Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Gondolom nem véletlenül volt ennyi dialógus a trailerben. Biztos a DLC is hasonlóképp tele lesz velük.. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#2) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azt hiszem e nélkül megleszek. Ez már szar, ahogy van. Azért csináltam akarktert, hogy azzal játszak. Ráadásul ezzel a sok f.szsággal előbb-utóbb bele fognak kavarodni a dologba, és e különböző DLC-k egymást fogják ütni történetileg, és tele lesz logikai bukfencekkel a sztori.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Igen, az könnyen előfordulhat...

nothing is true everything is permitted..

(#4) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Ehh... sztem ez agyrém. Mi lett volna,ha...? Mi lett volna,ha nem DA Origins lenne a játék neve, hanem DA Darkspawnz 4evah? Akkor most egy wardennel menne az alternatív történetszál? Vagy mi lett volna ha Rambo nem megy megmenteni az ezredest,hanem kalapál tovább a kolostorban, élhetne a sok szegény szovjet katona? Az Rambo lett volna, vagy RedFlag FTW?
Totálisan illúzióromboló; van egy "saját" világod, aminek írod a történetét, te alakítod...vagy mégsem. Vagy nem is úgy. De nem akkor.
Sokan lehúzták az Awakeninget, de nekem tetszett (max ár-értékben volt kevéssé hatékony) azt nevezem kieg-nek, mert viszi tovább a sztorit. A DAt 4x toltam végig, most indítsak egy új karit fél óra játékért, ld RtO? Ugyan már...
Komoly csalódás ez a DLC rendszer, azt hittem, h ennek a célja az lesz,h életben tartanak egy sikeres játékot, halad előre a sztori egészen a 2. részig.
1977ben születtem, magyar vagyok. Úgy néz ki,h még hiszek a mesékben.

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.