Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) AZTA


AZTA
tag

Mondjuk azt leírhattad volna hogy mi okból kerültetek oda. Jó, ha belemélyed az ember,aki ki tudja venni hogy apuci dolgozni volt kint és vitte a családot is. Csak így az árakról nem sok mindent tud meg az ember pedig az is érdekes lett volna (már ha ti fizettétek és nem a cég ugye mint a netet :) ).

(#52) Barthezz2 válasza Runner_fxr (#49) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak a víz és az áram önmagában olyan költség, hogy ha nem lesz ott olaj megnézhetik magukat. Persze nem vagyok szakértő, lehet hülyeséget beszélek, csak úgy józan paraszti ésszel belegondoltam.

Aztán nehogy azt hidd, hogy ezt már most nem pluszra hozzák ki a befolyó bevételekkel együtt kalkulálva. Mire az olaj elfogy, a befektetés költségei már rég megtérültek belőle(mármint a bevételekből, nem az olajból), és marad a tiszta profit.

Everybody lies.

(#53) Runner_fxr válasza Barthezz2 (#52) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát, hogy pluszra hozzák e ki vagy sem, ezt szerintem se te se én nem tudhatjuk biztosra.
Egyenlőre ömlik a pénz az olajból, pont lesz@rják a költségeket, ez majd akkor derül ki, ha már csak a turizmus marad mint bevétel. Ha megnézed azokat az építményeket, üvölt mindenről, hogy csak a flancolás számít, bármi áron, semmi nem számít. Majd úgy is kiderül mi lesz, örökké nem lesz ott sem olaj.

[ Szerkesztve ]

(#54) Mr. WolfDog


Mr. WolfDog
tag

Aki sír, az gondoljon bele abba, hogy ő hogyan viselkedne, ha hirtelen annyi pénze lenne mint ott rengeteg embernek.

Persze tudom, 99,99%-ot oda adnátok Afrikának és a maradék 0,1% ot is elosztogatnátok az éhezőknek. Faintos ez az álszenteskedés.

(Ha olyan helyzetben lennék mint ők, az egyik utolsó dolog lenne az, hogy az érdekeljen, hogy vannak akik éheznek stb... Egyszerűen nem az én dolgom. Ország szinten meg már nem is érdemes beszélni. Pont egy olyan országból nagy a szánk, ahol akkor is leköpjük a másikat ha 10Ft-al több van neki.)

(#53) Runner_fxr : Öröm olvasni, ahogy a világ egyik leggazdagabb országáról akarjátok megmondani, hogy milyen buták. Miközben te Európa egyik legcsóróbb országából netezel :D:D

[ Szerkesztve ]

(#55) Lenry válasza AZTA (#51) üzenetére


Lenry
félisten

ez valószínűleg nem véletlenül maradt ki

(#54) Mr. WolfDog főleg azért vicces ez az ekézés, mert a fentebb emlegetett éhező bantuniggerekhez képest az itt fórumozók is elképesztő gazdagságban élnek.

ennyi erővel őket is lehet ekézni ugyanezért
ivóvízzel öblíted le a sz*rt a WC-dben? nem egy híd alatt van az iskolád? nem egy pár cipőn osztozol 8 testvéreddel? internet meg áram?

mocskoj burzsuj Közép-Európai

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#56) Barthezz2 válasza Runner_fxr (#53) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Persze, ebben igazad van, egyiket sem tudhatjuk. Majd az idő mindent megválaszol:)

Everybody lies.

(#57) Runner_fxr válasza Mr. WolfDog (#54) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ezt csak akkor tudhatjuk meg, hogy hogyan viselkednénk, ha abban a helyzetben lennénk, de nem vagyunk, így általánosítani sincs értelme.
Amit meg az álszenteskedésről írsz, lehet te lesz@rsz mindent magad körül ha neked jól megy, de én nem ilyen vagyok. Nekem az nem boldogság, hogy nekem van ,de nem oszthatom meg másokkal, ami nyilván nem azt jelenti, hogy a pénzem 99 %-át elosztogatnám, de adnék belőle ha megtehetném. Így is szoktam adni, pedig olyan sok nincs. Nem sokat, de szoktam adakozni.

