Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovacsakos94


kovacsakos94
újonc

Rakd át a SIM kártyát a telefonból egy modembe :)

(#2) dsjk válasza kovacsakos94 (#1) üzenetére


dsjk
csendes tag

Ezt most nem értem.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#3) alkatraz3000 válasza dsjk (#2) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Természetesen létezik. Anyagilag nem igen éri meg, de 2000/GB áron van a tmobilenal pl.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) dsjk válasza alkatraz3000 (#3) üzenetére


dsjk
csendes tag

Nekem csak tartaléknak, végszükség esetére kéne. Lehet(inkább biztos), hogy hónapok alatt sem bonyolítanék le 1 Gb forgalmat sem.

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#5) alkatraz3000 válasza dsjk (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hat. Ezt sms-el kell indítani általában, es addig vonja amíg van egyenleged.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) Stonerice


Stonerice
őstag

Szerintem lehetne opció a DIGI NET MOBIL 1 is, ha már van máás előfizetésed náluk, akkor csak 1500ft/hó
hűség nélkül. 1gb adatforgalom . Nincs túlforgalmazási díj, és ha eléred a korlátot sebességet csökkentenek. Tehát nem maradsz net nélkül!
Volt ilyenem és a JAVA-s telefonomon is sikerült beállítani a SIM-et.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#7) Szoszo94 válasza alkatraz3000 (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

..és Stonerice:
Csakhogy azt havona ugye újraindítják és levonják a pénzt :)

Értem, mit szeretne a szerző, de ilyenről még nem hallottam, hogy egy feltöltéssel akár egy évig kitartana a net, mert tudtommal havonta mindenhol újraindítják. Remélem azért sikerül találni megoldást :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) banhammer


banhammer
veterán

En azt csinaltam, hogy bementem a Telenorhoz, kertem egy Hipernet elofizetest es a 2 ev huseget kifizettem egyben.
Igy szamomra le van tudva ket evre elore a fizetes.

De van a Telenornal olyan lehetoseg, hogyha csak a SIM kartya kell akkor nem kell huseget alairni es igy barmikor felmondhato a dolog.
Eloszor ilyet szerettem volna de akkor nem kaptam volna melle ingyen a Huawei 3G-s modemet es inkabb alairtam 2 evet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) letepem


letepem
aktív tag

T-nél 300-500 forintért kapsz 0,3-0,5 gb adatforgalmat havonta utána csökkentik a sávszélt! Ennyit megérhet!

Amiről tudok az vitamax csomagban lehet ilyen feltöltőkártyás mobilnetet használni, de az Voda

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.