Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dicker


Dicker
őstag

Annyira nulla újítás lesz benne, hogy egész végig három mondatot ismételgetett.
A hibák maradnak, a UT is marad olyan, amilyenné tették. Plusz 30 ezerért lehet majd venni megint pénzt, mert az olyan reális ár, 5-6 csomag játékosért.
Lehetne ezeknek is normális riválisa, de nincs, a PES el van maradva, meg az már el lett teljesen alakítva az ázsiai igényeknek.

(#2) lofagi válasza Dicker (#1) üzenetére


lofagi
addikt

Sajnos ezzel én is egyet értem, semmi extrát nem látok benne én sem. Viszont Pelé benne volt, s ki is emelték még a végén is még1x. Azért szerintem egy pc játékot ezzel kétlem,hogy el lehet adni. Persze, mint sok rajongó meg fogja venni ez nem kérdés, mert új. Sajnos ezzel csak egy másik focis játék tudna versenyezni, de nem igazán, ahogy írtad te is. Igazából ha megnézzük akkor az EA Sport-on kívül nincs is más nagy cég szerintem ezen a területen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Már a 14-re is azt mondták, hogy a valaha volt legrosszabb Fifa, de aztán jött a 15...
Azt hitték az emberek hogy: Nem lehet ilyet kiadni még egyszer.

Tényleg nem, mert már a Fifa fanatikusok is otthagyták az egészet a francba, a retardált kapusos, mastercardos gyökerekkel megtöltött - scriptelt, bugos játékmenettel együtt...

De a számok nem hazudnak, kit izgat, ha 5 misivel kevesebbet adnak el, még így is 1000000x haszonnal dolgoznak, amennyi munkájuk van benne...

Cd Projekt csinálhatná ezeket, ők vért pisálnak, mire végeznek egy játékkal...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.