Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Banyek... Szépen megkérik az árát. Személy szerint azt hittem alapból a csomag tartalma a stylus.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Gengi


Gengi
senior tag

Ez a cucc pedig ízig vérig tablet :(. Jó dolgokat szedtek össze és a koncepció is remek. De ,hogy 80 dollárt elkérnek érte... Ingyen kéne osztogatniuk "Ajándéknak" a tábla mellé.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tok+stylus áráért veszek inkább egy olcsó kínai tabletet. :D ;]

Amúgy akkor már inkább egy 50forintos virsli, azzal is lehet működtetni rendesen. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) VD válasza Zirowe (#3) üzenetére


VD
őstag

Műbeles is jó, vagy csak a juhbeles? :F

(#5) Zirowe válasza VD (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ahogy nézem műbeles is jó. ;]

Legalább használat után jóllaksz. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Hülye lenne mellé adni amikor jó pénzért külön is el tudja adni, az emberek meg meg úgyis meg fogják venni.
Ez olyan mint az iPad -nél a SmartCover, pedig az aztán tényleg semmi extrát sem tud.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Címsor elírva. HC > HTC

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Így ez a tablet se lesz túl sikeres...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9) tjb007 válasza Graphics (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehet, hogy ez a HardCore változat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) m@xsys


m@xsys
senior tag

A MA Meetingen beszéltem a HTC-el és kérdeztem milyen árra pozicionálják a Flyer-t?
Hát kicsit meglepődtem: nyitó ár: kb. 180-185000 HUF elmondásuk szerint.
LOL, végül is egy feltőrekvő márka :U
Tutti vinni fogják ;]

(#11) callmeakos válasza m@xsys (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

jaaaa mint a cukrot ;] ;]

All→M8

(#12) Thome válasza callmeakos (#11) üzenetére


Thome
addikt

Húbazze, jó drága az ájpad 2, köcsögepöl!!!!444 Bezzeg minden más tök olcsó, főleg a THC HTC... :D

(#13) m@xsys válasza callmeakos (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

Kell majd mint egy falat kenyér :DD
Mondjuk 135.000 lenne reális...de nekem kicsinek tűnt amúgy is nagyon, de legalább jó nehéz!!!

Na nem mintha az Apple iPad 2 nem lenne túlárazva, 32 v. 64 GB gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#14) callmeakos válasza m@xsys (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ez a HTC.... semmit nem adnak ingyen. (jelen esetben olcsón) ;] ;]

All→M8

(#15) Karma válasza Zirowe (#5) üzenetére


Karma
félisten

Füstlivel is jó az ilyesmi.

“All nothings are not equal.”

(#16) callmeakos válasza Karma (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ajjjj az unatkozás mikre nem képes :D :D :D

All→M8

(#17) AS


AS
félisten

Samsung P1000 tudása nagyjából. És ennyit kérnek érte ez igen.
Menüben pár funkcióhoz kell a ceruza tehát nem értem hogy miért nem jár hozzá...(Söt ilyen alkalmazások is vannak fen a gépen)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

szerintem nem kell aggódni, jönni fognak az utángyártott filléres stylusok...

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Kellemetlen, azt hittem ingyen jár majd mellé.

Forward thinking. كرر

(#20) Gengi válasza AS (#17) üzenetére


Gengi
senior tag

"Samsung P1000 tudása nagyjából."

Nhaaa ez azért még tőled is erős :). A HTC nagyon jó irányból közelíti a Tábla mániát, míg a samsung csak számháborút vív. (A kedvencem ebben a készülékben az ONLIVE :) )

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#21) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Aki megveszi ennyiért az meg is érdemli:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#22) callmeakos válasza rep3at (#19) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ingyen ma már nem sok mindent adnak....... főleg ez a HTC sportja..... De ez tényleg kissé spúr dolog.,.........

All→M8

(#23) Kashim válasza Karma (#15) üzenetére


Kashim
őstag

Füstli stylus... édes istenem :DDD

Kár, hogy így túlárazták a cuccot, pedig a promó videóból tök használhatónak tűnt az a cerka. Onlive is komoly (bár az igazából csak egy app kérdése a többi platformon is) mondjuk majd akkor lesz érdekes, ha végre Európába is telepítenek központot.

