Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Rajta van a "ha lesz időm, akkor játszom majd vele" listámon ez a játék.

A Slime draws near! Command?

(#2) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ha van demót, kipróbálom milyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) ldave válasza leslieke (#2) üzenetére


ldave
félisten

Van demo, legalábbis PSN-en. Eléggé látványos.

A Slime draws near! Command?

(#4) leslieke válasza ldave (#3) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, megtaláltam. Tegnap este leszedtem, már csak időt kell találnom a játékra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Na megcsináltam azt a rohadt messzi küldetést, így 14-es szintről indultam és most lettem 26-os éppen. De annyit kellett érte küzdeni mint atom és alig csinált valamit egy sátorhelyre vitt ahol néhány tagot ki kellett lőni és kész mehettem be a várba leadni a küldit.
Utána megnéztem a főküldit is visszabicegtem a kezdő területre ez is élmény volt 100-szor meghalva. :D:D
Lementem a kútba ugyanis a barlangban vezető zárt ajtónál csak ott lehetett lemenni, azt is sikerült megoldani néhány gorgol kinyírása után az életem már nem nevezhető életnek szinten volt. Ezért néztem a szintlépéshez elleneket, hogy tele legyen az erőm. Most kér valamit a kövi küldetés hogy beszéljek 2 emberkével de nem jelzi a térkép hova menjek ilyenkor mivan?

(#6) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Készül a folytatása nagyon időszerű volt már.

(#7) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Hivatalosan is bejelentették a játékot, baromi jó lesz. Ennek a magyarítása pedig 60%-nál jár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.