Mr. WolfDog: "Öröm olvasni, ahogy a világ egyik leggazdagabb országáról akarjátok megmondani, hogy milyen buták. Miközben te Európa egyik legcsóróbb országából netezel :D:D"

Te nagy koponya lehetsz ilyen penge logikával és következtetéssel! :)
Az, hogy ott van olaj, nem az ő érdemük, okosságuk, hanem szerencse, az hogy nálunk meg csak olyan politikusok voltak és vannak akik gátlások nélkül kifosztanak 10 millió embert, majd édes álmot alszanak az pedig pech!

[ Szerkesztve ]

(#58) Mr. WolfDog válasza Runner_fxr (#57) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Figyelj. Ők is adnak, csak ti azt várjátok el tőlük, hogy a vagyonuk túlnyomó részét osztogassák el mint valami karitatív szervezet.

Gondolkodj másképp. A teljes!!! vagyonod hány %-át osztogatod el vagy fordítod valami segélyezési mizériára?
Na ha kiszámoltad, bújj is el, mert %-san ők még mindig többet adnak mint te vagy én vagy az egész lakosság. Milyen jogon várod el bárkitől is, hogy osztogassa a pénzét, csak azért mert gazdagabb mint te? Miért pont a te gazdagságod a határ? Miért nem egy 100%-ban nincstelen mondja meg ki mennyit osztogasson? Egyedül az ő szava érne bármit is.

másképp fogalmazva.

(#59) Barthezz2 válasza Runner_fxr (#57) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, de ha sok pénzed lenne, te se osztogatnád el mind. Azt meg senki sem tudja, hogy ott Dubai-ban ki adakozik, vagy ki nem.

Mellesleg parttalan az egész vita. Attól, hogy Dubai nem építi meg a világ legmagasabb épületét, még ugyan úgy éhen fog halni az a szerencsétlen, akinek meg kajára sem futja.
Egy ország, egy két milliárdos város/ember nem fogja megoldani a világ problémáit, ha akarja se.

Ezzel nem értelmet akarok adni a sivatag középen elterülő síparadicsomnak, meg az óceán közepére épített szigetnek, de attól az még ott van. Megtették, mert megtehetik. Ha más tehetné meg, meg más tenné meg. Ilyen a világ.

Mellesleg ha a világ -mi, mindannyian- nem tette/tettük volna magát/magunkat ennyire függővé az olajtól, akkor Dubai sem tartana ott, ahol. Mindennek van ok-okozata, csak egyszerűbb a másikat okolni:)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#60) Runner_fxr válasza Mr. WolfDog (#58) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Először is kezdjük ott, hogy nekem nincs vagyonom! Másodszor egy szóval nem mondtam vagy gondoltam olyat, hogy nekik a pénzük nagy részét el kéne osztogatni. Amit kifogásoltam az az értelmetlen rongálás, pocsékolás, csak azért mert nekik a csapból is pénz folyik.
Illetve belegondoltam abba, hogy mi lehet hosszútávon ennek az értelmetlen pénzszórásnak a következménye, ha a pénzforrás kiapad és csak az épületek maradnak meg a többi vagyontárgy.

Egyébként meg soha nem vágytam olyan gazdagságra ami például Dubai-ban van, amire vágyok azt el is tudom érni és már jó úton vagyok afelé. :)

[ Szerkesztve ]

(#61) Mr. WolfDog válasza Runner_fxr (#57) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Hogy is van ez? Mi szerencsétlenek vagyunk, de ez mindenki hibája csak nem a miénk, ők nem de ettől még utáljuk őket, mert mi szerencsétlenek vagyunk!

Ui: Az a vicc megvan hogy a politikusokat a nép választja, azaz egyedül a nép a hibás azért amiért ott vagyunk ahol. Nehéz elfogadni, mert fröcsögni egyszerűbb, de ez a szomorú igazság.

