Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-08 09:57:09

LOGOUT.hu

Duelyst - Az összefoglaló a március végi patch előtt íródott, pillanatnyilag nem aktuális, amint lehetséges, update-elve lesz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Lassan belépünk a 2K és 4K felbontások világába, de ezek a játékok még mindig pixelhalmazokból állnak. Kicsit szomorú, hogy még mindig divat az ilyesmi. Gondolom erre volt keret abból a pénzből, amit összekalapoztak. Szeretem a retro stílust, de inkább előveszek egy emulátort és egy NES/SNES/GBC játékot, ha ilyesmire vágyok.

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Félelmetes, hogy ma ennek a fejlesztésére találtak "befektetőket". Tudom, hogy nem a grafika a lényeg sokaknak, de ennyire nem? Kb. 20 évvel ezelőtti grafikai szinten áll.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) ldave válasza szupermacs (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ez nem pénz kérdése, sőt szerintem drágább megcsinálni egy igényes pixelart látványvilágot, mint valami alap 3D-s modelleket.

A Slime draws near! Command?

(#4) ttamashu válasza ldave (#3) üzenetére


ttamashu
aktív tag

és ez nálad belefér az igényes kategóriába :D ?

Tea az élet!

(#5) oriic válasza ttamashu (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igényes pixel art a játék? Igen az. Próbáltátok egyébként vagy csak videó alapján szóljátok le? Év elején játszottam vele a zárt alfa teszt keretén belül, és már akkor jobban imádtam mint a Hearthstone-t pl.

Továbbra is egy free-to-play játékról beszélünk amúgy, amit 0 ráfordítással is simán lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) ldave válasza ttamashu (#4) üzenetére


ldave
félisten

Sajnálom, ha az én értekvilágom ellentmond a tiédnek. Nekem tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#7) szupermacs válasza oriic (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem próbáltam, mert számomra nem adta el magát a játék a videó alapján. Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Én egyszerűen csak nem tudom komolyan venni ezeket. a '90-es években ez volt, mert nem tudtak jobbat készíteni. Akkor már eleget toltam ilyen játékokkal és elég is volt. Azért már 2000 előtt is gyönyörű 2D játékok voltak amik nem pixel artok voltak. Miért nem lehet azt a minőséget visszahozni? Abból is lehetne rajzfilmes grafikát csinálni. De ott vannak a régi árkád gépes Capcom játékok amik szintén 2D játékok, mégsem ilyen rondák. Nem a pixelekkel van baj, hanem azzal, hogy már TÚL sok az ilyen játék.
És ezt nem menti meg a F2P sem, mert már abból is vannak olyan címek, amik gyönyörű 3D világot építenek fel és biztos, hogy sokkal több órányi játékidő van bennük. De ha csak a kártyás játékokról beszélünk, az én kedvencem a Battleforge és a Duel of Champions volt régebben amiket sokáig toltam. Gyönyörű grafikájuk volt és jó volt rájuk nézni. És természetesen ingyenesek.
Nincs ami emellett szólna, ha már csak ránézek és sírnom kell. Grafikusként engem nagyon zavar az ilyen.

(#8) ldave válasza szupermacs (#7) üzenetére


ldave
félisten

A legtöbb ma aktív indie fejlesztő pont az általad említett játékokon nőtt fel és kedvelte meg a videójátékok világát, szóval szerintem valahol érthető, ha egy részük maguk is hasonló látványvilágot szeretnének megalkotni. Ha ezeket nem tudod komolyan venni, azzal nincs semmi baj, nem te vagy ezek szerint a célközönség. De azt is látnod kell, hogy van ezekre igény, ott van pl a Shovel Knight, ami még ennél is puritánabb kinézetű és mégis elkelt belőle több mint 700 ezer példány.

A Slime draws near! Command?

(#9) szupermacs válasza ldave (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Sajnos a számok nem jelentenek semmit, inkább arra lennék kíváncsi, hogy a 700 ezerből ki, mennyi játékidőt rakott bele a játékba. Az jobban megmutatja, hogy tényleg érdekli-e az embereket a játék hosszabb távon, vagy csak adtak neki egy esélyt, mert olcsóbb, mint egy AAA cím. De ezt már kitárgyaltuk korábban egy másik topicban.
Tényleg nem én vagyok a célközönség, ebben igazad van.

