Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ettől a játéktól leesett az állam. Iszonyatosan durva.

(#2) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez nagyon jól néz ki, de mi ez? Kooperatív akció-RPG, Destiny? Amúgy meg faszé' kell az UBI hülye szokásait felvenni másoknak is, és kamu dialógusokat vágni a videók alá...

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jóóóó o.O
Destiny 2 mellé el fog férni.. <3

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) duvi


duvi
nagyúr

Első nekifutásra, várós :K Csúnyán kiütheti az Andromédát. Ha megjelenésig nem "optimalizálják", akkor a látványvilággal nem lesz gond :N Persze kérdés, hogy milyen lesz a gépigénye?

Oric! Hálás köszönet a virrasztásért! :R

(#5) Kristof93


Kristof93
senior tag

Ígéretes, de nagyon sajnálom, hogy ezért került át a Mass Effect a c csapathoz.

(#6) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Jól néz ki. De EA és Bioware, szal tuti nem lesz vétel 1-2 hónapig megjelenés után... Megint kapunk egy Demizson + Destiny féle csalódást, az én pénzemre ki kell állniuk a próbát. Nem egy CDPR.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7) oriic válasza duvi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazán nincs mit. :)

Live-Die-Respawn

(#8) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szuperül fest. A játékmenet is. És el sem hiszem hogy fizikai effektusokat használtak a találatjelző keresztek helyett!

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Lesz benne Single rész is, vagy csak "neten" játszható mint a Division ? Mert akkor nekem nem kell!

(#10) VTom


VTom
veterán

:Y :Y :Y

a grafikken nem szar! Remélem ilyen is marad!

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez a játék nálam kiütötte a Destiny 2 (1,5)-őt. Andromédát most vettem meg leárazva (30% dicount+20% akció :D) és elkezdtem beleásni magam. Már most beszippantott és elvesztem benne :DD PC-n is megnéztem, de ott nem fogott meg ennyire, pedig ugyan arról van szó.

Szóval az Anthem must have kategória lesz nálam...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Iron Man és Avatar fanoknak kötelező. :D

Nekem az tetszett nagyon, ahogy szóban lebontották kb a negyedik falat, xp-ről meg a lootról beszélgettek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) oriic válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az szerintem csak a játékosok közötti kamu kommunikáció volt.

Live-Die-Respawn

(#14) Bad Pritt válasza oriic (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor nem bontottak semmit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez tuti nem ilyen lesz. Tipikus E3 bullshit videó, ami messze nem fogja megközelíteni a végleges állapotot. Amúgy én nem jöttem rá, mi is akar ez pontosan lenni.

(#16) myckey


myckey
veterán

Túl szép, hogy igaz legyen. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Meglivorn válasza XuChi (#9) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Azóta megerősítették hogy játszható szólóban is az egész, elvileg a szokásos bioware sztorikkal.
Szerintem korai találgatni mi lesz vagy nem lesz, a cucc csak 2018-ban jön ki, vagy még később ha csúszik. Az eredeti Edmonton csapat nagyrésze csinálja kb 5éve. Ennyit lehet tudni a többit majd szép lassan adagolják.

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tetszik, jobban mint a Destiny.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Emiatt vágták haza az Andromédát? Meh... :(((

(#20) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Már régóta vártam egy normális Vasember játékot. Most megkaptam! :DD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#21) fuvi


fuvi
senior tag

csak engem zavar hogy 3 részbe hajlik a páciens lába? beépített kecskelábak v mi a fene?

(#22) VTom válasza fuvi (#21) üzenetére


VTom
veterán

Minden beszállásnál átfordítja a térdedet :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23) k-adi


k-adi
nagyúr

ez akkor division 2 ?????? :C kamu dialógusokkal gg ubi ;] ;]

a game maga várós, de én már skeptikus vagyok.... ez már túl szép lassan.. :DDD

az viszont szuper lenne ha lenne single is

(#24) k-adi válasza fuvi (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

az a kecskeláb tényleg eléggé érdekes :D

(#25) VTom válasza k-adi (#23) üzenetére


VTom
veterán

Ez elvileg Xbox one X gameplay.. Lehetséges, hogy akkor már nem lesz downgrade? :F

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#26) k-adi válasza VTom (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kizárt h ne legyen :DDD :N én lennék az első aki beszerezné ha ilyen maradna, pedig mindigis preorder ellenes voltam

(#27) myckey válasza k-adi (#26) üzenetére


myckey
veterán

Nos, valóban.

Én is így vélekedem.

De meghívlak egy sörre, ha nem lesz igazunk, Ne legyen!

Bár nem sörözöm, de találunk mást is a pincében, ezen nem múlik majd. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28) AxBattler válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Amikor begyújtották a rakétákat, nekem is rögtön a Vasember jutott eszembe! :D

Aszittem' ez valami agyatlan lövölde lesz, erre meg inkább egy Destiny versenytárs... nem rossz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#29) pohár válasza BoneDragon (#15) üzenetére


pohár
félisten

ez nem Ubisoftos game, ez EA, itt mindig azt kapod, amit látsz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30) szami777


szami777
addikt

Az a látvány :Y

Még 720p-s felbontáson is odavág. Eddig még nem hallottam erről a játékról, de jónak tűnik nagyon.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#31) vegitossj7 válasza pohár (#29) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ja. Megint egy Andromeda-t.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#32) pohár válasza vegitossj7 (#31) üzenetére


pohár
félisten

ugyanúgy nézett ki a játék a trailerekben, mint a végleges is, ilyen téren nem volt zsákbamacska... amúgy ez már most sokkal jobban tetszik ez, mint az Andromeda

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33) myckey válasza pohár (#29) üzenetére


myckey
veterán

Ez azért ütött mint a 220 !
:DDD :DD :D :))

Csak kár, hogy fel kell ébredni utána.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez ütős!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.