Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Heh, mikor még legutóbb gamernek mondhattam magam, akkor még nagyban Quake 3-mal játszottunk... Első körben lanon aztán később már csak online.
Olyan 2004-től 2007-ig voltam aktív Q3-ban online. De akkoriban kb minden nap este 8-tól hajnali 1-2ig nyomtuk. Persze nem szünet nélkül... de kaja fürdés meg egyebekre levehetünk 1 órát és akkor rendben is vagyunk.
Persze ez csak hétköznap volt, mert napközben vagy suli volt vagy meló, hétvégén ennél durvábban nyomtam.

Tehát mondhatom azt, hogy hétköznap megvolt az 5 óra játék tisztán. Hétvégén meg minimum a duplája (szombat és vasárnap 10-10 óra). Persze közben hétköznap délután is toltuk neki haverokkal, csak nem épp Q3-at hanem bármi mást pár órát, de ez elégváltozó volt.
Szóval hétköznap 5 óra, hétvégén 10-10 óra Quake 3 átlagban. Tehát átlagolva napi 6,4 óra, 3 éven át. Lehet számolni. :) Az durván 2340 óra évente csak(!) Quake 3-mal. Így is csak átlag, mert szünnapok alkalmával ez sokszorosára nőtt. Szóval az akítv 3 évem alatt kb 7.000 óra Quake 3-at nyomtam le online! És ez csak online. Előtte 99'-től offline küdtem vagy hálóba haverokkal...
De emellett állandó volt a CNC stratégia, Heroes3, pár NFS, GTA összes, Warcraft... Unreal... meg kb minden létező komolyabb cím ami azalatt a pár év alatt kijött.

Annak idején volt olyan, hogy utcán sétálgatva, meglátva egy számomra nem tetsző embert (vagy akár c...nyt) reflexből mozdult a jobb kezem, mintha egérrel rárántottam volna a Rocket launchert! És ez nem vicc! Rendszeres volt, hogy azért lógtunk el a suliból, hogy hazajárjunk haverokkal GTA-zni vagy Q3-azni! :)
Na ennyit a "gamer" múltról. Szóval ehhez képest a te napi 1,5 órát még gyakorlásnak is kevés, nemhogy igazi játéknak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.