Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nocsak..nem is rossz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) gianni85


gianni85
veterán

állat :)

(#3) AS


AS
félisten

Végre jó kis Single player :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) oriic válasza AS (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reméljük jó is lesz. :) :C

Live-Die-Respawn

(#5) Buster17


Buster17
addikt

Talán ez lesz az első játék amit megveszek újonnan megjelenés napján :)

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Day 0 vétel, előrendelésben :Y

Kíváncsi vagyok .LnB mikor találja meg a trailert ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Ígéretes. Még egy jó COOP mód is bekerülhetne és akkor biztos elgondolkoznék rajta már megjelenés előtt. Az első rész multijával ingyenes hétvégén játszottam. Tetszett benne a mozgás és a pályák de valahogy a Titánok túl lettek tolva számomra és a botok sem igazán kellettek volna. Egyébként emiatt sem értem, hogy miért volt egyeseknél hiszti a BF1 miatt, hisz az EA bedobja scifi lövöldének a Titanfall2-t őszre viszont így a kérdéses mindkét széria hozza e majd a számokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Mister_X válasza Xaels (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem kifejezetten tetszettek a botok. Megvolt az az érzés, hogy itt tényleg egy komolyabb ütközet van, amúgy meg sok vizet nem zavartak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Xaels válasza Mister_X (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Pont ez volt velük a bajom, "hogy túl sok vizet nem zavartak".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Zedz


Zedz
addikt

Fúúú ez nem néz ki rosszul. :C
Úgy néz ki már kicsit komolyabb kapcsolatunk lesz a saját Titánunkkal. :))

(#11) aRm1n


aRm1n
aktív tag

A 0:47-kor színre lépő lény nem kicsit hasonlít az Avatarban látható Thanator-ra... nem tudom eldönteni hogy easter egg, vagy pofátlanság -e :D

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#12) oriic válasza aRm1n (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól elmékszem már a Titanfall 1-ben is voltak ilyen lények.

Live-Die-Respawn

(#13) #85552128


#85552128
törölt tag

Eddig abszolút hidegen hagyott ez a játék, de ez a hangulatos kis trailer felkeltette az érdeklődésemet a sztori mód iránt, főleg ha még normálisan sikerül is kivitelezni. Az, hogy a Titán nem csak egy random gép hanem "karakter" (ráadásul elég érdekesnek tűnik) mindenképp jónak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#14) Luck Dragon

Látványos , jónak ígérkezik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ahogy, tanárom mondaná: "Mivel rosszat nem mondott, közepes." :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#16) GamerLaci123


GamerLaci123
tag

Egészen tetszik :) Szép álom hogy el fog futni de eddig érdekel.. a BF 4 is itt csücsül a polcon.. majd ha ez is lemegy olyan árba ezt is beszerzem :DDD

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#17) Raysen623


Raysen623
addikt

Gondolom továbbra is a ratyi source motor hajtja majd minden fizika nélkül....remélem akkorát bukik mint az előd ;] A név már adja magát :DDD

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multi trailerrel frissítve. KELL

Live-Die-Respawn

(#19) Zedz válasza oriic (#18) üzenetére


Zedz
addikt

Áááá nagyon messze van az az október. :DDD

(#20) tDr1v3r válasza oriic (#18) üzenetére


tDr1v3r
veterán

OMG OMG OMG

Elsonapos lesz, BF-el egyutt. A CoD ehhez kepest lof.sz se...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21) noPublicFG válasza noPublicFG (#15) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Helyesbítenék. Az egész EA Play alatt a Titanfall 2 fogott meg leginkább. :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#22) batai15


batai15
félisten

jó lesz ez .
csak smartpistol ne legyen..

(#23) Zedz válasza batai15 (#22) üzenetére


Zedz
addikt

Remélem lesz. Általában mindig a smartpistolosok jelentették a free killt.. amíg becéloztak addigra rég le lettek lőve. :))

(#24) batai15 válasza Zedz (#23) üzenetére


batai15
félisten

szerintem meg egy mocskos cheater cucc.

(#25) oriic válasza batai15 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem nem zavart, én sose használtam, cserébe zúztam vele azokat akik próbálkoztak lövöldözni vele. :D

Live-Die-Respawn

(#26) Zedz válasza batai15 (#24) üzenetére


Zedz
addikt

Nem értettem sosem ezt a "csaló smartpistol" dolgot, amikor másodpercek kellettek a beméréshez. Ha előtted van, és másodpercekig nem tudod lelőni, akkor akár lehetne nála nyílpuska is, az ellen is meghalsz.

Ha meg hátba mennek vele akkor tök mindegy, hogy mivel lőnek le. :)

(#27) .LnB válasza Mister_X (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

(Azért privibe küldök neked valamit :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) szami777


szami777
addikt

Tetszetős, ha megtöltik tartalommal, még nagy sikere lehet.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#29) Rage47


Rage47
veterán

Ez a multi trailer eladta nekem :D

(#30) WestCoast92


WestCoast92
tag

Október 28.-án jelenik meg?? Szóval le akarják nyomni a CODot, bár ebben az évben szerintem nem lesz nehéz dolguk.

(#31) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Lesz itt konkurencia ősszel, Cod, Titanfall, BF1...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.