(#10) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Letöltöttem a klienst és nyomtam rajta pár kört. Azt kell mondjam, jó játék, de sajnos nincs (vagy nem találtam) egyjátékos módot rajta. Gyakorlatilag olyan, mint az online Magic-játékok, élő ellenfelek ellen lehet kompetitív meccseket vívni. A grafika az újra divat pixelart, ami nagyon jól van animálva a játékban. Sokan kedvelik, plusz van egy nagyon kellemes tulajdonsága is: hacsak a háttérben nem valami spéci motor fut, akkor elviszik a VGA-szegény gépek is. A stratégiák többnyire inkább CPU-limites játékok, ezt is gond nélkül játszottam a noteszen. A karakterek meg is jelennek egy küzdőtéren, ami négyzethálós (a sakkhoz és újabban a Heroes-játékokhoz hasonlóan). A játékmenet a klasszikus Magic-játékokat idézi, amibe beleöltem PC-s pályafutásom során pár ezer órát. Van egy főemberünk, aki kisebb-nagyobb teremtményeket és varázslatokat idézhet, hogy elpusztítsuk a fő ellenfelet. Artifact-ok is használhatóak a képességeink turbózására. Aki játszott már efféle kártyajátékokkal, azt sok meglepetés nem fogja érni. Minden amit hiányolok, az valamiféle egyjátékos mód, egyébként teljesen rendben van a dolog.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11) fogtunder válasza oriic (#5) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én szeretem a pixel artot, mert alacsony erőforrás igény mellett nagyon szép grafikát lehet kihozni belőle, kár hogy ez nem ez. és igen, kipróbálás után mondom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#12) fogtunder válasza fogtunder (#11) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha esetleg valaki játszik még vele, vegyen fel, FOGTUNDER néven vagyok fellelhető.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#13) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Csak hogy könnyen visszataláljak.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14) saelin válasza fogtunder (#12) üzenetére


saelin
veterán

Ha géphez kerülök felveszlek!

Tegnap játszottam pár meccset és próbálgattam a generálisokat, amikből a legjobban az abys, magmar és vanar tetszett. Sajnos nagyon érezni, hogy kezdő vagyok, mert néha dob olyat a gép hogy pislogni sem tudok. Pl turn 4 lethal magmar vagy a provoke-os istenverése, a lyonar.

A másik topikban kérdeztem, hogy mi a beállítások közötti különbség. Arra valami? A blurt még látom, de a low-med-high között nem vettem észre különbséget. Csak azért kérdem, mert ez is ugyan úgy pörgeti a ventit a notiban, mint a hs... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) fogtunder válasza saelin (#14) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem tudom, én nem vettem észre sok különbséget a szintek között, mivel nagyrészt böngészőből tolom, minden le van véve low-ra, igazából nem lett csúnyább :) szépnek továbbra sem nevezném, de ez van.

még nekem is vannak komoly meglepetések szép számmal ladderen, a legrosszabb, hogy sokkal több mindent kell átgondolni, megcsinálni, mint egy HS körben és ugyanannyi idő van rá, párszor kicsúsztam már belőle és buktam miatta a meccset.

nekem egyébként vetruvian lapokból esett a legtöbb, úgyhogy egyelőre azt építgetem ez alapján

illetve ma elkezdtem Lyonarra játszani, mert ugye mindent fel kell húzni 11-es szintre, mint a HS-ben, hogy az alap lapkészlet meglegyen, ott ehhez próbálok közelíteni.

sajnos kb. bármi, amit találtam, egy patch-csel ezelőttről való, de a ladder alján működik ez is, sőt a basic paklikkal is lehet nyerni.

amúgy ha valaki nem találta volna még meg, starter guide redditről, elég sok minden ugyanaz, mint HS-nél, de van benne sok játék specifikius okosság.

ez pedig az achievementek listája

I hate morning people. And mornings. And People.