[ Szerkesztve ]

(#24) gybazsi válasza Xaels (#1) üzenetére


gybazsi
senior tag

Én is azt hittem h adják hozzá.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#25) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy én kicsit furán közelítem meg a tablet témát, de én - ha már ennyi pénzről van szó - csak néhány igazán neves gyártó termékében gondolkodnék. Tudom, hogy nem tegnap jött le a falvédőről a HTC vagy a Viewsonic, vagy az Acer, de ha hasonló áron Apple, Samsung, Motorola, Asus tabletet is vehetek, én inkább ezekből választok. Ez biztos azért van, mert eddig megszoktam, hogy bizonyos márkák az első ligában játszanak, mások pedig inkább lentebb. Tudom, hogy semmi baj nincs az Acerrel, sőt, DE azt szoktam meg, hogy ők jóval olcsóbbak az Asus-nál és sokkal, de sokkal olcsóbbak, mint pl. az Apple.

Ebből a mondanivalóból nehogy az jöjjön le bárkinek is, hogy én valami burzsúj sznob lennék, aki csak prémiummárkákat vásárol, mert messze nincs így.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) Lalikiraly válasza gybazsi (#24) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Még újdonság a tablet. Mindegyikben lesz egy komoly hiba, amiért azt mondjuk nem az igazi. Mert akkor a többi a kutyának sem kéne. De egy műanyag vacakért ennyi pénzt elkérni azért ez már több mint felháborító szarság. Amúgy nem értem miért nem lehet már egy sima telefonhoz headsetet és adatkábelt sem adni. Egy 200 rongy közeli készülékhez meg headset tok ilyesmi nagyon alapnak kéne lennie. De mostmár semmit. Jó hogy még dobozban kapod meg.....

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#27) Daffchy válasza Karma (#15) üzenetére


Daffchy
őstag

Ez de beteg video.... :DD

(#28) g3d


g3d
tag

Azt tudja valaki, hogy a stylust hova lehet tenni? Vagyis becsúsztatható, mint mondjuk a htc touch diamond-on volt?

(#29) tjb007 válasza g3d (#28) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Azt tudja valaki, hogy a stylust hova lehet tenni?"

Abba a tokba amit külön meg lehet venni 35 amerikai dollárért, a költségkímélőbb megoldás az ha egyszerűen csak a zsebedbe rakod.

"Vagyis becsúsztatható, mint mondjuk a htc touch diamond-on volt?"

Sehova sem tudod becsúsztatni.

(#30) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kérdés, hogy nem jársz-e jobban, ha veszel egy sima kapacitív stylust fele ennyiért... És csatlakoznék a "azt hittem, hogy hozzá adják" táborhoz. Egyébként nyomogattam a Meetingen és engem meggyőzött. Meg ez az egész jegyzetelősdi el lett találva, mint koncepció. Amúgy ezt úgy kell értelmezni, hogy itthon a 180k-s árra megy még rá a toll ára is? (Mert nekem is azt mondták, hogy olyan 160-80 körül lehet majd számítani rá.) Mert az úgy viszont nagyon drága (bár így se az a kifizetem farzsebből kategória a számomra.)

(#31) skajwa


skajwa
senior tag

Na így kell átesni a ló túlsó oldalára....:S

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#32) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Az hagyján , hogy a Flyer hardver szempontból már nem ér fel a konkurencia tabletjeihez , de az egyik olyan dolgot , amiért az ember inkább ezt venné felárassá teszik .
Na most , hogy ha összeadogatjuk itt a dolgokat , akkor 150-160 körül kell fizetni ha 135-a gép , de szerintem széphazánkban a kezdőár lesz 160 körül .

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#33) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha a stylus drága akkor maga a Flyer a 200.000 forintos árával micsoda ? ;]

(#34) AS válasza tjb007 (#33) üzenetére


AS
félisten

Jah látom :C
LINK
De ehhez a jár a cerka :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.