Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

egyre kíváncsibb vagyok. remélem nem egy csalódás lesz a gamma.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) kovsol


kovsol
titán

multiplayer rész is lesz benne?

May the Force be with you!

(#3) Kirrr válasza kovsol (#2) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Ha még az is lesz benne, akkor tényleg überbrutálkirályság lesz. ;]

(#4) edward2


edward2
addikt

16-18 óra egy sima FPStől? O M G. remélem raktak bele anyagot rendesen...

(#5) rt06 válasza kovsol (#2) üzenetére


rt06
veterán

nagyon remelem
amondo vagyok, anelkul ki se adjak, megha ujabb eveket is kell varni ra emiatt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Igaza van, hogy ez sok Cod.nyi játékidő, és eddig úgy néz ki nagyot fog ütni. Akkor meg ennyi játékidő nagyooon FINCSI lesz. A Gearbox neve azért lehet garancia.(Merem remélni legalábbis.)

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) mmdms


mmdms
addikt

14 éve fejlesztik, és csak 16-18 óra játékidő... a tesztelők hogy unhatják már. :DDD

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ez kb mennyire is igaz? ...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) Lenry válasza mmdms (#7) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem már legalább kétszer le lett cserélve a gárda, és vagy 5x kikukázva minden más, szóval mintha 5 külön játékot csináltak volna :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Morden24 válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, mivel ez nem a 3DRealms, talán ér is valamit a szavuk :D

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Hiftu


Hiftu
senior tag

Azért én kiváncsi lennék szegény Duke Nukem evoluciójára ebben az 5 nem kiadott játékban.
Lehet, hogy a 3.-ban féllábú volt és szoknyát hordott... :D

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#12) mmdms válasza Lenry (#9) üzenetére


mmdms
addikt

Arra lennék kíváncsi hányszor kezdték elölről a graikai rész írását, mivel ennyi idő alatt kb minden 100x szebb lett, és hogy a végén melyiknél is maradtak.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#13) Findzs


Findzs
addikt

akkor ez a jáccó megéri majd az árát :K
várom várom

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) pmheros


pmheros
senior tag

remélem nem úgy lesz hogy 6 órányi a játékra és 10 órányi a főellenségre

nem vagyok tökéletes

(#15) Angel1981


Angel1981
veterán

Egy 13-14 éven át fejlesztett játék esetében miért kéne azon csodálkozni, hogy hosszú? :D

(#16) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Mikor jön a kettő 2040? Azt már lehet nem érem meg. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#17) Sontir Fel válasza pmheros (#14) üzenetére


Sontir Fel
őstag

+2 óra elmegy a wc használattal és az utcalánykodással :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#18) csepelball


csepelball
tag

"azok a kibxxxxtt idegenek leszedték a gépemet. Nem volt elég a leckéből?"

Remélem itt is nagyot fog ütni mind az angol mind a magyar szöveg(már ha lesz).
A 3d óta nem kaptam olyan játékot, ami ennyire megfogott volna.Remény remény remény :)

(#19) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Gyorsan elment ez a tizeniksz év, most már ez a három hónap is menjen végre...

Sent from my keyBoard

(#20) Addaminator


Addaminator
csendes tag

Remélem a játék minden várakozást felülmúl majd az egyedi Duke feeling-el. :-)
Szerintem sokan várjuk a játékot.:) A 16-18 órányi játékidő csak arra enged következtetni, hogy sok munka volt benne.