(#16) saelin válasza fogtunder (#15) üzenetére


saelin
veterán

Hmm, megnézem a böngészős változatot is! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#15) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fura érzés, hogy akik felvesznek meccs után barátságosak. Jó, gondolom rank 25-ön HS-ban is ez van. :D

Ez a provoke dolog nagyon idegesítő.

Ami még fura hogy nagyon nem kell törődni a laphúzással, nekem még sose volt olyan, hogy ne tudtam volna mit rakni. Ez a hős visszaüt dolog viszont tetszik. #antiSMOrc ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#17) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, hát nem ugyanaz a community :D folyamatosan emote-oló ellenfelet se láttam még, HS-ben meg ugye mindennapos.

viszont itt is ugyanúgy rohadt lassan gyűlnek a lapok, többnyire nem az esik, aminek kellene, de törni-kraftolni nem akarok, pláne v0.53-nál, mikor ki tudja hány kör nerf van még hátra megjelenésig.

holnap lesz az igazán érdekes (vagy szombaton), mert lesz gauntlet (kvázi aréna), azt azért megnézem majd.

laphúzás meg tényleg nem kell és elég jól lehet kontrollálni az aggrot is, bár lehet csak azért, mert Vetruviannel nyomulok, ami a helyi kontrol faj.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#19) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#18) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is azzal nyomulok. De csak mert vele volt questem. Most meg már vele maradok amíg ki nem ismerem a játékot jobban.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#19) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az a baja, hogy az igazán tápos cuccok mind epic/legend ritkaságúak, de a dervish pakli elég olcsón összehozható és a 4 manás removal elég táp, pláne sokat buffoló ellenfél ellen.

mondjuk tegnap pont kikaptam egy vanartól, aki felbuffolt valami ranged szart 5/5-re, ok, hogy a hősömet nem tudta vele támadni, de bármit raktam ki, megölte kapásból, felrakott pár snowpiercert és szétverte az arcomat.

de elég kemény menet lesz összerakni egy fullos vetruvian paklit, egyelőre kellene az alap paklihoz is egy csomó dust/lap, viszont szétszedni tényleg nem merek semmit, még ami kezdőként is használhatatlannak tűnik, azt se.

amúgy ilyen 9 körül online leszek, akarok én is új classokkal gyakorolni, ha valakinek van kedve

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21) gmx9 válasza NyxNyxNyx (#17) üzenetére


gmx9
aktív tag

Tegnap engem is felvettek, miután nyertem (nagyon bénák voltunk mindketten, kb. az első meccsünk lehetett), de alapból kinyomom a HS miatti tapasztalatok miatt. Adok egy esélyt a következőnek, mert amúgy jó új embereket megismerni, együtt fejlődni.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#22) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Na, Csabi beígérte a játszást. :))

no fate but what we make

(#23) thesound válasza voyager4.4 (#22) üzenetére


thesound
őstag

TheBalloonEmpire néven engem is megtaláltok. Eddig pár gyak. meccset nyomtam meg egy rankedet. Abyss tetszik, de nem néztem meg mindent.

Alapötlet tetszik, a pixel art nincs ellenemre, de szokni kell.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#24) fogtunder válasza thesound (#23) üzenetére


fogtunder
nagyúr

este valaki jöjjön már játszani egy friendly meccset, kapunk belőle fejenként egy spirit orb-ot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#25) thesound válasza fogtunder (#24) üzenetére


thesound
őstag

ok, kilenc körül vagyok (de lehet hamarabb is)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#26) fogtunder válasza thesound (#25) üzenetére


fogtunder
nagyúr

közben én már megcsináltam, de tolok veled egy meccset, hogy megkapd. majd előbb-utóbb leszek én is, csak el kell intézni az esti műszak teendőit.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#27) saelin


saelin
veterán

Tegnap este mentem egy arénát... itt is olyan nub vagyok benne, mint a hearthstone-ban! :DDD (1:3)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) NyxNyxNyx válasza saelin (#27) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem szombatra írja az arénát. Pedig láttál volna, olyan lelkesen jelentkeztem be. :( :D

A legendary-k tényleg nem olyan ritkák. Már kettőt is nyitottam 2-3 nap alatt és epic-ből is jött 4 kb.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29) saelin válasza NyxNyxNyx (#28) üzenetére


saelin
veterán

Nekem volt egy free ticketem.