(#60) Runner_fxr: Neked is van vagyonod (hoppá hoppá, ezek szerint nekik sincs, mert van gazdagabb náluk is). Méghozzá több száz vagy ezerszerese egy éhezőnek akikről ódákat zengtek.
Nem, nem értelmetlen. Neked értelmetlen, nekik nem. Nekik nem más mint baromi jó beruházás a jövőre nézve.
Rombolás? Ja, leromboltak 52 dűnét meg kivágtak 12 fát meg 3 cserjét.

Gondolkozz már úgy, mintha te élnél ott és te élnél azon körülmények között. Vagy szerinted van egy ilyen életszínvonalt ami felett mindenki köcsög és ami alatt mindenki éhező, csak az a menő aki nem tudott tovább jutni ezen a közvetett vagy közvetlen hibájából?

[ Szerkesztve ]

(#62) capulet75


capulet75
addikt

Azért nem kell ahhoz Dubai-ig menni hogy ne lopják el a törülköződet. :) Amúgy meg ez a turizmus buli csak addig tart amíg meg nem unják az ötven fokot az emberek. Azért nyaralni menni hogy az időd tetemes részét szállodában meg plázákban töltsd,hááát...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#63) Mr. WolfDog válasza Runner_fxr (#60) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Sajnos lejárt a szerkesztési időm:

Nem nem vágysz arra, mert nem is tudnád elérni, ezért lemondasz róla. Ez érthető védekező mechanizmus, csak éppen az embert az hajtja előre, hogy egyel több legyen neki mint a többinek. Ezért fejlődtünk el eddig, és ezért fejlődünk a mai napig is.

(#62) capulet75: Ebben van igazság, csak akik ilyen helyekre mennek azok nem a tengerért és egyebekért mennek hanem az ellátásért. Azt pedig szerintem te sem vitatod, hogy mindig lesznek tízezrek, százezrek akik így fognak élni.

[ Szerkesztve ]

(#64) Runner_fxr válasza Mr. WolfDog (#61) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát nem így van ahogy most leírtad az biztos! :D
Én nem azt mondtam, hogy utáljunk mindenkit aki gazdag, de vannak bizonyos viselkedés formák amik nem tetszenek, engedtessék ez meg nekem.
A politikusokkal kapcsolatban meg valamilyen szinten igazad van, de azért nem ilyen egyszerű ez a kérdés.
Igen a nép választ, de ha nincs értelmes alternatíva, akkor az igen nagy gáz, mert nem tudsz jól választani, mindenképpen csőd lesz az eredmény.
Az embereket meg át lehet verni, át is verték.
Persze ez nem jelenti azt, hogy magán az emberen nem múlik a jövője, csak az adott országon ahol él, de nem mehet el mindenki külföldre, nem lehet mindenki sikeres vállalkozó vagy mérnök stb.

(#65) capulet75 válasza Mr. WolfDog (#63) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem van pár ismerősöm akik megengedhetik maguknak A Dubai nyaralást. Egyik sem megy oda, inkább Bali vagy hasonló. Ott is van ám luxus rogyásig, és ezerszer kellemesebb a környezet. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#66) Avicularia


Avicularia
veterán

Érdekes ,én pár hónappal ezelőtt figyelmeztetésben részesültem hasonló kijelentésért az arabokra,amit az egyik kedves moderátor rasszistának titulált, itt úgy látszik nem gond, hogy a cikkben van :U

(#67) trufa12


trufa12
addikt

Én ha van valamim is megosztom :) nem pedig frenkizek vele ...

szóval ha milliárdjaim lennének :) biztos adnék 1 fagyit mindenkinek :)
de a poént félretéve nem tudom , de általában az embert a sok pénz meghülyíti aztán onnan vége.

sajnos a nagyok ... direkte nagyon pénz centrikussá tették az emberiséget .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#68) enginev3.0 válasza capulet75 (#62) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem teljesen értek egyet
Itthon a visszajáró balatoni turisták miért jönnek? Mert van egy Balatonunk, "hűha"... még sem unják meg
Szóval, aki szereti az 50 fokot az dubait sem fogja megunni. Szívesen kimennék én is, és nem egyszer, hiába 50 fok várna még másodjára is, meg harmadjára, de biztos van miért tűrni azt az 50 fokos hőséget

