Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

Ki az előadó? Dr. Ón János?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) vegyszer


vegyszer
addikt

Vajon ez is (mint a legtöbb egyetemi képzés) nyitott?
Azaz látogatható külsősöknek is?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4) etejedu


etejedu
őstag

Nincs mit ( hasznos tudást) tanítani vagy ennyire kell a pénz?
Jővő héten én is akkreditáltatom a vigyázzban állás tanfolyamot majd a következő kurzus emelt szintű tisztelgés és balra nézés lesz! Ez is hamarosan esedékes lesz a jövőt elnézve! :))

[ Szerkesztve ]

(#5) #77646080 válasza etejedu (#4) üzenetére


#77646080
törölt tag

A cikkben (amihez hozzászóltál) rögtön az elején olvasható a válasz: " (…) a drónok elterjedése és beépülése a mindennapokba a következő egy évtizedben elképesztő dinamikával történik meg (…)"

"már az első előadást követően több pozitív visszacsatolás érkezett a résztvevőktől." Nem mindenki olyan szkeptikus, mint te. Istennek hála.

(#6) etejedu válasza etejedu (#4) üzenetére


etejedu
őstag

Arra akartam kilyukadni, hogy most már minden evidens dologért pl (takarítói képesítés) papír kell!

(#7) Snoop-y válasza etejedu (#6) üzenetére


Snoop-y
veterán

Siman lehet balesetet okozni amennyiben nem vagy tisztaban azzal ,hogyan kell egy adott tisztitoszert hasznalni neagyjisten kevered oket. Szoval hjam nem art ha egy takarito ert ahhoz amit csinal...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8) etejedu válasza Snoop-y (#7) üzenetére


etejedu
őstag

Tiszta sor! De ezt egy nap alatt megtanulja az ember az adott cégnél!
Jó dolog ez! Nincs ezzel gond! Hasznos is igazából pl egy építész jól tudja hasznosítani a megszerzett tudást! De mint mondtam nem kell ehhez papír, pláne nehogy már fizessen is érte az ember! Maximum ingyenesen elvégezhető plusz óra, amely, na jó papíron igazolja, hogy ilyet is tudsz! Kiváncsi vagyok a jövőben melyik cég alkalmaz csak erre a feladtra személyt? Biztos vagyok benne hogy nem sok! Ha meg elterjed a szállítás azt már automata rendszer fogja irányítani! Ennyi erőből a biciklizéshez is kellene sőt nagyon kellene vizsga!!
Van a környezetemben ilyen jellegű bullshit oktatás ( arckrém készítés, tisztítószer gyártás) és nagyon sikeres is. Csak azért mert könnyen elvégezhető, érdekes, de ettől még mindig csak hobbi szinten tudnak vele foglalkozni!
Hiába készít eladásra attól még a szakértő vegyészt ugyanúgy ki kell fizetnie hogy eladható legyen a termék!
Kivánom nekik hogy legyen sikeres, kár hogy nem én találtam ki!

(#9) VIC20 válasza #77646080 (#5) üzenetére


VIC20
őstag

,," (…) a drónok elterjedése és beépülése a mindennapokba a következő egy évtizedben elképesztő dinamikával történik meg (…)"

"már az első előadást követően több pozitív visszacsatolás érkezett a résztvevőktől."

És magyarul sem tud mindenki... :O

(#10) #77646080 válasza VIC20 (#9) üzenetére


#77646080
törölt tag

No igen, sajnos igazad van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.