Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bmwsan


bmwsan
senior tag

Szia

Jó kis írás, nekem tetszett. :R
Durva tényleg látni, hogy az utóbbi 10 év alatt hova fejlődtek a telefonok. Bár véleményem szerint ez a fejlődés lassulni látszik (egy S2-höz képest nem hozott akkora nagy fejlődést egy Z2 vagy S5, mint amekkorát az S2 hozott egy Omnia1-hez vagy az iPhone 3g-hez).
Szabadban, kiváló fényviszonyok mellett még kisebb a különbség. Az egyedüli dolog ahol a telefonok elvéreznek az az optikai zoom hiánya.

(#2) yerico válasza bmwsan (#1) üzenetére


yerico
senior tag

HP gép sosem volt "fél-profi", a HP nem is nagyon gyártott komolyan vehető digitális gépeket.
Amúgy meg legalább egy WORD helyesírás-ellenőrző mehetne, mert egy mondatban 5 hiba már sok.

(#3) bmwsan válasza yerico (#2) üzenetére


bmwsan
senior tag

Ezt nem tudom miért nekem írtad, de biztos volt rá egy nyomós okod. :N

(#4) kelly416


kelly416
veterán

Köszönöm szépen az összehasonlítást. Mégiscsak látszik, hogy mit terveztek fényképezőgépnek, és mi az, ami Svájci bicska módjára mindenhez ért egy kicsit. De nekem jó ez a kis mindenes, én megbarátkoztam a fényképeivel is.

(#5) mc.g


mc.g
aktív tag

A hp-gép talált fókuszt vaku nélkül is, de közel 1 másodperces záridővel nemlehet éles képet csinálni kézből tartva, ez a tény is (hogy nagyságrendekkel rövidebb záridővel tud fotózni egy mai készülék), a fejlődést mutatja, sőt, leginkább ez mutatja (mozgó témánál méginkább jobban kijön a különbség) !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.