Viszont Balatonra meg nem szívesen megyek mert már annyit voltam hogy meguntam :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#69) trufa12 válasza enginev3.0 (#68) üzenetére


trufa12
addikt

látod nekem még 1 balaton is jól jönne :)
voltam 1 szer 3 hónapot de nem jártam be :) (meló volt)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#70) Mr. WolfDog válasza capulet75 (#65) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Persze, kinek ez kinek az. De ez már ízlés kérdése. Dubai-nál is van drágább.

Balatonra is visszajárnak sokan, és én meg abban nem értem hogy mi a jó. Lehet nincs 50 fok de 50 évvel ezelőttiek a körülmények csak az árak nem. Na látod :)

[ Szerkesztve ]

(#71) #15446016


#15446016
törölt tag

Nagy UP a Dubajozós honfitársunknak! :C

(#72) capulet75 válasza enginev3.0 (#68) üzenetére


capulet75
addikt

Olyan ember nincs aki "szereti" az 50 fokot. Aki kőgazdag annak nyilván egyszerü ilyen helyeken is full luxusban tobzódni, de aki 2-3 évet spórol egy egzotikus utazásra az nem egy plázában akar nyaralni. Tedd a szívedre a kezed, hol lennél nyáron 2 hetet, Dubai-ban vagy Balin?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#73) #25954560 válasza capulet75 (#62) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem nyaron kell menni (pl oktober-november idealis). akkor amugy is tele van az egesz turistakkal. egeszen keves dolog van csak, ami idenyjelleguen csak turistaszezonban uzemel.
es ha az ember berel autot, akkor eljut a nem tul messze levo latnivalokhoz is. ilyenkor ket het is boven keves. atgurulni pl abu dhabi-ba, oman-ba. kicsattogni a sivatagba, elmenni megnezni egy nagy piacot, stb. hihetetlen erdekesek a lovaszatok is. nemelyikben komplett reggelivel kiegeszitett vezetett 'tura' van. az ovaros es kornyeke gyalog nagyon szepen bejarhato. a creek ket oldala kozott pedig at lehet jutni abra-val is vagy lehet valasztani a gyalog alagutat. az aranypiac es a fuszerpiac is nagyon erdekes magyar szemnek.
a flancosabb bevasarlo-kozpontokban pedig azert van nagyon hideg, mert itt a gazdagsag fitogtatasanak szamit h ok bizony kepesek pl 18 fokot tartani. a vizi vidampark es a delfinarium is jo program.

gratula a szerzonek, jo kis cikk lett :)

(#74) Runner_fxr válasza Mr. WolfDog (#63) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nézd, szerintem nem ismersz engem, ezért ne tegyél ilyen kijelentéseket, hogy én inkább lemondok. Nem mondok le a céljaimról! Amit szeretnék elérni azért megküzdök, az más kérdés, hogy nem vágyok értelmetlen gazdagságra. Nem értem mi ezen olyan felfoghatatlan? Persze hiába akarnék Dubai szintű gazdagságot, valószínű ez akkor se menne ha összesz@rnám magam, de szerencsére nem is hiányzik a boldogságomhoz.

(#75) Runner_fxr válasza capulet75 (#72) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Lehet furán fog hangzani, de én szívesebben kerékpározok az Osztrák hegyekbe mint, hogy Balin nyaraljak.
Dubai meg még annyira sem vonz. Esetleg Ibiza az ami még érdekelne, oda szívesebben mennék mint Balira. :)

(#76) enginev3.0 válasza capulet75 (#72) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hol lennék? Mindenhol ahol lehet, amit lehetne megnéznék, amit nem azt is :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#77) Mr. WolfDog válasza Runner_fxr (#75) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

oh wait.

