azt hittem hogy Alan Wake 2 lesz :(((
QB remastered 2019...

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) xtremez


xtremez
aktív tag

Szerintem ez baromi jól néz ki! Én várom!

(#10) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

kell :D

(#11) Imilenni válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Imilenni
addikt

Amikor elkezdtem nézni, azt hittem ez valami DLC hozzá :U

Press "F" to pay respects.

(#12) noPublicFG válasza Polllen (#6) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Egyet értek veled. Az egyik oldalon játszottunk, a másik oldalt pedig sorozat formában megnéztük. Több ilyen játékot szeretnék!
A bemutatóhoz: várom, mint a csuda! Jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#13) - = Zk = - válasza Imilenni (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

LoL :C :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) Padree


Padree
senior tag

Ez a Sony előadásán volt? A Remedy nem Xbox (MS) exkluzív játékokat csinál?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#15) wjbhbdux válasza Padree (#14) üzenetére


wjbhbdux
veterán

505 Games a kiadó, jön minden platformra.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.