Viszont a raritynek nem nézem utána... Fogalmam sincs melyik milyen ritka! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#30) voyager4.4 válasza NyxNyxNyx (#28) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Én is nyitottam legendary-t 1 nap alatt, ráadásul egy spell volt. :DDD

no fate but what we make

(#31) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#28) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sokkal gyakoribb a legend drop rate, azt olvastam, hogy átlag 2-3 paklinként kapsz epicet, 5-6 paklinként legendet. viszont itt minden lapból 3 mehet a pakliba, és hogy konzisztens lehessen, legalább 2-t kell játszani nagyjából mindenből, de a jobb lapokból kötelező 3 van.

sajnos itt is van jópár trash legend, szóval mire a 2-3 darab összejön legalább egy meta deck-hez, az elég hosszú idő, szerencsére az elején lehet érvényesülni olcsóbb, összedobált paklikkal is, ha legalább a value-ra figyel az ember. amúgy 3 hét alat sikerült összegrindolni egy egész tűrhető (a körülményekhez képest) dervish vetruvian paklit, pár mákosabb nyitással elég jól el lehet lenni a ladder alján f2p módban.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#31) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én most le bírtam menni rank 20-ra 3 nap alatt nagyon kevés vereséggel. A questek sokat segítenek megérteni a lapokat, abból is majdnem mindet megcsináltam. A játék még mindig nagyon tetszik.

Most kezdtem el videókaz nézegetni hogy fejlődjek, azt mondja egy csávó hogy napi játékkal 3 hónap alatt össze lehet szedni a fontosabb lapokat. Ezt azért üdítő a HS után hallani.

Nézem a rejtett questeket "Helping Hand - Lose 3 games" Ezt még nem kaptam meg. :D

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#33) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#32) üzenetére


fogtunder
nagyúr

amaz most vett 40 orbot, szokás szerint bemákolta, gyakorlatilag megkapja a vetruvian control alapokat, minden orbban legendje van. komolyan nem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#34) saelin válasza fogtunder (#33) üzenetére


saelin
veterán

Így könnyű... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#35) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#33) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez a mechanor deck melyik univerzumban balanced? :D Kirakják az 5 mechet, mehet is a concede.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#35) üzenetére


fogtunder
nagyúr

van egy neutral rare lap, a crossbones, 3 manából leszedi. én eddig egyszer játszottam ilyen ellen, akkor éppen lyonarral voltam, silence, aztán mire odaért, ahova kellett volna, már nyertem. vetruvian ellen elég szar, mert nem tudsz területet silencelni, ha gyakori a pakli, akkor érdemes berakni 1db crossbonest, megalázza, mint a BGH Deathwinget.

amúgy a scion's third wish egy iszonyat beteg lap. az elég friss 0.55 patch előtt minden minionnak adott 3 sebet (ez volt a játék FoN+SR kombója a Star's Furyval), azóta +3/+3 és blast-et ad, mindezt 3 manáért. most volt egy meccsem, T1 Jaxi, T2 Scion TW, T3 Twilight Sorcerer, T4 Twilight sorcerer, aztán mikor elfogyott a silence, nyertem.

egyébként mióta ez van, nincs kedvem HS-ezni. itt élvezem, hogy vannak új lapok, sokkal több taktikai lehetőség (ami mondjuk két élű fegyver, de tetszik), valahogy gyorsabban jönnek a lapok, elhiszem, hogy F2P-ben belátható időn belül a nagyja meglehet. és nem kapok agyrákot a laddertől.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#37) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#36) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na ebből a Crossbones-ből lehet csinálok 2-t. :R

Én is így vagyok a HS-sel. Tegnap felmentem játszani egyet, relatív jó meccs is volt. De amíg itt van az újdonság varázsa meg a gyűjtögetés stb, addig annak nem sok esélye van.