"Először is kezdjük ott, hogy nekem nincs vagyonom!"

kontra

" de én szívesebben kerékpározok az Osztrák hegyekbe "

-> Logikai bukfenc szagot érzek.

Vagy ha ezt az elszólásodat figyelmen kívül hagyjuk, akkor most a te ízlésed a mérvadó? Szerintem senki ízlése sem mérvadó egy másik ember számára. És lehet pont téged néz idiótának az akit éppen most te nézel idiótának. Neked ez másnak az, és mégis meg akarod mondani a frankót mi az igazi utazás / nyaralás.

Élni és élni hagyni nem igen működik párotoknál..

[ Szerkesztve ]

(#78) capulet75 válasza enginev3.0 (#76) üzenetére


capulet75
addikt

Mondjuk ez így van. :) Én Kubát nézném meg szívesen, meg Ázsia egyes részeit. Meg hát az én véleményem nem mérvadó, mert én mennék az északi sarokra is. Ott tuti nincsenek turisták. :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#79) Mr. WolfDog válasza capulet75 (#78) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Kubában jártam. Én őszintén megszólva többre számítottam (8 napot voltam ott), de így is nagy élmény volt. Valószínűleg azért számítottam többre, mert másképp képzeltem el az egészet. Sokan így vannak pl Jamaicával.

[ Szerkesztve ]

(#80) capulet75 válasza Mr. WolfDog (#79) üzenetére


capulet75
addikt

Gratulálok. :) Nekem célpont mert szeretek szivarozni, és hát ugye...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#81) tildy


tildy
nagyúr

Ez a szalloda az akvariummal meg a Sammy's Great Escape rajzfilmben is szerepelt.
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#82) Runner_fxr válasza Mr. WolfDog (#77) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nincs itt logikai bukfenc, miből gondolod, hogy ahhoz vagyon kell, hogy az Osztrák hegyekbe kerékpározz? Még ha síelést mondtam volna megérteném. Ehhez szerinted vagyon kell? :)
Egyébként meg él kint egy ismerősöm akinél ingyen meg tudok szállni.

Ne add már a számba a szavakat légy szíves. :) Én ilyeneket nem mondtam vagy gondoltam, mint amit te itt írsz. Én nem akarom megmondani a frankót csak leírtam az én véleményem, felőlem aztán oda megy bárki nyaralni ahova akar, én pénzt biztos nem adnék Dubai nyaralásért, de ettől még nem utálom azt aki meg igen.

(#83) tildy


tildy
nagyúr

Amugy ket kerdes, lehet csak elsiklottam par dolog folott:

- nyaralas vagy uzleti ut volt? Nyaralasrol irsz az elejen, de nem jottem igazan ra
- nok helyzete , kulfoldi/belfoldi nok Dubaiban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#84) Mr. WolfDog válasza Runner_fxr (#82) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Van pénzed útra, kajára, bicóra, túrára. Azt hiszem mégis van vagyonod... Osztogasd el, vagy ne papolj arról, hogy mi az értelmes és mi az értelmetlen vagy mi a sok és mi a kevés.

(#83) tildy: Legjobb tudomásom szerint nagyon változó a helyzetük, de ide csak ritkán jut el 1-1 kirívó eset. Ez olyan mint amikor azt mondja ránk a nyugat, hogy itt cigány üldözés van, meg tömeges cigány kivégzés. Minden az információ áramlás egyoldalúságából indul ki sajnos. Azt nem jegyezzük meg ha valakinek vagy valakiknek arany életük van ott, azt viszont egyből hogyha történik valami attrocitás.

[ Szerkesztve ]

(#85) mark77


mark77
tag

Fogyóban az olaj, új lehetőségeket kell felkutatni.
+a nemzetközi terrorizmust is lehet pénzelni

Cannibal Corpse

(#86) enginev3.0 válasza mark77 (#85) üzenetére


enginev3.0
félisten

Legyünk egy kicsit összeesküvés elmélet kedvelők, és mondjuk azt, hogy az eddig összes bejelentett, de meg nem jelent akkumulátor, és egyéb energiahordozó dolgot megvásárolták, és amint elfogyott az olaj, ők fogják megváltani ezzel a világot, értsd vízzel, vagy mással működő autók stb stb stb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#87) Kephamos válasza Mr. WolfDog (#58) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem ugyan nem kell egy petákjuk sem. Annyit várok el, hogy fejezzék be a totálisan felesleges energiapocséklást.