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#21) cszn


cszn
őstag

Azt hiszem a Deus Ex első részét játszott végig kb ennyi idő alatt (először). Not baaad. :)

(#22) Воланд


Воланд
titán

Nem lesz rossz, ha tényleg ennyi lesz a játékidő és nem abból fog állni, hogy egy-egy főellenséget 1-2 óráig kell lőni, mire feldobja a talpát.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Ráértek.
év/óra playime :U

(#24) mephi666 válasza cszn (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

a system shock2 nekem sokadik végigjátszásra is adott 20-25 órát simán :) (írta a tiszta játékidőt és onnan tudom... ebben nincs benne természetesen a halálozások/újratöltések miatt elvesztegetett idő)

ui: egyébként bizakodó vagyok (már megint), mert ez elsősorban single player játék lesz és ezekből elég rövidek voltak az újabbak: avp, wolfenstein, call of juarez1-2, bioshock, stb... valami tartalmasabb szórakozásra vágyok... (ennek ellenére a felsorolt játékok közül néhány jól szórakoztatott, csak nekem rövid volt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Anubiss


Anubiss
tag

Grafika nem is annyira lényeges, mert néha az izgat a legkevésbé. Ha annyira bele tudom élni magamat, akkor nem izgat a grafika. Ez a fíling megvolt a Metro 2033-nál is meg a Stalkerban is! :K

(#26) Huvi00


Huvi00
tag

Szerintem eszméletlen hülyeség volt tech 4 motort használni a továbbiakban undorítóan utálom sőt doom 3 is hátam közepére se kívánnám ezt korrekten megmondom .Eleinte azt hittem UT3 csinálják jobb lett volna de mégsem moddb írták. Nem vagyok grafika buzi de ezt a motort eszméletlenül rühellem .Persze ezzel nem mindenki ért egyet de ez van akiket ismerek az mind utálja és megvan rá okunk RTCW 2 rettenetesen elrontották. :W

.

(#27) Yutani válasza Huvi00 (#26) üzenetére


Yutani
nagyúr

Pont tegnap beszéltünk róla a fórumon, hogy a Doom3 motoros Wolfi nem lett rossz, még ma is szépnek mondható. A PREY is jól sikerült ezzel a motorral, és a Quake 4 sem volt rossz. Szóval nem értem ezt az ellenségességet a Tech 4 motorral szemben!

Szerk: a Doom3 meg olyan, amilyen, én sem kedvelem, nem vagyok képes végigjátszani ma mai napig, pedig fenn van a gépemen. De ez nem szabad, hogy negatív ítéletet eredményezzen ugyanezen motorral készült más játékokra.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#28) Recon666 válasza Huvi00 (#26) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Amúgy az Unreal Engine 2,5 motort használja a játék nem az ID tech 4-et. Ezt használja a nemrég megjelent Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, és majd az I Am Alive is. Itt egy kis leírás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#29) zoltanz válasza Recon666 (#28) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igan az, de teljesen újraírták, sztem majd meglátjuk. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30) cszn válasza mephi666 (#24) üzenetére


cszn
őstag

Hú ne is mondd :) SS2 mekkora überkedvenc. Tényleg hosszabb volt mint a DE, ez igaz.
Jó lenne tényleg egy lapon említeni ezekkel a DNF-t, még ha teljesen más stílus is. :)

(#31) Recon666 válasza zoltanz (#29) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen, egy módosított Unreal engine 2,5-öt nem lesz avval gond. :)

(#32) Huvi00 válasza Yutani (#27) üzenetére


Huvi00
tag

PREY-t elismerem rettenet jó lett de nem a motora miatt

.

(#33) szabod


szabod
senior tag

Na reméljük tényleg lesz 16-18 óra, és akkor megmutatják a többieknek, hogy lehet még hosszú játékokat csinálni :)

(#34) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

öcsémnek ez a játék akkora retro lesz, mint nekem a 3D :C...

16-18 uhr?.. gut. fain:C..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Elsőre jól hangzik a 16-18 óra, csak ne legyen olyan vontatott, mint a Doom 3.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#36) Findzs válasza Huvi00 (#32) üzenetére


Findzs
addikt

na látod
jól leírtad a lényeget, ha jó a játék teljesen mindegy milyen motor hajtja :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) kexksz


kexksz
addikt

Igaz, hogy 4szerese egy CoD résznek, csak az a baj, hogy a CoD részek évente jönnek ki, nem 14 évente. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.