Gauntlet reward is sokat ad. 4 win-re kaptam 45 goldot 65 dustot 1 orbot és egy raret.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#38) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#36) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt elfelejtettem mondani, hogy arénában gyűlt ki ráadásul elég hamar.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#39) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a 0.56 patch, ami a napokban jött ki, behozta az AI elleni játékmódot, level 10-ig most már lehet így is XP-t szerezni, hogy megkapjuk a class basic lapokat, nem kell feltétlen élesben próbálgatni ladderen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#40) saelin válasza fogtunder (#39) üzenetére


saelin
veterán

Ez jól hangzik! Végre nem kell egyből ladderen tesztelni deckket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#41) fogtunder válasza saelin (#40) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sandbox mód eddig is volt, ahol mindkét felet te irányítottad, de azért nem járt XP, ezért meg igen. viszont nem kell sokat várni az AI-tól, egy rank 25 játékosnak sem lehet túl nagy kihívás, tényleg arra jó, hogy a frakciók alapjait megnézd és a kártyákat megszerezd level 10-ig. utána pedig játszol egy ranked meccset, meg is lesz a level 11, és az ingyen orb.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#41) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Van valami jó kis Hearthpwn-höz hasonló oldal ahol deck-ek és lapok vannak, esetleg rangsorolva?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#43) saelin válasza NyxNyxNyx (#42) üzenetére


saelin
veterán

Nem hiszem hogy van ilyen... még beta a játék.

giorgio
Igen, de ahogy te is írtad ott te irányítottál 2 generálist, az nekem úgy fura volt... mint saját magam ellen sakkozni. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#42) üzenetére


fogtunder
nagyúr

olyan, mint a pawn, nincs, de a fórumon van pár hasznos bejegyzés:

ez egy kvázi meta report, vannak benne top és budget paklik is.

ez disenchant guide, én egyelőre nem törnék be olyat, amiről nem mondják egyértelműen, hogy hulladék, de lehet még azt sem, mert havi 4 lap jön ki és ki tudja, mi kell majd.

ez egy másik deck tier list, kicsit régebbi, de ebben talán jobbak a low budget paklik (pauper szekció).

amúgy lehet kérek TG jogot, aztán összerántok egy gyors első hsz-t.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#44) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Köszi, a disenchant guide segített.
Ma esett a 6 manás vetruvian legend. Hát mit ne mondjak, brutális :D Egyszemélyben megnyerte nekem a már félig elbukott meccset.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#46) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#45) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, hát abból kellene nekem is :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#47) saelin


saelin
veterán

Lesz valamikor firefox (vagy más) böngésző supportja a játéknak?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#48) alite válasza saelin (#47) üzenetére


alite
aktív tag

Az alabbi lehetosegrol hallottam, de meg nem probaltam:

Duelyst

[ Szerkesztve ]

(#49) saelin válasza alite (#48) üzenetére


saelin
veterán

Ezt tudom, de csak chrome-al megy. Nekem meg foxom van és jó lenne azzal használni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#50) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na, rank 12-nél akadtam meg először, megjelentek a fox songhai paklik, most kb. 1 win - 1 lose, de az látszik, hogy 3 hét játékkal összehozható simán a gold division, ami ugye némi gold és spirit, plusz 1-1 példány a jövő hónapban kiadásra kerülő legend és epic kártyából.

amúgy ahogy észrevettem Lyonarból a legkönnyebb és legolcsóbb ladder paklit összehozni, az alap és common lapokon kívül kell bele:

emerald rejuvinator - rare - 3db
holy immolation - epic - 3db
twilight sorcerer - epic - 3db
ironcliffe guardian - rare - 3db

plusz ugye ha nyitsz valami durva legendet, dancing swords is jó bele, a két epic lap viszont kb. kötelező, de a sorcerert kb. minden pakli játssza, szóval az semmiképpen sem kidobott pénz, az immolationből pedig minden Lyonar deck 3-at játszik, annyira OP.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.