Turizmus? Nem értem mi a vonzó a sivatagban lévő légkondicionált helységekben.

(#88) Mr. WolfDog válasza enginev3.0 (#86) üzenetére


Mr. WolfDog
tag

Nem beszélsz hülyeséget :K

[moderálva]

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#92) mark77 válasza enginev3.0 (#86) üzenetére


mark77
tag

Napenergia van bőven. :D
Lusta banda az arab, de a pénzüket a saját hazájukba fektetik.A turizmus, ha jól csinálják jó bevételi forrás.
Csak az szélsőséges iszlám nézetekről kéne leszokni.

Cannibal Corpse

(#93) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért ne essünk túlzásokba egyik oldalon se. Mindenki elmondta a véleményét, tessék tiszteletben tartani a másikét is.

Köszi :R

Everybody lies.

(#95) zenke


zenke
aktív tag

Jó itt olvasni mennyi irigy ember van :))

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#96) dragonfx


dragonfx
veterán

nem semmi cikk.
dubai szép mesés, egyedi.de én egy ilyen helyen nem érezném jol magam.valahogy ez nem én vagyok....inkább egy balaton/tenger part...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#97) #25954560 válasza tildy (#83) üzenetére


#25954560
törölt tag

a nok helyzete eleg erdekes. mint a legtobb arab orszagban, itt is mindig a ferfiak utan kovetkeznek. azok az arab nok jarnak jol (viszonylag), akik gazdag ferfihez mennek (sokadik) felesegul. es akkor igazan megbecsultek, ha fiugyermeket szulnek. a hagyomanyok ugyanugy kotelezik oket a testuk es az arcuk eltakarasara. a modern es gazdag dubai nok a hagyomanyos viselet alatt divatos farmert es divatos cipot hordanak, de ez mind csak ritkan latszik. illetve a fehernemu-boltok is elkepeszto kinalattal rendelkeznek, bar ezzel nem lognak ki a tobbi bolt sorabol.
munkat meg az arab nok is nehezen kapnak, rengeteg helyen a 'fontos' allasokban egyszeruen csak ferfiak lehetnek. kulfoldi nok akkor tudnak munkat szerezni, ha valami olyan teruleten dolgoznak, amibol vagy nagyonnagy hiany van vagy kulonleges terulet. es akkor is foleg olyan helyen, ahol egyebkent is sok a kulfoldi. pl epiteszet, orvoslas. bankszakmaban kifejezetten nehez elhelyezkednie egy kulfoldi nonek pl.

(#98) Black Dragon válasza tildy (#83) üzenetére


Black Dragon
addikt

A nyaralás számomra nyaralás volt, édesapámnak kellett kint részben dolgoznia. A nők helyzetét pedig nem tudom neked megmondani, ruházat alapján majdnem minden nőt ilyen hacukába kényszerítette a férje, nem nagyon láttam anélkül nőket. Külföldi/belföldi arányt pedig nehéz összevetni, elég sok a turista, és igazából nem nagyon nézegettem ilyen téren az embereket.

AZTA: Nem hiába nem írtam bele, mivel nem tartom fontosnak egy ilyen típusú cikk írásánál, szerintem mindenki el tudja dönteni egyből, hogy ezt megengedheti magának, vagy sem. A költségek felét pedig nagyjából a cég fizette, a repülőutat pontokból váltottuk be javarészt.

(#99) Breeze


Breeze
aktív tag

azért azt elég gázul irtad hogy taxik terén semmi extra mindegyik Toyota....legjobb autó(gyár) a világon és első is :K

(#100) HuMarc válasza Breeze (#99) üzenetére


HuMarc
addikt

Mi az, hogy legjobb autó? Erősen kétlem. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.