Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ha ilyen király zene lesz, akkor a hangulattal nem lesz gond.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Gave válasza EczkE (#1) üzenetére


Gave
addikt

Valsz ugyan azok a zenek lesznek mint a BF Vietnam-ban:

(#3) atee


atee
őstag

A zene a BF Vietnámban is jó volt. És ennyi.

D-day 2002-01-04 01:54

(#4) Archer


Archer
őstag

Mi köze van Vietnamnak a Bad Company 2-höz? Csak nem az készülő CoD-nak akarnak konkurenciát állítani? Na mindegy, majd kiderül milyen lesz.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5) menalcas


menalcas
őstag

Hmm remélem ebben már licenszelt fergyverek lesznek, ha nem akkor le is húzhatják a klotyón, igazi vietnami játék nem is lehet real M16 és M14 na meg AK nélkül :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#6) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nekem anno a vietnam is tetszett ha vissza hozzák a hangulatát biztos befutó nálam.

(#7) menalcas válasza ADAM1337 (#6) üzenetére


menalcas
őstag

Ja a sima Bf vietnam elég jó volt sokat toltam vele anno, még lanoztunk is, kár hogy csak kieg nem pedig egy külön játék lehet több energiát fektetnének bele .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem eléggé vietnámosok a mostani mapok?:D

Viccet félretéve én várom a bf vietnam is nagyon tetszett.:)

[ Szerkesztve ]

(#9) GReddy


GReddy
tag

Amikor szóltak, hogy jön egy ilyen BF-es cucc, (BF-BC2) Szkeptikus voltam. Mondom, mit akarnak megint a töketlen BF-del?? Hagyjuk már, a COD MW2 olyan magasra tette a lécet a témában, amit úgysem lehet überelni.. aztán megjött. És lementem hídba tőle! Hát a CoD-nak igencsak fel kell kötni az alsóneműt. És a BC2-höz CSAK KIEG. lesz a Vietnam, nem egy újabb "rókabőr" mint mondjuk a CoD WaW... azaz valószínűleg fortyog ott a fedő alatt (kis képzavar) még valami izgis cucc is.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#10) Jander válasza menalcas (#5) üzenetére


Jander
senior tag

A BC2-ben is licenszelt fegyverek vannak. És bármily meglepő köztük van az M16-os, az M14-es és az AK is (mondjuk ez utóbbinak a modernizált változata: AEK-971). Szóval a fegyvereken sokat nem kell dolgozni. Esetleg a vietnámi oldalon.

Én már gondolkodtam, hogy ha kijön a Medal of Honor akkor becserélem rá BC2-t, de ezek után tuti nem! Ezt meg kell szereznem, csak ne kerüljön túl sok pontba, bár gondolom 1200 pont lesz :( mint az MW2 kiegek.

Egyébként ebben a hónapban jön az Onslaught nevű DLC ami coop tartalmat hoz a játékba. Sajnos (szerintem) ez sem lesz ingyen még VIP kóddal sem, de talán ez nem lesz 1200p.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#11) errorcode06


errorcode06
őstag

Mintha a Battlefield Vietnam kapna 1 ráncfelvarrást :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) Jander válasza GReddy (#9) üzenetére


Jander
senior tag

GReddy: azért azt tegyük hozzá, hogy az MW2 az arcade FPS lécet tette magasra, a BC2 egészen más kategória... Ahogy az új MoH-t is úgy látom multi videó alapján inkább az MW2-höz pozicionálják.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#13) BalaNce87 válasza GReddy (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az MW2 magasra tette a lécet? olyan érzésem van, mintha quake-el vagy ut-val játszanék és nem egy háborús fps-el. Szóval azt a játékot elég egyszerű überelni. Most jön az újabb cod hát meglátjuk, de már az is ilyen csináljunk még1 részt hogy sok pénzünk legyen 0 erőfeszítéssel. BC2 jóval jobb játék lenne, ha nem lenne ennyire bugos beta állapotban, ám még így is értelmesebb összevetve mw2-vel szemben.

Jander: Néztem most egy multi videót új medalról és hát olyan cod4 érzésem van ami nem igazán tetszik, fura hogy mind2 játékot a dice csinálja, és mind2 ugyanabban a korban játszódik, de mégis köze sincs bc2-höz.

[ Szerkesztve ]

(#14) menalcas válasza Jander (#12) üzenetére


menalcas
őstag

Én remélem az új MOH inkább a 2 közt lesz,

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) Jander válasza menalcas (#14) üzenetére


Jander
senior tag

A tegnapi EA konferencia multi gameplay alapján nem. Ugrás közben vállról indítható rakéta, ugyanazok a túlságosan gyors mozdulatok... és a DICE helyében nem csinálnék konkurenciát a saját játékomnak, viszont az MW2-nek igen.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#16) ígyvanferi válasza EczkE (#1) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A jó öreg Creedence Clearwater Revival. :K Tényleg sokat dob a hangulaton.

(#17) menalcas válasza Jander (#15) üzenetére


menalcas
őstag

Kár .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#18) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Remélem lesznek ebben is csapatszállító helikopterek. Felfegyverzett is lehet, nagyon jó volt a hangulat ahogy kergettük egymást :) És jól irányítható volt!

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#19) Sicilian


Sicilian
addikt

Várományos lesz !! :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#20) bunfi válasza menalcas (#5) üzenetére


bunfi
őstag

Miért kellenének a licencelt fegyverek, mikor működésük köszönőviszonyban sincs a valósággal?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#21) Fortissimus válasza atee (#3) üzenetére


Fortissimus
őstag

multiba meg ugyse kell zene...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ugye ezért nem fognak elkérni pénzt?
Meg nem is értem ezt a próbálkozást, gyakorlatilag kapunk egy másik játékot más fegyverekkel, pályákkal? de még jön az új moh, aminek semmi köze a moh-hoz, nem értem mit erőltetik ezt, bc2 már most levan szarva mi lesz ha kijön a moh?

[ Szerkesztve ]

(#23) Sontir Fel válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Tuti jó fejek lesznek, és ingyomba adják :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#24) feka007


feka007
nagyúr

Nem rossz ötlet egy vietnámos rész, remélem nem lesz több 3k-nál, és akkor jó.
A Vietnam amúgy a leggyengébb BF rész volt, remélem ez jobb lesz. :D

(#25) Gude


Gude
senior tag

Nagyon várós :K :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#26) fasirTTT


fasirTTT
őstag

na erre kíváncsi leszek .... :U

(#27) pcguru1


pcguru1
őstag

Mikór jön :F

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.